باربری زعفرانیه

شماره باربری زعفرانیه :

02122921094
باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه بهترین باربری شمال تهران است که یک باربری خوب در منطقه زعفرانیه تهران محسوب می شود. اغلب اتوبار هایی که در زعفرانیه مشغول به انجام کار اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل هستند از تجربه کافی در زمینه حمل و نقل برخوردار نیستند. اگر می خواهید بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل را برای اسباب کشی منزل در زعفرانیه به شما معرفی کنیم این شرکت اتوبار خالدیان است که دارای بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه حمل بار و اثاث کشی در باربری زعفرانیه در شمال تهران است و همواره یکی از بهترین شرکت های حمل بار و حمل و نقل در منطقه زعفرانیه تهران بوده می باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه از حدود ۲ دهه قبل تا کنون نسبت به ارائه خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل در شمال تهران دارای سابقه درخشانی است. شرکت حمل و نقل خالدیان که در شمال تهران منطقه زعفرانیه واقع شده است کلیه هزینه های حمل و نقل و جابجایی وسایل منزل را طبق تعرفه و نرخنامه اتحادیه حمل بار شمال تهران محاسبه و از مشتری گرامی دریافت می شود.

هزینه بسته بندی لوازم منزل بخاطر اینکه باید از کارتن مخصوص اسباب کشی استفاده شود بصورت مجزا محاسبه می شود. پرسنل اتوبار خالدیان از چسب مخصوص کارتن های چندلایه که برای اثاث کشی مناسب هستند استفاده می نمایند و این کار توسط کارگر باربری زعفرانیه بصورت کاملا حرفه ای و در کمترین زمان ممکن انجام می شود. اتوبار زعفرانیه تهران بیشترین سابقه را در زمینه ارائه سرویس بسته بندی لوازم منزل دارد.

باربری زعفرانیه بزرگترین شرکت حمل و نقل تهران

یکی از بزرگترین شرکت های حمل و نقل در شمال تهران شرکت باربری زعفرانیه با مدیریت آقای خالدیان می باشد. این مجموعه که تقریبا حدود ۲۰ سال است که در محله های شمال تهران مانند محله ولنجک ، کامرانیه ، جردن ، آجودانیه و نیاوران فعالیت دارد دارای سابقه ای درخشان در زمینه ارائه خدمات اسباب کشی منزل و حمل اثاث و جهیزه به صورت درون شهری و بین شهری از تهران به شهرستان های دیگر است.

کلیه وسایل و لوازم منزل شما توسط خاورهای مسقف موکت شده که دارای کابین بسیار تمیز و جادار هستند در زعفرانیه جابجا می شوند. اتوبار خالدیان دارای بهترین پرسنل آموزش دیده در باربری زعفرانیه و با تجربه در زمینه حمل بار و اثاث کشی در شمال تهران است. کلیه پرسنل این شرکت که به منظور اسباب کشی به محل اعزام می شوند دارای توانایی جسمی بالا و مهارت و تجربه کافی برای جابجایی و حمل و نقل انواع وسایل منزل نظیر یخچال ، ساید بای ساید و مبلمان در محله زعفرانیه هستند.

حمل اثاثیه و اسباب منزل در زعفرانیه

برای حمل بار و اثاثیه منزل تان در زعفرانیه فقط کافی است با شرکت اتوبار خالدیان در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید. شماره باربری زعفرانیه ۰۲۱۲۲۹۲۱۰۹۴ بصورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته در اختیار شما مشتریان گرامی است تا در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت کار اسباب کشی منزل تان را به انجام برسانید.

اتوبار زعفرانیه که یکی از مناطق تحت پوشش باربری شمال تهران شعبه زعفرانیه است همواره و بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماس های مشتریان عزیزی است که قصد حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی منزل شان را داشته باشند.

حمل بار به شهرستان و هزینه اسباب کشی با خاور

گاهی ممکن است بخواهید از شهر محل سکونت خود به شهرستان های دیگر جابجا شوید. شرکت اتوبار خالدیان یکی از بهترین شرکت های باربری در زعفرانیه با استفاده از بهترین ماشین های حمل بار نظیر خاور مسقف کار اسباب کشی را برای شما با کمترین هزینه انجام می دهد.

