باربری الهیه

شماره باربری الهیه :

02122921094
باربری الهیه

باربری الهیه

باربری الهیه یکی از بهترین باربری ها برای اسباب کشی در منطقه شمال تهران است. اغلب اتوبارهایی که در محله الهیه تهران در زمینه باربری الهیه و حمل اثاثیه منزل فعالیت دارند از تجربه کافی در زمینه اسباب کشی برخوردار نبوده و نمی توان به این شرکت ها به عنوان باربری الهیه خوب برای اسباب کشی نگاه کرد. بهترین شرکت اسباب کشی در الهیه که جزو مناطق تحت پوشش اتوبار شمال تهران است و به عنوان بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل از دید مشتریان شناخته می شود از حدود ۲۰ سال پیش تا کنون با سابقه ترین شرکت در زمینه حمل و نقل و جابجایی وسایل و اثاث خانه در میان اهالی محله الهیه تهران با مدیریت آقای خالدیان مشغول به فعالیت است.

اتوبار الهیه بهترین شرکت باربری و بسته بندی لوازم منزل

باربری و بسته بندی لوازم منزل در اتوبار دارآباد یکی از انواع خدماتی است که شرکت حمل و نقل خالدیان در شمال تهران به مشتریان عزیز ارائه می نماید. کلیه هزینه های حمل و نقل و جابجایی وسایل زیر نظر اتحاد حمل بار و اثاثیه منزل تهران محاسبه و به مشتریان گرامی اطلاع رسانی می گردد.

باربری و بسته بندی لوازم منزل یکی از خدماتی است که توسط اتوبار الهیه به عنوان بهترین شرکت باربری شمال تهران انجام می شود. کار حمل و نقل و جابجایی وسایل خانه یکی از سخت ترین و طاقت فرساترین کارهایی است که اغلب افراد هنگام جابجایی و نقل مکان با آن مواجه می شوند. به ویژه مستاجرین که هر ساله باید اثاثیه منزل خود را با ماشین های باربری الهیه نظیر خاور و وانت بار و نیسان بار جابجا کنند و این کار حمل بار هرساله می تواند باعث آسیب زدن به واسیل این افراد شود.

بنابراین بسته بندی لوازم منزل یکی از اصولی ترین کارهایی است که هر شرکت باربری الهیه باید به آن مسلط باشد. خوشبختانه اتوبار خالدیان به عنوان بزرگترین شرکت باربری الهیه در شمال تهران از حدود ۲۰ سال پیش تا کنون در منطقه الهیه تهران در این زمینه فعالیت دارد و با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا کار بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل را برای مشتریان خود انجام می دهد.

ما برای بسته بندی وسایل شما از کارتن های مخصوص اسباب کشی استفاده می کنیم. این کارتن ها چند لایه هستند و بسیار مقاوم بوده و از استحکام کافی برخور هستند. بنابراین در هنگام بارگیری در خاور و یا وانت بار و نیسان بار هیچگونه آسیبی به وسایل شما وارد نمی شود.

جابجایی اثاث منزل با شرکت باربری الهیه

باربری الهیه با دارا بودن بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه جابجایی اثاث منزل بهترین شرکت اسباب کشی در شمال تهران است که این نام نیک را از مشتریان عزیز خود دارد و همه این افتخارات به این خاطر است که هدف اتوبار خالدیان از همان ابتدای فعالیت در زمینه حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل ، جلب رضایت مشتریان عزیز بوده است.

شرکت باربری الهیه تنها شرکت باربری در شمال تهران است که دارای سابقه طولانی مدت ۲۰ ساله در زمینه حمل بار و اثاث کشی و خدمات بسته بندی لوازم منزل بوده است که با بهره گیری از پرسنل ماهر و با تجربه و آموزش دیده در راستای جلب رضایت مشتریان خود و افرادی که به هر نحو قصد جابجایی و اثاث کشی دارند قدم بردارد.

اتوبار خالدیان تمام سعی خود را می کند تا همه افراد که از خدمات حمل بار و اسباب کشی این شرکت استفاده می کنند از سرویس هایی که از ما می گیرند رضایت کامل داشته باشند و این موضوع بزرگترین افتخار برای یک شرکت باربری الهیه در تهران است.

هزینه جابجایی منزل و اثاث کشی در اتوبار خالدیان شعبه الهیه مابق با نرخنامه اتحادیه حمل بار شمال تهران است و شما هیچ هزینه بیشتر از تعرفه تعیین شده از طرف اتحادیه باربری تهران پرداخت نخواهید کرد.

