باربری جلال آل احمد

شماره باربری جلال آل احمد :

02188890497
باربری جلال آل احمد

باربری جلال آل احمد

باربری جلال آل احمد از سال ۱۳۷۹ تا کنون در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل فعالیت دارد. باربری جلال آل احمد یکی از مناطق باربری تهران است که بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماس مشتریان عزیز می باشد.

کارهایی که در باربری خالدیان انجام می شود شامل موارد زیر است:

  • بسته بندی لوازم منزل
  • حمل جهیزیه
  • حمل بار به شهرستان
  • حمل گاوصندوق و بارهای سنگین

کلیه پرسنل در شرکت حمل بار جلال آل احمد دارای سابقه ۵ ساله همکاری با باربری تهران هستند. اتوبار خالدیان آموزش های لازم را به همه کارگرهای باربری برای انجام بهتر خدمات در سریع ترین زمان ممکن داده است.

ما برای افرادی که نیاز به خدمات اثاث کشی و جابجایی لوازم منزل باشند تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته ایم. شرکت خالدیان یکی از بزرگترین شرکت های باربری در تهران است که برای خیابان جلال آل احمد خدمات خود را با قیمت ارزان در زمینه اسباب کشی انجام می دهد.

بسته بندی لوازم منزل در باربری جلال آل احمد

باربری جلال آل احمد برای رفاه بیشتر مشتریان خود لوازم منزل شما را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی قرار می دهد. این شرکت در زمینه بسته بندی لوازم منزل از حدود ۲۰ سال پیش تاکنون دارای سابقه بسیار طولانی بوده و از استاندارد های روز اروپا برای اسباب کشی استفاده می کند.

وسایل را باید در کارتن های محکم بسته بندی کنید. این کارتن ها دارای چند لایه مقوا بسیار ضخیم هستند تا در زمان حمل بار دچار آسیب نشوند. درب کارتن ها و همچنین دور تا دور آنها را باید با چسب ۵ سانتی کاملا محکم کنیم تا در حین اثاث کشی درون خاور ، لوازم تان از کارتن بیرون نیاید.

باربری جلال آل احمد

بهترین شرکت باربری در تهران

شرکت های باربری بسیار زیادی در خیابان جلال آل احمد تهران فعالیت دارند. ولی همه این شرکت ها دارای سابقه و تجربه کافی در زمینه اسباب کشی نبوده و بعضا برخی از این اتوبار ها در حین اثاث کشی به وسایل شما آسیب می زنند و پاسخگو نیز نیستند.

برای اینکه کار جابجایی وسایل منزلتان را به یک شرکت باربری خوب بدهید باید دنبال پیدا کردن بهترین شرکت باربری در جلال آل احمد باشید. اتوبار خالدیان دارای سابقه ۲۰ ساله در زمینه حمل بار ، حمل جهیزیه و حمل بار به شهرستان است.

باربری تهران شعبه های مختلفی در سراسر این شهر دارد. یکی از شعبه ها در خیابان جلال آل احمد است. که برای جلب رضایت بیشتر مشتریان خود کلیه خدمات اثاث کشی را با تخفیف ویژه و قیمت ارزان ارائه می دهد.

شماره باربری شبانه روزی

خدمات باربری جلال آل احمد بصورت شبانه روزی انجام می شود. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره ۰۲۱۸۸۸۹۰۴۹۷ تماس بگیرید. پرسنل ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تماس شما عزیزان هستند.

شرکت باربری تهران بدون تعطیلی حتی در تعطیلات رسمی و نوروزی فعالیت خود را ادامه می دهد. و اثاثیه منزل شما را به هر نقطه از تهران که بخواهید حمل می کند.

از خدمات دیگر این شرکت حمل بار به شهرستان است. ما برای شما بیمه نامه و بارنامه را بصورت رایگان صادر می کنیم تا هزینه باربری به شهرستان بسیار کم تر و ارزان قیمت باشد.

تماس با باربری جلال آل احمد :

02188890497