باربری اندرزگو

شماره باربری اندرزگو :

02122921094
باربری اندرزگو

باربری اندرزگو

باربری اندرزگو بهترین شرکت اسباب کشی در شمال تهران است. بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در منطقه اندرزگو تهران که بیش از ۲۰ سال در زمینه اثاث کشی و حمل بار در شمال تهران سابقه دارد شرکت اتوبار خالدیان است. اکثر مردم به دنبال بهترین باربری تهران برای اسباب کشی وسایل منزل خود هستند. برای اینکه بتوانید یک شرکت باربری خوب برای اسباب کشی را در شمال تهران پیدا کنید ابتدا باید ببینید که چه تعداد از افرادی که کار اثاث کشی خود را به این باربری سپرده اند از خدمات آنها رضایت دارند.

باربری و بسته بندی لوازم منزل در اتوبار اندرزگو

اغلب شرکت های باربری در شمال تهران به ویژه بلوار اندرزگو سرویس بسته بندی لوازم منزل را به مشتریان خود ارائه نمی دهند. اما اتوبار اندرزگو با مدیریت خالدیان این خدمت را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. و همه وسایل شما را پیش از حمل بار درون کارتن های مخصوص اسباب کشی قرار داده و به وسیله چسب محکم می کنند تا در زمان جابجایی به لوازم منزل تان آسیب وارد نشود.

هزینه بسته بندی لوازم منزل در باربری بلوار اندرزگو بصورت مجزا محاسبه شده و پیش از انجام کار بسته بندی و حمل اثاثیه منزل شما در بلوار اندرزگو تهران به اطلاع تان خواهد رسید.

هزینه اسباب کشی در باربری بلوار اندرزگو

تعرفه اتوبار بلوار اندرزگو بر اساس نرخنامه اتحادیه حمل بار و اثاثیه منزل تهران تعیین شده و شرکت خالدیان در خابان اندرزگو تهران بر همین اساس وسایل و لوازم خانه و محل کارتان را به هر نقطه ای در شمال و غرب تهران منتقل می کند.

تعرفه حمل بار در بلوار اندرزگو تهران بر اساس قیمت اثاث کشی تعیین شده از طرف اتحادیه محاسبه و پیش از اعزام ماشین باربری در منطقه اندرزگو حتما به اطلاع مشتریان عزیز خواهد رسید.

قیمت اسباب کشی و اثاث کشی منزل در شمال تهران بسته به تعداد لوازم و حجم وسایل تان محاسبه می شود. به عنوان مثال برای حمل یخچال و ساید بای ساید و کمدهای بزرگ به ازای هر طبقه ۲۰ هزار تومان دریافت خواهد شد.

تعرفه کرایه حمل بار در شمال تهران منطقه اندرزگو بسته به اینکه از چه ماشینی برای باربری استفاده کنید متغیر است. به عنوان مثال تعرفه حمل بار با خاور مسقف و موکت شده نسبت به نیسان بار و وانت بار در اندرزگو بیشتر می باشد.

اگر قصد حمل بار به شهرستان را دارید قیمت حمل اثاثیه منزل بین شهری به مراتب از کرایه حمل اثاثیه منزل درون شهری در منطقه اندرزگو تهران بیشتر است. هرچند که این قیمت دهی نیز بر اساس تعرفه اعلام شده از طر اتحادیه باربری در شمال تهران می باشد.

قیمت کامیون برای اسباب کشی در شمال تهران بسته به اینکه مقدار و حجم وسایل منزل تان چقدر باشد متغیر است. مثلا اگر وسایل شما تعداد و حجم کمی دارد می توانید از کامیون های باربری کوچکتری در منطقه اندرزگو استفاده نمایید تا هزینه کمتری نیز بپردازید. بنابراین اگر از وانت بار استفاده کنید قیمت کرایه وانت بار از خاور و نیسان بار کمتر بوده و هزینه کمتری بابت کرایه باربری در اندرزگو می پردازید.

