باربری دهکده المپیک | ۴۴۷۱۷۶۵۶ | اتوبار دهکده المپیک

شماره باربری دهکده المپیک :

02144717656
باربری دهکده المپیک

باربری دهکده المپیک | ۴۴۷۱۷۶۵۶ | اتوبار دهکده المپیک

باربری دهکده المپیک بهترین باربری برای اسباب کشی در غرب تهران

اتوبار و باربری دهکده المپیک به عنوان بهترین شرکت اسباب کشی غرب تهران از دیدگاه مشتریان شناخته می شود و بیش از ۲۰ سال است که در محله دهکده المپیک تهران مشغول به فعالیت در زمینه اثاث کشی و جابجایی لوازم منزل می باشد.

بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در دهکده المپیک زیر نظر اتوبار خالدیان یک شرکت باربری خوب برای اسباب کشی است زیرا همه مشتریانی که کار جابجایی اثاثیه منزل شان را به مجموعه ما سپرده اند از کارهایی که در زمینه بسته بندی لوازم منزل و اسباب کشی برای شان انجام داده ایم رضایت کامل دارند.

از این جهت این شرکت به عنوان باربری خوب برای اسباب کشی در دهکده المپیک شناخته می شود و همه خدمات مربوط در این زمینه از بسته بندی وسایل منزل تا حمل و نقل و بارگیری در خاور و وانت بار و نیسان در باربری دهکده المپیک انجام می شود.

باربری دهکده المپیک و بسته بندی لوازم منزل

باربری و بسته بندی لوازم منزل در اتوبار دهکده المپیک از استانداردهای روز دنیا پیروی می کند و از جدیدترین روش ها و لوازم بسته بندی اثاثیه منزل برای این منظور استفاده می شود. زمانی که قصد اسباب کشی در محله دهکده المپیک را داشته باشید پیش از هر چیزی باید به بسته بندی وسایل منزل یا اداره تان فکر کنید. زیرا مهم ترین و اولین بخش برای حمل و نقل و جابجایی موضوع بسته بندی وسایل تان است.

اتوبار دهکده المپیک با بهره گیری از کادر مجرب و آموزش دیده در زمینه بسته بندی انواع لوازم و وسایل منزل و اداری می تواند این خدمت را با حداقل هزینه برای شما مشتریان گرامی انجام دهد.

در باربری دهکده المپیک همه لوازم شما درون کارتن های مخصوص اسباب کشی که دارای چند لایه و بسیار محکم و مقاوم هستند قرار داده می شود. پیش از چیدن وسایل درون کارتن ، باید ابتدا لوازم و اثایه منزل تان با استفاده از پلاستیک های حباب دار مخصوص حمل اثاثیه منزل پیچیده شود تا در صورت وارد آمدن ضربه به بسته ، صدمه ای به لوازم درون کارتن وارد نیاید.

هزینه بسته بندی لوازم منزل بصورت مجزا محاسبه می شود و پیش از انجام کار حمل بار و جابجایی ، توسط کارشناسان اتوبار دهکده المپیک این هزینه خدمت مشتریان عزیز اطلاع رسانی می شود تا در صورت تمایل کار بسته بندی اثاثیه منزل یا اداره برای شما انجام شود.

تعرفه اتوبار دهکده المپیک و قیمت اثاث کشی منزل

قیمت اسباب کشی منزل در اتوبار دهکده المپیک بسته به اینکه از چه ماشینی برای اثاث کشی استفاده می کنید می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال تعرفه کرایه حمل بار با خاور با کرایه حمل بار نیسان و وانت در دهکده المپیک متفاوت است.

اگر تعداد و حجم بارهای تان زیاد است بهتر است از خاور های مسقف موکت شده استفاده نمایید زیرا با یک راه می توانند کلیه اثاث های شما را جابه جا نمایند. نرخ کرایه خاور در دهکده المپیک نسبت به هزینه باربری با وانت بار و نیسان بار بسیار مقرون به صرفه تر است و کار حمل و نقل و اسباب کشی را برایتان آسان تر و زمان را کوتاه تر می کند.

هزنیه حمل بار طبق نرخ باربری اتحادیه حمل اثاثیه منزل محاسبه می شود و مشتریان گرامی بجز این مبلغ هیچ وجه اضافه ای بابت اسباب کشی در دهکده المپیک پرداخت نخواهند کرد.

نرخ اسباب کشی در دهکده المپیک به عنوان یکی از قدیمی ترین باربری های تهران بر اساس استانداردها و تعرفه اعلام شده از طرف اتحادیه اتوبار تهران محاسبه می شود و کلیه خدمات ارائه شده و سرویس ها بر همین اساس قیمت گذاری شده است.