بسته بندی اثاثیه منزل

شرکت باربری الهیه در تمام مناطق شمال تهران مانند زعفرانیه ، ولنجک ، نیاوران و الهیه و مناطق دیگر کار بسته بندی وسایل منزل را برای مشتریان خود که به این سرویس نیاز داشته باشند به خوبی انجام می دهد. اما اگر شما مایل باشید که خدتان پیش از باربری نسبت به بسته بندی وسایل تان اقدام نمایید باید به موارد زیر دقت کنید:

  • حتما از کارتن های مخصوص اسباب کشی برای بسته بندی لوازم تان استفاده کنید
  • درون کارتن ها فضاهای خالی بین اثاثیه منزل تان را با پلاستیک های حباب دار پر کنید
  • از کاغذ های نواری و خورده کاغذ برای بین ظروف شکستنی استفاده کنید
  • دقت کنید روی هر یک از بسته ها اتکت بزندی تا محتوای درون کارتن مشخص باشد
  • از چسب پهن یا کتابی برای بستن و محکم کردن درب کارتن استفاده کنید تا در هنگام حمل بار ، وسایل تان دچار آسیب و شکستگی نشود

حمل بار با خاور در باربری الهیه

این سوال را اکثر افراد هنگام مراجعه یا تماس با شماره باربری الهیه از کارشناسان ما می پرسند که بهترین ماشین برای حمل بار و وسایل منزل شان خاور است یا وانت بار و نیسان بار؟

پاسخ این دست از مشتریان کاملا مشخص است زیرا اگر حجم و تعداد بارهای شما به گونه ای باشد که نتوان همه وسایل را درون وانت بار جا داد بهتر است از نیسان بار استفاده کنید و یا اگر تعداد بارها و اثاثیه منزل تان حتی از ظرفیت نیسان بار هم بیشتر بود می بایست از خاور برای اسباب کشی استفاده کنید تا هم در زمان و هم هزینه حمل بار و جابجایی وسایل منزلتان صرفه جویی کنید.

شرکت اتوبار خالدیان بزرگ ترین شرکت اسباب کشی در الهیه بصورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره تلفنی به شما مشتریان عزیز با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۹۲۱۰۹۴ است.

هزنیه باربری الهیه و اسباب کشی چقدر است

هزینه اسباب کشی در محله الهیه مطابق با نرخنامه اتحادیه باربری الهیه و حمل اثاثیه منزل در شمال تهران است و شرکت ما حتی یک ریال بیشتر از تعرفه مشخص را از مشتریان خود نمی خواهد. بنابراین با خیال راحت و آسوده می توانید کار اسباب کشی منزل تان را به اتوبار خالدیان بسپارید بدون اینکه نگرانی از قیمت و هزینه حمل بار و جابجایی وسایل و لوازم منزلتان داشته باشید.

ضمن اینکه مجموعه ما کار بسته بندی لوازم منزل تان را نیز مطابق با تعرفه اتحادیه باربری شمال تهران انجام می دهد و این سرویس بر اساس جدیدترین روش های بسته بندی روز دنیا و با استفاده از کارتن های مخصوص اسباب کشی انجام خواهد شد تا از آسیب دیدن وسایلتان به بهترین شکل ممکن جلوگیری کنیم.

کارگر برای اسباب کشی و حمل بار در الهیه

گروهی از افراد که می خواهند نسبت به کار جابجایی و اثاث کشی منزل شان اقدام کنند هنگام تمای با شماره باربری الهیه ۰۲۱۲۲۹۲۱۰۹۴ از کارشناسان ما می خواهند که دو نفر کارگر باربری با وانت بار را در اختیار آنها قرار دهند که این سرویس را مجموعه خالدیان به خوبی برای شما فرهم کرده است.

ما کارگر حمل بار با وانت و یا کارگر مخصوص اسباب کشی را برای حمل یخچال و ساید بای ساید را که یکی از کارهای بسیار سخت و تخصص در زمینه جابجایی و حمل و نقل وسایل منزل است را در اختیار شما قرار می دهیم. این کارگرهای از تجربه و مهارت کافی در زمینه حمل انواع بارهای سنگین و بزرگ در باربری الهیه برخوردار بوده ضمن اینکه دارای توانایی جسمانی بسیار بالا برای بالا و پایین آوردن مبلمان و وسایل سنگین مانند یخچال و ساید بای شاید و لباسشویی از راه پله ها هستند و به بهترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان کار جابجایی وسایل تان را انجام خواهند داد.

تلفن باربری الهیه :

02122921094