حمل بار به شهرستان و هزینه اسباب کشی با خاور بسته به اینکه حجم و تعداد وسایل شما چقدر باشد متفاوت است. اما نگران نباشید زیرا ماشین های باربری زعفرانیه که در شرکت اتوبار خالدیان استفاده می شود به اندازه کافی ظرفیت بارگیری و جابجایی اثاثیه منزل تان را دارد. از طرف دیگر راننده هایی که با مجموعه خالدیان کار می کنند دارای تجربه بالایی در زمینه چیدن وسایل درون کابین خاور هستند و به خوبی با مرتب کردن لوازم منزل تان سعی می کنند حداکثر استفاده را از خاور اسباب کشی بکنند تا در هزینه های شما برای حمل بار به شهرستان کمتر شود.

حمل بار با خاور بهتر است یا وانت بار و نیسان بار

اگر می خواهید درون شهر تهران جابجا شوید و تعداد و حجم وسایل تان زیاد نباشد بهتر است برای مسافت های کوتاه از وانت بار برای جابجایی اثاثیه منزل استفاده کنید. به عنوان مثال وانت بار برای حمل مبلمان یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

اما اگر فاصله مبدا تا مقصد بیشتر باشد و از طرف دیگر حجم و تعداد وسایل و اثاثیه منزلتان زیاد است بهترین گزینه برای حمل بار کرایه نیسان بار است که با توجه به نرخنامه اتحادیه باربری زعفرانیه در شمال تهران هزنیه اسباب کشی در اتوبار زعفرانیه با نیسان بار بسیار مقرون به صرفه است.

اما اگر می خواهید بصورت کامل اثاثیه منزل تان را جابجا کنید و قصد اسباب کشی بصورت کامل را دارید برای بارهای درون شهری بهترین انتخاب برای شما کرایه خاور مسقف و موکت شده است زیرا علاوه بر اینکه ظرفیت بیشتری نسبت به وانت بار و نیسان بار دارد برای حمل بار به شهرستان مناسب تر است و هزینه باربری زعفرانیه کمتری را باید بپردازید.

خدمات حمل و نقل در باربری زعفرانیه تهران

یکی از خدمات حمل و نقل که در باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه به مشتریان عزیز ارائه می گردد خدمات بسته بندی لوازم منزل است. که تمام اثاثیه منزل تان را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی که دارای سه لایه محکم و مقاوم در برابر هرگونه ضربه هستند قرار می دهیم و به وسیله خورده های نوار کاغذی و پلاستیک حباب دار اطراف لوازم تان را به خوبی محکم می کنیم تا در زمان اسباب کشی و جابجایی درون خاور ، وانت بار یا نیسان بار دچار آسیب و شکستگی نشوند.

خدمت دیگری که در باربری تهران در منطقه زعفرانیه تهران به مشتریان عزیز ارائه می شود حمل بار به شهرستان است. که این کار را با کمترین قیمت و بیمه نامه رایگان انجام می دهیم تا موجب رضایت بیشتر شما مشتریان عزیز باشد.

اگر برای حمل بار و اثاث کشی تنها به کارگر مخصوص باربری در زعفرانیه نیاز داشته باشید، مجموعه خالدیان این سرویس را در اختیار شما قرار می دهد تا آنطور که مایل هستید کار جابجایی اثاثیه منزل تان را انجام دهید.

کارگر برای اسباب کشی در زعفرانیه

باربری زعفرانیه با استفاده از بهترین پرسنل و کارگر برای اسباب کشی منزل این امکان را برای مشتریان خود به وجود آورده است تا در صورت نیاز بتوانند با هزنیه کمتری کار اثاث کشی منزل شان را انجام دهند. از این رو اگر به وانت بار با کارگر نیاز دارید، شرکت حمل بار زعفرانیه به تعداد مورد نیاز کارگر برای حمل ساید بای ساید و یخچال را در اختیارتان قرار می دهد تا کار حمل و نقل و جابجایی را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید.

تلفن باربری زعفرانیه :

02122921094