هزینه حمل بار بین شهری در باربری دهکده المپیک

هزینه حمل بار با خاور و کامیون که بیشترین درخواست ها را برای حمل بار به شهرستان را دارند طبق نرخنامه اتحادیه محاسبه و مبلغ آن دریافت می شود. صدور بارنامه و بیمه نامه باربری در محله دهکده المپیک تا سقف مجاز و استاندارد تعیین شده بصورت رایگان صادر می شود. اما اگر بیش از سقف مشخص شده توسط اتحادیه باشد هزینه آن بصورت مجزا محاسبه و دریافت می گردد.

هزینه حمل اثاثیه منزل بین شهری در اتوبار دهکده المپیک با توجه به این که از چه ماشینی برای حمل و نقل استفاده نمایید متفاوت است. به عنوان مثال نرخ کرایه وانت بار بین شهری و نیسان بین شهری با قیمت کامیون برای اسباب کشی متفاوت است.

اگر می خواهید هزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان برای تان ارزان تر در بیاید می بایست با توجه به تعداد و حجم بارهایی که دارید بهترین ماشین را انتخاب نمایید. کارشناسان ما در بخش مشاوره باربری دهکده المپیک شما را راهنمایی می کنند.

هزنیه حمل بار با خاور برای حمل مبل به شهرستان نسبت به قیمت کرایه وانت بار در دهکده المپیک مقرون به صرفه تر است. زیرا خاور اسباب کشی که به منظور حمل بار در محله دهکده المپیک استفاده می شود به عنوان کامیون اسباب کشی دارای کرایه بیشتری نسبت به نیسان حمل بار یا وانت بار برای شهرستان است.

کرایه وانت بار تلفنی شهرستان برای حمل مبل در بابری دهکده المپیک بسیار کم هزینه تر از نیسان یا کرایه بار خاور است. بنابراین اگر مبل هایی که قصد جابجایی آنها را دارید تعداد و حجم کمی دارند بهتر است از خاور یا کامیون های باری بزرگ استفاده نکنید.

حمل بار شبانه روزی در دهکده المپیک

حمل بار بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در اتوبار دهکده المپیک انجام می شود و پرسنل این شرکت همیشه آماده پاسخگویی به تماس ها و درخواست های شما عزیزان در زمینه اثاث کشی در محله دهکده المپیک هستند. اگر قصد جابجایی وسایل منزل تان را دارید فقط کافیست در هر ساعت از شبانه روز با شماره ۴۴۷۱۷۶۵۶ باربری دهکده المپیک تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

حمل اسباب منزل و بار و اثاثیه شما در محله دهکده المپیک بصورت کامل و دقیق انجام خواهد شد و همه لوازم تان بصورت استاندارد در کارتن های مخصوص اسباب کشی بسته بندی می شوند تا در زمان حمل نقل دچار آسیب نشوند.

خدمات اسباب کشی در دهکده المپیک در باربری غرب تهران با مدیریت آقای خالدیان انجام می شود که در این زمینه بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و تجربه دارند. خدمات باربری و اسباب کشی کار تخصصی است که می بایست حتما در این مورد تجربه و مهارت و البته توانایی بدنی کافی داشته باشید. در غیر اینصورت هنگام پایین آوردن یا بالا بردن اثاثیه منزل تان از راه پله ها دچار مشکل می شوید و ممکن است علاوه بر آسیب زده به خودتان موجب شکستن و یا آسیب زدن به وسایل منزل تان نیز بشوید.

بنابراین اگر تجربه و مهارت کافی در زمینه حمل و نقل و جابجایی وسایل را ندارید بهتر است کارگر حمل بار دهکده المپیک کمک بگیرید.

این افراد خدمات بسته بندی اسباب کشی را به خوبی برای تان انجام می دهند و سرعت عمل و توانایی بدنی بسیار بالایی دارند.

کارگر اسباب کشی در دهکده المپیک

کارگر باربر که برای اسباب کشی به محل اعزام می شود باید توانایی بدنی کافی برای بلند کردن وسایل بزرگ و سنگینی مانند یخچال و ساید بای ساید را داشته باشد. بنابراین اتوبار دهکده المپیک همیشه از بهترین کارگرهای مخصوص اسباب کشی برای جابجایی و حمل و نقل اثاثیه منزل استفاده می کند تا علاوه بر داشتن توان بدنی بالا دارای مهارت و تجربه کافی در این زمینه باشند.

کارگر حمل ساید بای ساید و یخچال باید تجربه کافی برای این کار را داشته باشد زیرا نمی توان در راهرو های باریک و راه پله هایی که امکان استفاده از دو کارگر مخصوص اسباب کشی باشد را بکار گرفت. بنابراین هر فردی که مسئول حمل بار در دهکده المپیک باشدباید بتواند این افراد را به خوبی مدیریت کند تا کارها به خوبی و در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

شرکت بسته بندی لوازم منزل در دهکده المپیک به کمک همه پرسنل و افرادی که در این زمینه استخدام کرده است کلیه کارهای مربوط به حمل و نقل و جابجایی لوازم شما را انجام خواهد داد.

تماس با باربری دهکده المپیک :

02144717656