باربری باغ فیض | ۴۴۳۳۷۳۵۸ | اتوبار باغ فیض

شماره باربری باغ فیض :

02144337358
باربری باغ فیض

باربری باغ فیض | ۴۴۳۳۷۳۵۸ | اتوبار باغ فیض

باربری باغ فیض بهترین شرکت اسباب کشی

اگر برای جابجایی اثاثیه منزل دنبال یک باربری خوب برای اسباب کشی هستید می بایست راه های تشخیص بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل را بدانید. شرکت های زیادی در زمینه باربری و اسباب کشی در باغ فیض فعالیت می کنند اما همه این شرکت ها دارای سابقه نبوده و تجربه کمی در این زمینه دارند. برای همین اگر می خواهید بهترین باربری برای اسباب کشی لوازم خانه تان را بشناسید باید سراغ شرکت هایی بروید که دارای سابقه طولانی تری باشند و اغلب مشتریان از خدمات آنها رضایت کامل داشته باشند.

مشخصات بهترین شرکت اسباب کشی

  • ابتدا سابقه شرکت حمل و نقل را بررسی کنید یک شرکت باربری خوب باید حداقل ۵ سال سابقه کار داشته باشد.
  • بررسی کنید چه تعداد از مشتریانی که از این شرکت خدمات اسباب کشی دریافت کرده اند رضایت کامل دارند.
  • شرکتی که می خواهید کار جابجایی اثاثیه منزل تان به آن بسپارید از چه ماشین هایی برای باربری استفاده می کند؟
  • آیا کارگرهای باربری این شرکت در رعایت اخلاق و اصول اثاث کشی مهارت دارند و در ایام کرونا پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند یا خیر؟
  • هزینه اسباب کشی را بر چه اساس تعیین و اعلام می کنند؟ آیا قیمت های اعلام شده از طرف این شرکت مطابق با نرخنامه اتحادیه حمل اثاثیه منزل در تهران است؟

باربری باغ فیض و بسته بندی لوازم منزل

باربری و بسته بندی لوازم منزل یکی از خدماتی است که توسط اتوبار باغ فیض به مشتریان عزیز که درخواست این سرویس را داشته باشند ارائه می شود. هزینه بسته بندی لوازم منزل بصورت جداگانه و پس از بررسی تعداد و اندازه کلیه لوازم و وسایل مشتریان عزیز به آنها اطلاع داده می شود. برای بسته بندی لوازم منزل حتما باید از کارتن های مخصوص اسباب کشی استفاده نمایی. خوشبختانه باربری باغ فیض کلیه لوازم مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل را در اختیار دارد و به روش های استاندارد این کار را انجام خواهد داد.

تعرفه باربری باغ فیض برای حمل اثاثیه منزل

تعرفه اتوبار و باربری برای اسباب کشی طبق نرخنامه اتحادیه حمل اثاثیه منزل تهران محاسبه و پیش از اعزام کارگرهای حمل بار به محل به مشتریان گرامی اطلاع رسانی می شود. تعرفه کرایه حمل بار به موارد متعددی بستگی دارد یکی از این موارد تعداد طبقات ساختمان مبدا و مقصد است ولی برای اطلاع دقیق از قیمت اسباب کشی می بایست با کارشناسان اتوبار تهران تماس بگیرید.

قیمت اثاث کشی منزل بسته به اینکه تعداد و حجم وسایل شما چقدر باشد کاملا متفاوت است. زیرا برخی از مشتریان ما تنها برای جابجایی وسایل حجیم و بزرگی که حتما به کارگر های توانمند و باتجربه نیاز داشته باشد با شرکت باربری باغ فیض تماس میگیرند. که در این صورت فقط هزینه حمل بار هایی مانند ساید بای ساید و لباسشویی یا کمدهای بزرگ را پرداخت خواهید کرد.