کرایه حمل بار با خاور و نیسان در اتوبار اندرزگو

کرایه حمل بار با خاور یا حمل بار با نیسان و یا کرایه وانت در منطقه اندرزگو تا حدودی با هم متفاوت است. اگر می خواهید هزینه کمتری پرداخت کنید بهتر است وانت بار کرایه کنید ولی دقت داشته باشید که برای بارهای زیاد و حجیم باید از خاور و کامیونت برای اسباب کشی در بلوار اندرزگو استفاده نمایید.

شاید کرایه وانت بار نسبت به کرایه خاور و نیسان بار ارزان تر باشد ولی اگر تعداد و حجم وسایل منزل تان زیاد باشد اصلا به صرفه نیست که اثاث کشی خانه تان را با وانت بار اندرزگو انجام دهید.

نرخ اثاث کشی و باربری در اندرزگو بر اساس تعرفه اتحادیه باربری شمال تهران محاسبه می شود و هیچ هزینه اضافی از مشتریان گرامی دریافت نمی گردد.

اگر قصد حمل بار به شهرستان را دارید نرخ کرایه باربری بین شهری با توجه به این که نرخ کرایه خاور با نرخ کرایه نیسان بین شهری متفاوت است بهتر است بر اساس تعداد وسایل منزلتان برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل تصمیم بگیرید.

هزینه اتوبار اندرزگو شامل هزینه اسباب کشی و باربری اثاث منزل و اگر می خواهید به شهرستان جابجا شوید نرخ کرایه وانت بار بین شهری و هزینه باربری ترمینال را باید در نظر بگیرید.

هزینه باربری به شهرستان در اتوبار شمال تهران

هزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان و حمل بار بین شهری در منطقه اندرزگو تهران شامل هزینه حمل بار با خاور و هزینه حمل مبل به شهرستان طبق تعرفه اتحادیه حمل اثاثیه منزل در شمال تهران است.

جابجایی اثاثیه و وسایل منزل در منطقه اندرزگو تهران برای شهرستان های نزدیک تهران با قیمت پایین تر و برای شهرستان های دورتر با قیمت بالاتر محاسبه می گردد.

همچنین صدور بیمه نامه و بارنامه برای بارهای کمتر بصورت رایگان در شرکت حمل بار خالدیان انجام می شود.

حمل اثاثیه و اسباب منزل به شهرستان شامل حمل بار اسباب کشی در منطقه شمال تهران می شود. حمل بار با خاور از بلوار اندرزگو به شهرستان و یا با نیسان و وانت بصورت شبانه روزی انجام می شود. حمل بار و اثاثیه منزل و حمل بسته به شهرستان از بلوار اندرزگو انجام می گردد.

شماره تماس باربری در اندرزگو

شرکت باربری و اتوبار اندرزگو بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در هفت روز هفته آماده پاسخگویی به تماس های مشتریان عزیز و اهالی بلوار اندرزگو واقع در شمال تهران است.

مشتریان گرامی می توانند با شماره باربری اندرزگو ۰۲۱۲۲۹۲۳۸۱۰ و ۰۲۱۲۲۹۲۱۰۹۴ در هر ساعت از شبانه روز با مجموعه باربری خالدیان در منطقه اندرزگو تهران در ارتباط باشند.

کارگر اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در اندرزگو

اگر برای کار اسباب کشی و حمل اثاثیه منزلتان فقط به چند نفر کارگر مخصوص اسباب شی و گارگر باربری بلوار اندرزگو نیاز دارید می توانید با شماره ۰۲۱۲۲۹۲۱۰۹۴ بورت شبانه روزی در تماس باشید. همکاران ما در واحد پشتیبانی شما عزیزان را راهنمایی می کنند تا برای استفاده از سرویس کارگر حمل بار ، کارگر حمل ساید بای ساید و حمل یخچال ارئه خدمت نمایند.

هزینه کارگر اسباب کشی و وانت بار با کارگر طبق تعرفه اتحادیه اتوبار بلوار اندرزگو به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.

تلفن باربری اندرزگو :

02122921094