باربری جردن

شماره باربری جردن :

02122923810
باربری جردن

باربری جردن

باربری جردن یکی از بهترین شرکت های حمل اثاثیه منزل در شمال تهران است. شرکت باربری در جردن به عنوان بهترین شرکت باربری شمال تهران در زمینه اثاث کشی ، اسباب کشی و حمل بار از با سابقه ترین اتوبارها در این منطقه است.

یکی از خدمات باربری جردن بسته بندی وسایل منزل است تا کار جابجایی برای شما ساده و سریع تر باشد. مشتریان عزیزی که قصد تماس با اتوبار جردن را دارند و می خواهند وسایل و بارهای خود را به راحتی و در سریعترین زمان ممکن با انواع ماشین های باربری نظیر وانت بار ، نیسان بار و کامیون یا خاور جابجا کنند می توانند به صورت شبانه روزی با باربری تهران در تماس باشند.

شما نباید به هر باربری یا شرکت حمل و نقل در جردن اعتماد کنید زیرا ممکن است دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل اثاثیه منزل نباشند. در حالی که باربری جردن با مدیریت خالدیان نزدیک به ۲۰ سال است که در منطقه شمال تهران مشغول به فعالیت در زمینه حمل اثاثیه منزل می باشد و از اتحادیه مجوز رسمی دارد.

همچنین در این شرکت می توانید از مشاوره رایگان برای برنامه ریزی بهتر پیش از اسباب کشی به ویژه برای بسته بندی وسایل منزل تان استفاده کنید.

حمل اثاثیه منزل در باربری جردن

باربری جردن دارای پرسنل آموزش دیده و حرفه‌ای است. تمام خودروهای ما که شامل خاور ، کامیون و کامیونت هستند و برای اسباب کشی مورد استفاده قرار می‌گیرند، دارای راننده های با تجربه و سابقه بالا هستند که حداقل ۵ سال با ما در این مجموعه مشغول به فعالیت بودند. کامیونت های کوچک و بزرگ آماده جابجایی وسایل منزل شما می باشند.

شرکت باربری خالدیان در جردن حدود دو دهه است که فعالیت خود را آغاز کرده است. ما به خوبی تجربه داریم و می دانیم که چگونه باید وسایل شما را درون خاور قرار دهیم تا آسیب به وسایل شما وارد نشود. تمام خاور هایی که در این شرکت کار حمل اثاثیه منزل را انجام می‌دهند موکت شده و مسقف هستند و مخصوص اثاث کشی می باشند. و به صورت شبانه روزی برای حمل و نقل اجسام سنگین مانند یخچال ساید بای ساید ، لباسشویی ، گاوصندوق و کمدهای بزرگ و پیانو آماده ارائه سرویس می باشد.

باربری جردن با کامیون های مجهز

تمام کامیون هایی که در اختیار این مجموعه قرار دارد به صورت کامل ، کف و اطراف کابین موکت شده است و همچنین از پتو برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل و بار شما استفاده می شود. شما میتوانید کلیه وسایل و اثاثیه منزلتان را به هر نقطه از تهران که مایل باشید و یا حتی به شهرستان جابجا کنید. سعی می‌کنیم با کمترین هزینه و قیمت بهترین کیفیت را در جهت حمل و جابجایی وسایل شما در کلیه مناطق تهران و یا جهت حمل بار به شهرستان ارائه کنیم.

حمل وسایل با نیسان بار

خودروی نیسان بار قابلیت حمل هر نوع بار و اثاثیه سنگین و بزرگ را در هر منطقه از تهران دارد. باربری جردن با استفاده از نیسان بارهایی که دارای باربند مجهز می باشند برای حمل اثاثیه منزل و خانه شما که شامل حمل لوازم خانگی و حمل لوازم اداری می باشد به صورت شبانه روزی آماده ارائه سرویس است.

اتوبار جردن نسبت به کلیه مناطقی که در تهران وجود دارد به خصوص مناطق شمال تهران شناخت بسیار خوبی دارد. علاوه بر این موضوع کلیه راننده های ما با استفاده از مسیریاب های اینترنتی میتوانند بهترین و سریعترین مسیر را جهت انجام خدمات باربری در منطقه جردن انتخاب کنند.

ما به شما کمک میکنیم که چگونه می توانید انواع بارهای خود را در کارتن مخصوص اسباب کشی بسته بندی کنید تا کار حمل و نقل و باربری برای تان بسیار راحت تر باشد. همچنین مانع از ایجاد شکستگی و آسیب به وسایل شما درون خاور و یا سایر ماشین های باربری در جردن بشود.

پرسنل ما به صورت ۲۴ ساعته با شماره تلفن ۲۲۹۲۱۰۹۴ آماده پاسخگویی به درخواست های شما عزیزان برای اثاث کشی و حمل وسایل منزل و یا محل کار شما هستند.

باربری در منطقه جردن

اتوبار جردن یکی از شرکت های باربری معتبر در شهر تهران است. به ویژه در منطقه جردن . این مجموعه تمام تلاش خود را در طی این سال‌ها انجام داده است تا بتواند در زمینه باربری و جابجایی نامی نیک از خود به جای بگذارد و با ارائه خدمات بهتر و با کیفیت بالاتر و همچنین ارزان قیمت رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب نماید.

کلیه پرسنل که در باربری جردن مشغول فعالیت هستند مانند یک تیم در کنار هم و با هماهنگی کارها و خدماتی که برای جابجایی و اثاث کشی لوازم منزل شما نیاز باشد را انجام می دهند. ضمن اینکه بسیار با اخلاق بوده و در صورتی که نیاز به راهنمایی برای بسته بندی و جابجایی وسایل خود داشته باشید حتماً به شما مشاوره خواهند داد.

کلیه افرادی که به عنوان کارگر باربری با مجموعه ما در اتوبار جردن فعالیت می‌کنند دارای توانایی جسمانی کافی برای حمل بارهای سنگین مانند یخچال ساید بای ساید و گاوصندوق میباشند. همچنین همگی افرادی که به عنوان کارگر برای اسباب کشی به منزل شما اعزام می شوند با توجه به این که اکنون در دوران کرونا هستیم دارای ماسک و دستکش بوده و هر کارگر باربری در جردن همراه خود یک بطری اسپری کوچک الکل دارد تا در مواقع لزوم برای پیشگیری از انتقال بیماری کرونا از آن استفاده نماید.

باربری در ایام کرونا

باربری جردن زیر نظر شرکت حمل بار تهران و با مجوز رسمی از اتحادیه از حدود ۲۰ سال پیش تا اکنون مشغول فعالیت در زمینه حمل و نقل و جابجایی و اسباب کشی در باربری شمال تهران می باشد. اکنون که در دوران کرونا هستیم و می‌دانیم که این بیماری چقدر می‌تواند خطرناک باشد، به کلیه همکاران مان که در شرکت حمل بار خالدیان مشغول فعالیت هستند به صورت کامل آموزش داده ایم تا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مانع از انتقال ویروس شوند.

همچنین به صورت مداوم دستان خود را با استفاده از مواد ضدعفونی کننده و الکل که هر کارگر باربری به همراه خود دارد ضد عفونی میکند. همه پرسنلی که در باربری جردن مشغول به کار هستند از ماسک بهداشتی استفاده می کنند، بنابراین بدون نگرانی می توانید کار حمل و نقل و اثاث کشی خود را در منطقه جردن به اتوبار خالدیان بسپارید.

تماس با باربری در جردن :

02122923810