باربری امیرکبیر | باربری امیرکبیر تهران | باربری بلوار امیرکبیر

شماره باربری امیرکبیر :

02144717664
باربری امیرکبیر

باربری امیرکبیر | باربری امیرکبیر تهران | باربری بلوار امیرکبیر

باربری امیرکبیر تهران یکی از شرکت های حمل و نقل در شهرک راه آهن یا گلستان است که در غرب تهران قرار دارد. بلوار امیرکبیر تهران حوالی خیابان هوانیروز است که بیشتر باربری ها و شرکت های اتوبار در این ناحیه فعالیت دارند. اتوبار بلوار امیرکبیر بیش از ۲۰ سال است که در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در غرب تهران مشغول به کار است و به عنوان بهترین باربری در امیرکبیر تهران از نظر مشتریان شناخته شده است.

باربری امیرکبیر بهترین شرکت اسباب کشی غرب تهران

بهترین باربری برای اسباب کشی در بلوار امیر کبیر تهران که به عنوان که به عنوان بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در امیر کبیر شناخته می شود و در حوالی خیابان هوانیروز از ۲۰ سال پیش فعالیت دارد شناخته می شود.

از مهمترین مشخصات یک باربری خوب برای اسباب کشی در بلوار امیرکبیر داشتن خدمات باربری و بسته بندی لوازم منزل در است. البته همه شرکت های اتوبار در امیرکبیر تهران هزینه بسته بندی لوازم منزل را جداگانه محاسبه می کنند.

تعرفه اتوبار امیرکبیر قیمت اثاث کشی منزل

قیمت اثاث کشی منزل و تعرفه کرایه حمل بار در منطقه امیرکبیر تهران بر اساس نرخ اتحادیه حمل بار و اثاثیه منزل غرب تهران محاسبه شده و به مشتریان گرامی اعلام می شود. قیمت اسباب کشی در مناطق غرب تهران تا حدودی متفاوت است و برای مناطقی مانند بلوار امیر کبیر و خیابان هوانیروز و شهرک راه آهن یا گلستان چون در نزدیکی یکدیگر هستند کرایه باربری و حمل اثاثیه منزل در این ناحیه ها تفاوت چندانی ندارد.

هزینه اتوبار و هزینه اسباب کشی و بطور کلی هزینه باربری اثاث منزل در اتوبار امیرکبیر بسته به اینکه تعداد و حجم وسایل منزل شما چقدر باشد یا خانه شما در مبدا چند طبقه باشد و همچنین تعداد طبقات منزل تان در مقصد متفاوت است. بطوری که هزینه حمل بار در باربری امیرکبیر به ازای هر طبقه ۲۰ هزار تومان محاسبه می شود.

هزینه حمل بار به شهرستان از بلوار امیرکبیر تهران

اگر قصد اسباب کشی و حمل بار به شهرستان را از بلوار امیرکبیر تهران را دارید ابتدا باید بهترین ماشین باربری که برای حمل اثاثیه منزل تان به شهرستان مناسب باشد را انتخاب و کرایه کنید. به عنوان مثال کرایه حمل بار با خاور نسبت به کرایه حمل بار با نیسان و وانت بیشتر است. البته اگر حجم بارهای شما زیاد نباشد بهتر است یک نیسان بار یا وانت بار کرایه کنید زیرا نرخ کرایه خاور نسبت به نرخ کرایه وانت بار بین شهری به مراتب بیشتر است.

البته هزینه بارنامه و بیمه نامه در باربری امیرکبیر شرکت خالدیان برای وسایلی کم حجم تا حدود مشخصی بصورت رایگان صادر می شود. هزینه باربری ترمینال از بلوار امیرکبیر و خیابان هوانیروز در شهرک راه آهن بر اساس نرخ نامه اتحادیه حمل اثاثیه منزل تعیین می شود.

هزینه حمل اثاثیه منزل بین شهری با خاور برای افرادی که قصد جابجایی اثاث منزل و وسایلشان را به شهرستان دارند بسیار به صرفه تر است. البته می توانید با استفاده از حمل بار با نیسان برگشتی تا حدودی در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

ماشین های اسباب کشی در اتوبار امیر کبیر

شرکت باربری خالدیان واقع در بلوار امیرکبیر تهران با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در منطقه غرب تهران شهرک راه آهن توانسته است با استفاده از ماشین های باربری متنوع و بروز رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

ماشین های باربری ما شامل خاور اسباب کشی ، کامیونت باری و کامیونت اسباب کشی ، نیسان بار و وانت بار می باشد. وانت بار برای حمل بارهای کوچک مانند مبل در بلوار امیرکبیر تهران مورد استفاده قرار می گیرند.

برای بارهایی که حجم بیشتری دارند مانند کمدهای لباس یا کتابخانه ها می توان از نیسان بار برای جابجایی وسایل شما در بلوار امیرکبیر و خیابان هوانیروز استفاده نمود.

اما برای اسباب کشی خانه بهترین ماشین باربری در واقع خاور بار است که برای حمل بارهای حجیم و با تعداد زیاد استفاده می شوند.

شماره تماس باربری بلوار امیرکبیر تهران

شماره باربری امیرکبیر تهران ۰۲۱۴۴۷۱۷۶۶۴ می باشد. این باربری در غرب تهران شهرک راه آهن یا گلستان قراردارد. کارشناسان اتوبار خالدیان بصورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی هستند.

اگر برای جابجایی و حمل اثاثیه منزل به وانت بار تلفنی یا نیسان بار و خاور تلفنی در اتوبار امیرکبیر تهران نیاز دارید می توانید با شماره تلفن بالا تماس بگیرید. این شماره نیسان بار و وانت بار تلفنی نیز می باشد.

کارگر اسباب کشی در منطقه امیرکبیر شهرک راه آهن

اگر نیازمند کارگر برای اسباب کشی هستید و می خواهید تنها از خدمات کارگر برای حمل بار جهت انجام خدمات اسباب کشی مانند کارگر حمل ساید بای ساید و یخچال استفاده نمایید و یا نیاز دارید که وانت بار با کارگر سفارش دهید تا هزینه باربری شما کمتر شود. می توانید با باربری امیر کبیر تهران در تماس باشید.

تماس با باربری امیرکبیر :

02144717664