قیمت حمل اثاثیه منزل بین شهری در باربری باغ فیض

قیمت کامیون برای اسباب کشی و کرایه حمل بار با خاور در باربری باغ فیض طبق تعرفه اتحادیه اتوبار داران غرب تهران محاسبه می شود. خدمات دیگری مانند صدور بارنامه و بیمه نامه برای کلیه بارهایی که در این شرکت بسته بندی و حمل می شود بصورت رایگان و تا سقف مشخص انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کرایه حمل اثاثیه منزل به شهرستان لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید.

هزینه حمل اثاثیه منزل بین شهری در باربری باغ فیض براساس نرخنامه اتحادیه محاسبه می شود و پیش از انجام کار به مشتریان عزیز اطلاع رسانی می گردد. بر این اساس هزینه حمل بار با خاور ، کرایه حمل بار با وانت و نیسان به دلیل میزان حجم قابل بارگیری و مقدار و نوع سوخت مصرفی تعیین می گردد. البته طول مسافت طی شده از مبدا تا مقصد هم در تعیین نرخ کرایه بار بین شهری بسیار موثر است.

مقایسه قیمت حمل بار با وانت و نیسان و کامیون و خاور

اگر تعداد وسایلی که نیاز به جابجایی آنها را دارید زیاد نیست و همچنین حجم کمی هم دارد باید از وانت بار برای جابجایی اثاث منزل تان استفاده نمایید در این صورت نرخ کرایه وانت بار بین شهری برای شما محاسبه شده و بسیار مقرون بصرفه تر خواهد بود تا بخواهید از نیسان بار برای جابجایی وسایل منزل خود استفاده نمایید.

هزینه حمل مبل به شهرستان را می توانید با استفاده از کرایه وانت بار یا کرایه نیسان بار صرفه جویی نمایید زیرا اغلب افرادی که برای جابجایی مبلمان منزلشان به باربری باغ فیض مراجعه می نمایند نهایتا مبلمان ۷ نفره دارند و استفاده از نیسان یا وانت را به انها پیشنهاد می کنیم. در این صورت نیازی به پرداخت هزینه باربری ترمینال را نخواهید داشت.

خاور اسباب کشی در باربری باغ فیض

خاور بارهایی که برای اسباب کشی و حمل بار در باغ فیض استفاده می شوند نسبت به سایر کامیون های اسباب کشی یا کامیونت باربری باغ فیض دارای قیمت مناسب تری برای حمل و نقل اثایه شما مشتریان گرامی هستند. کرایه بار خاور و نیسان بار غرب که برای حمل بار و وسایل بسته بندی شده در شرکت وانت تلفنی غرب با مناسب ترین کرایه آماده ارائه خدمت به مشتریان عزیز در باربری غرب تهران است.

خدمات باربری باغ فیض در غرب تهران

  • خدمات اسباب کشی منزل و باربری
  • شرکت بسته بندی لوازم منزل
  • درخواست وانت بار تلفنی و اینترنتی

شماره تماس باربری باغ فیض نیسان بار و وانت تلفنی

شرکت اتوبار خالدیان برای ساکنین مناطق غرب تهران به ویژه محله باغ فیض شماره تماس اختصاصی برای باربری باغ فیض را بصورت شبانه روزی اختصاص داده است و این شماره تلفن بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به درخواست های مشتریان عزیزی است که درخواست نیسان بار یا وانت تلفنی در محله باغ فیض تهران را داند. برای تماس لطفا از طریق شماره ۴۴۳۳۷۳۵۸ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارگر اسباب کشی در باغ فیض

کارگر باربر باید علاوه بر توان و نیروی بدنی کافی برای جابجایی وسایل منزل دارای تجربه کافی به منظور بسته بندی اثاثیه منزل و حمل آنها نیر باشد. در اینصورت می توان گفت این کارگر برای اسباب کشی و حمل بار در باغ فیض مناسب است. و میتواند به عنوان کارگر حمل ساید بای ساید و یخچال های بزرگ برای ارائه خدمات بهترین سرویس های خود را ارائه نماید.

هزینه کارگر اسباب کشی و وانت بار با کارگر را می توانید بصورت شبانه روزی از کارشناسان ما در اتوبار باغ فیض با مدیریت آقای خالدیان بپرسید.

تماس با باربری باغ فیض :

02144337358