باربری تهران ویلا

شماره باربری تهران ویلا :

02144337358
باربری تهران ویلا

باربری تهران ویلا

باربری تهران ویلا زیر مجموعه شرکت باربری تهران با مدیریت آقای خالدیان است. این شرکت باربری در تهران ویلا از حدود ۲۰ سال پیش تا کنون در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در محله تهران ویلا مشغول به فعالیت می باشد.

باربری تهران ویلا دارای ماشین های مخصوص اثاث کشی مانند خاور بار و نیسان و وانت بار جهت حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی برای مشتریان عزیز می باشد. خاور مسقف و موکت شده است تا در حین باربری و جابجایی اثاثه منزل آسیبی به وسایل شما وارد نشود.

باربری تهران ویلا در زمینه بسته بندی وسایل منزل سرویس دهی می نماید. در این زمینه کارگرهای باربری آموزش دیده و با تجربه کلیه لوازم منزل شما را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی بسته بندی می کنند. این کارتن ها بصورت چندلایه بوده و بسیار محکم هستند.

نحوه اسباب کشی در باربری تهران ویلا

برای اسباب کشی در محله تهران ویلا شرکت باربری خالدیان فرآیند مخصوص به خود را دارد. ابتدا باید کلیه وسایل خورده ریز و لوازم شکستنی مانند ظروف چینی و کریستال درون کارتن های مخصوص اثاث کشی بصورت دقیق چیده شوند.

برای چیدن وسایل درون کارتن باید برای وسایل شکستنی از پلاستیک حباب دار یا نوارهای کاغذی که به پوشال کاغذی هم معروف هستند استفاده کنیم. این کار را برای این انجام می دهیم که در حین جابجایی و حمل بارهای شما آسیبی به وسایلتان وارد نشود.

بعد از این که کلیه لوازم منزل را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی قرار دادیم، نوبت به پایین بردن وسایل از خانه به سمت خاور باربری تهران ویلا می شود. خاور بصورت کاملا موکت شده و مسقف است. همچنین تعدادی پتو درون خاور قرار دارد تا به دور کارتن ها و وسایلی مانند لباسشویی و اجاق گاز پیچیده شود. این کار از آسیب دیدن اثاثیه منزل تان جلوگیری می کند.

بعد از اینیکه کار حمل بار و اسباب کشی تمام شد و اثاثیه منزل درون خاور یا نیسان و وانت بار قرار گرفت ، ماشین های باربری تهران ویلا به سمت مقصد حرکت می کنند. تمام راننده هایی که با شرکت باربری تهران همکاری دارند دارای گواهینامه معتبر و مرتبط با وسیله نقلیه خود هستند. همچنین علاوه بر اینکه به کلیه مناطق تهران کاملا مسلط هستند ولی برای تسریع در امر اسباب کشی راننده ها را موظف به استفاده از نرم افزارهای مسیریاب کرده ایم.

باربری تهران ویلا

بسته بندی لوازم منزل در باربری تهران

باربری تهران ویلا در زمینه بسته بندی وسایل منزل بصورت استاندارد یکی از باسابقه ترین شرکت های باربری در تهران است که از حدود ۲۰ سال پیش تا کنون تجربه بسیار خوبی در این زمینه کسب کرده است.

خدمات بسته بندی بصورت کاملا رایگان انجام می شود. ولی اگر نیاز به کارتن های مخصوص اسباب کشی داشته باشید ، هزینه این کارتن ها بصورت مجزا محاسبه و در هنگام تسویه هزینه باربری در تهران ویلا از شما دریافت خواهد شد.

کارگرهای باربری تهران ویلا وسایل شکستنی را درون پلاستیک های حباب دارد قرار می دهند. اینکار باعث می شود در حین جابجایی و حمل و نقل آسیبی به لوازم منزل تان وارد نشود.

کارتن های بسته بندی بصورت سه یا چهار لایه بوده و کاملا محکم هستند. پس از اینکه وسایل تان را دورن کارتن قرار دادیم ، درب آنها را با استفاده از چسب ۵ سانتیمتری کاملا محکم می چسبانیم. همچنین برای استحکام و ایمنی بیشتر دور تا دور کارتن را با چسب ۵ سانتی محکم می کنیم. اینکار را برای جلوگیری از وا رفتن بسته ها حین حمل بار انجام می دهیم.

تماس شبانه روزی با شماره باربری تهران ویلا

باربری تهران ویلا بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز است. شرکت باربری تهران دارای خدمات گشترده در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل از دو دهه پیش تا کنون در محله تهران ویلا مشغول فالیت است.

یکی از این فعالیت ها بسته بندی لوازم منزل می باشد. همچنین در زمینه باربری به شهرستان و حمل بار به شهرستان با استفاده از انواع ماشین ها مانند خاور ، نیسان و وانت بار سرویس دهی دارد.

برای تماس با باربری تهران ویلا می توانید از شماره های ۰۲۱۴۴۳۳۷۳۵۸ یا موبایل ۰۹۱۲۶۱۷۶۸۰۶ بصورت شبانه روزی استفاده نمایید.

تماس با باربری تهران ویلا :

02144337358