باربری آجودانیه

شماره باربری آجودانیه :

02122921094
باربری آجودانیه

باربری آجودانیه

باربری آجودانیه واقع در شمال تهران از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت های حمل بار در تهران است. این شرکت با مدیریت آقای خالدیان دارای ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه اثاث کشی ، اسباب کشی ، حمل بار به شهرستان و سایر خدمات حمل و نقل می باشد.

باربری آجودانیه با وجود پرسنل مجرب و بسته بندی متفاوت ، اسباب کشی بدون خستگی را به شما هدیه می دهد. هدف باربری آجودانیه جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد. پرسنل ما در زمان بسته بندی دقت بسیاری دارند تا هنگام حمل بار آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود.

باربری تهران اثاثیه شما را به صورت رایگان بیمه می کند. رانندگان مجرب و قابل اعتمادی در باربری آجودانیه مشغول فعالیت هستند. اگر اسباب کشی برای شما هم کاری طاقت فرسا بحساب می آید و از انجام اثاث کشی لذتی نمی برید، با هزینه ای بسیار معقول می توانید این کار را به شرکت خالدیان بسپارید.

باربری تهران بزرگترین شرکت حمل و نقل و حمل بار با ۲۰ سابقه در زمینه اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی است.

باربری آجودانیه
باربری و اتوبار آجودانیه | ۰۹۱۹۷۵۰۴۸۱۹

وظایف باربری آجودانیه

باربری آجودانیه انواع مختلف جا به جایی را برای شما عزیزان انجام می دهد، با افزایش جمعیت نیاز به جا به جایی و حمل و نقل روز به روز بیشتر میشود. باربری در آجودانیه یکی از شرکت های باربری معتبر در تهران و در منطقه ی آجودانیه می باشد که وظیفه ی اصلی آن ارائه ی خدمات بسته بندی وسایل، بارگیری و حمل بار و چینش بار در مقصد می باشد. اتوبار آجودانیه علاوه بر وسایل منزل، وسایل ادارات و شرکت های تولیدی را هم جا به جا خواهد کرد و برای حمل بار از بهترین ماشین های اتوبار استفاده خواهد کرد.

باربری آجودانیه از وظایف خود می داند که بهترین امکانات و تجهیزات لازم برای یک اسباب کشی و باربری مناسب را در اختیارتان قرار می دهد، اتوبار آجودانیه تمامی تلاش خود را می کند تا بتواند رضایت شما را جلب کند.

باربری تهران در تمام مراحل اسباب کشی همراه شما خواهد بود.

باربری آجودانیه
باربری و اتوبار آجودانیه | ۰۹۱۹۷۵۰۴۸۱۹

بسته بندی لوازم منزل در کارتن اسباب کشی

باربری آجودانیه در زمینه اسباب کشی و اثاث کشی فعالیت داشته و کلیه وسایل شما را برایتان بسته بندی می کند. لوازم و وسایل منزل باید در کارتن های مخصوص اسباب کشی بسته بندی شوند تا در زمان جابجایی و نقل و انتقال آسیب نبینند.

ما از کارتن های چندلایه که بسیار مستحکم هستند استفاده می کنیم. کارتن های باربری تهران دارای استاندارد اروپا بوده و بسیار مقاوم هستند. درب و دور تا دور بسته ها را باید با چسب ۵ سانتی محکم کنیم. اینکار را برای جلوگیری از وا رفتن کارتن درون بار خاور انجام می دهیم.

برای چیدن بسته بندی ها درون خاور ابتدا باید لوازم بزرگتر مانند بخچال و فریز و اجاق گاز را در کابین بچینید و سپس بسته های کوچک تر را قرار دهید.

شماره تماس شبانه روزی باربری تهران

برای تماس با باربری تهران شعبه آجودانیه می توانید بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید. شرکت اتوبار خالدیان بدون تعطیلات حتی در تعطیلات رسمی مانند روزهای جمعه و نوروز فعالیت خود را ادامه می دهد.

برای تماس با شماره تلفن باربری و ثبت درخواست حمل بار به شهرستان و اثاث کشی منزل می توانید با شماره ۲۲۹۲۱۰۹۴ بصورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید. همکاران ما در واحد تماس ، آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز هستند.

تماس با باربری آجودانیه :

02122921094