باربری درکه

شماره باربری درکه :

02122921094
باربری درکه

باربری درکه

باربری درکه بهترین باربری برای اسباب کشی در شمال تهران است. بهترین شرکت اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در درکه تهران که یک باربری خوب برای اسباب کشی از حدود ۲۰ سال پیش تا کنون است که به این منطقه سرویس دهی می کند.

اتوبار درکه تنها شرکت باربری و بسته بندی لوازم منزل در شمال تهران است که هزینه بسته بندی لوازم منزل را بصورت رایگان محاسبه کرده و هیچ مبلغ اضافه ای از مشتریان خود نمی گیرد.

بسته بندی لوازم منزل و آمادگی برای اسباب کشی

همه افرادی که قصد جابجایی از محل زندگی فعلی شان را داشته باشند پیش از اینکه با شرکت های باربری تهران تماس بگیرند می بایست لوازم خود را بسته بندی کرده باشند. کار بسته بندی لوازم منزل و چیدن وسایل درون کارتن کار چندان ساده ای نیست و بسیار زمان بر و خسته کننده می باشد.

اتوبار درکه واقع در باربری شمال تهران کلیه کارهای مربوط به بسته بندی وسایل منزل شما را به بهترین شکل و با استفاده از استاندارد روز دنیا انجام می دهد. اثاثیه منزل تان درون کارتن مخصوص اسباب کشی که دارای چند لایه محکم و ضخیک است قرار داده می شود. سپس درب کارتن ها به وسیله چسب های ۵ سانتیمتری چسبانده شده تا از پارگی و بیرون افتادن وسایل تان هنگام اثاث کشی جلوگیری شود.

همچنین لوازم منزل شما به وسیله پلاستیک حباب دار و خرده کاغذ بسته بندی شده تا هنگام قرار گرفتن درون کابین خاور و جابجایی دچار آسیب و شکستگی نشوند.

بر روی همه کارتن ها عنوان وسایل درون شان نوشته می شود تا در زمان اسباب کشی توسط کارگرهای باربری درکه دقت بیشتری در حمل بار های شکستنی و گران قیمت داشته باشند.

جابجایی اثاث و وسایل منزل در اتوبار درکه

حمل اثاثیه منزل توسط باربری درکه از حدود ۲۰ سال پیش تا کنون با استفاده از پرسنل و کارگرهای ماهر و با تجربه که حداقل هر کدام از این افراد دارای ۵ سال سابقه در زمینه حمل اثاث و اسباب منزل هستند و کار حمل بار اسباب کشی را به خوبی و با دقت بالا انجام داده تا هیچگونه آسیبی به وسایل مشتریان عزیز حین جابجایی و حمل و نقل وارد نیاید.

اگر یک کارگر اسباب کشی که در اتوبار درکه مشغول بکار است به خوبی آموزش دیده باشد می تواند با توجه به توانایی جسمانی خوبی که دارد کلیه وسایل سنگین و بزرگ مانند یخچال و ساید بای ساید را بصورت انفرادی از راه پله ها و یا آسانسور حمل بار به پایین ساختمان منتقل کند تا کارگر حمل ساید بای ساید بتواند این وسایل را درون خاور اسباب کشی قرار دهد.

یکی از سرویس های باربری درکه در اختیار قرار دادن کارگر برای حمل بار جهت اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل است. همچنین اگر به وانت بار با کارگر نیاز دارید لازم است که بدانید هزینه کارگر اسباب کشی بصورت مجزا و طبق تعرفه اتحادیه حمل بار و اثاثیه منزل تهران محاسبه می شود.

ماشین های مخصوص اسباب کشی در درکه

اگر قصد حمل بار یا بسته به شهرستان را داشته باشید چند نوع ماشین باربری بسته به اینکه حجم و تعداد بارهای شما چقدر باشد می توانید انتخاب نمایید.

حمل بار با نیسان و وانت در باربری درکه بیشتر مناسب وسایل کوچک و کم تعداد است بخاطر اینکه شما نمی توانید بیش از اندازه طرفیت وانت بار یا نیسان بار درون کابین این ماشین ها وسایل و لوازم خود را بارگیری نمایید.

هم از نظر قانون راهنمایی و رانندگی بارگیری بیش از حد دارای جریمه بوده و هم اینکه استهلاک خودروها را بالا می برد. بنابراین اتوبار درکه برای حمل بار به شهرستان به شرط اینکه تعداد و حجم اثاثیه منزل تان زیاد باشد کرایه خاور و کامیونت را پیشنهاد می دهد. و برای بارهای کوچک تر وسبک تر می توانید نیسان بار یا وانت بار کرایه کنید تا در هزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان صرفه جویی کرده باشید.

حمل بار شبانه روزی خالدیان واقع در باربری شمال تهران بصورت ۲۴ ساعته با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۹۲۳۸۱۰ آماده پاسخگویی به تماس ها مشتریان عزیز است. تا در اسرع وقت و با کمترین قیمت و هزینه وانت بار برای شهرستان و کامیون اسباب کشی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

ارزان ترین شرکت باربری درکه با تعرفه پایین

تعرفه اتوبار و کرایه حمل بار درکه از مناطق تحت پوشش اتوبار شمال تهران که از حدود ۲۰ سال پیش نسبت به ارائه خدمات اسباب کشی در این منطقه فعالیت دارد بصورت کامل طبق نرخنامه اتحادیه باربری و حمل اثاثیه منزل در تهران انجام می شود و بابت ارائه خدمات اسباب کشی منزل هیچ هزینه اضافه ای پرداخت نخواهید کرد.

ارزان ترین شرکت باربری درکه با پایین ترین تعرفه زیر مجموعه اتوبار خالدیان است که با سابقه ترین شرکت حمل بار در شمال تهران از حدود دو دهه پیش تا کنون است. کلیه هزینه ها که شامل کرایه وانت بار ، نیسان بار و کرایه باربری بین شهری مانند کرایه خاور و هزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان بصورت کامل طبق نرخ کرایه خاور اعلام شده از طرف اتحادیه از مشتریان گرامی دریافت می شود.

قیمت اثاث کشی منزل در اتوبار درکه کمترین قیمت و ارزان ترین نرخ کرایه خاور برای باربری بین شهری و درون شهری در شمال تهران است. کلیه ماشین هایی که کار اسباب کشی و جابجایی اثاث منزل تان را انجام می دهند و به منظور حمل و نقل وسایل خانه مورد استفاده قرار می گیرند دارای معینه فنی و بهترین راننده های کامیون هستند که همگی دارای گواهینامه معتبر و مرتبط با وسیله نقلیه شان بوده و به تمام راه ها و مسیرهای درکه و شمال تهران اشراف دارند، ضمن اینکه به توصیه مدیریت باربری خالدیان کلیه راننده ها ملزم به استفاده از مسیریاب نشان برای تسریع در امر اثاث کشی منزل مشتریان عزیز شده اند.

تلفن باربری درکه :

02122921094