باربری ستارخان

شماره باربری ستارخان :

02188544989
باربری ستارخان

باربری ستارخان

شرکت باربری ستارخان

باربری ستارخان به عنوان با سابقه ترین شرکت حمل بار و اسباب کشی منزل در منطقه ۲ تهران شناخته می شود. شرکت حمل بار ستارخان با نام تجاری باربری تهران زیر نظر اتحادیه اتوبار تهران و با ارزان ترین قیمت بصورت شبانه روزی فعالیت دارد.

در محدوده ستارخان شرکت های حمل بار زیادی فعالیت دارند که شاید برخی از آنها به تازه گی شروع به فعالیت کرده باشند و در زمینه اسباب کشی منزل تجربه کافی نداشته باشند.

حتما میدانید که حمل اثاثیه منزل  در باربری غرب تهران یکی از کارهایی است که اگر مهارت کافی نداشته باشید نمی توانید به خوبی وسایل منزلتان را جابجا نمایید. شرکت باربری ستارخان با بهره گیری از کارگران ماهر در زمینه جابجایی اثاثیه منزل این اطمینان را به شما می دهد تا در کمترین زمان ممکن کار اسباب کشی منزل تان را انجام دهید.

باربری ستارخان

باربری ستارخان با داشتن بیش از ۱۰ دستگاه ماشین باربری مانند خاور مسقف و موکت شده ، وانت بار و نیسان بار تلفنی می تواند اثاثیه منزل شما را صحیح و سالم جابجا کند. همه راننده گان شرکت حمل بار خالدیان دارای گواهینامه معتبر بوده و به همه مناطق تهران به ویژه منطقه ۲ محدوده محله ستارخان آشنایی کافی دارند.

شماره باربری ستارخان

جهت تماس با باربری ستارخان میتوانید با شماره ۰۲۱۸۸۵۴۴۹۸۹ بصورت شبانه روزی در ارتباط باشید. حمل بار با وانت و نیسان و سایر ماشین های باربری مانند خاور مسقف موکت شده فقط با یک تماس امکان پذیر است. شرکت باربری خالدیان بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تلفن مشتریان عزیز از تمام نقاط تهران به ویژه منطقه ۲ تهران هستند.

وانت بار تلفنی ستارخان

برای حمل بارهای کمتر از ۵۰۰ کیلوگرم می توانید با شماره باربری ستارخان جهت کرایه وانت بار و نیسان بار هماهنگ نمایید. و اگر وزن بار شما بیش از این میزان باشد بهتر است یک خاور برای حمل اثاثیه منزل تان کرایه کنید. انتخاب نوع ماشین باربری می تواند در هزینه اسباب کشی منزل تان موثر باشد و اگر هدف شما حمل و نقل وسایل با قیمت ارزان باشد می بایست پیش از هرچیز با کارشناسان باربری تهران در محله ستارخان تماس بگیرید.

هزینه باربری ستارخان

هزینه باربری ستارخان بر اساس نرخ اتحادیه باربری منطقه ۲ تهران تعیین می شود و هیچ مبلغ اضافه ای پرداخت نخواهید کرد. شرکت باربری خالدیان با توجه به قیمت کرایه حمل بار در منطقه ستارخان با ارائه سرویس های متعدد و متنوع مانند وانت بار تلفنی ، نیسان بار و خاور برای اثاث کشی سعی دارد تا با کمترین مبلغ بتوانید کار اسباب کشی منزلتان را انجام دهید و ارزان قیمت ترین باربری تهران منطقه ستارخان با مدیریت خالدیان این امکان را برای شما فراهم میکند.

نیسان بار تلفنی ستارخان

قیمت باربری ستارخان بر اساس نرخ اتحادیه اتوبار تهران برای حمل بارهای درون شهری به ازای هر سری رفت و برگشت و ساعت اتمام جابجایی وسایل منزل محاسبه می شود. اما اگر قصد حمل بار از تهران به شهرستان را داشته باشید قیمت باربری بر اساس مسافت طی شده بر حسب کیلومتر محاسبه می گردد.

خدمات شرکت باربری ستارخان تهران

شرکت باربری ستارخان در طول ۲۰ سال تجربه کار در زمینه حمل بار و اثاث کشی منزل خدمات زیر را در کلیه مناطق تهران به ویژه منطقه ۲ محله ستارخان ارائه می نماید:

  • بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل
  • حمل بار از تهران به شهرستان
  • باربری ارزان قیمت
  • کرایه ماشین باربری شامل وانت بار ، نیسان بار و خاور مسقف
  • چیدمان اثاثیه منزل
  • مشاوره تلفنی اسباب کشی منزل

بسته بندی اثایه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل یکی از مهمترین کارهایی است که باید پیش از اقدام به اسباب کشی به آن فکر کرده باشید و برنامه درستی برای انجام این کار داشته باشید. شرکت باربری تهران واقع در محله ستارخان با ارائه مشاوره تلفنی و نیز اعزام کارگر باربری متخصص در زمینه بسته بندی وسایل خانه بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به تهرانی های عزیز است.

برای اینکه کار بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل تان بدرستی انجام شود و در حین حمل بار و جابجایی در ماشین های باربری به ویژه وانت بار و نیسان بار دچار صدمه و آسیب نشود باید از کارتن های محکم مخصوص باربری مانند کارتن موز که دارای لایه های ضخیم و مقاوم و همچنین درپوش است استفاده نمایید. کارتون های موز که برای بسته بندی اثاثیه منزل استفاده می شوند در دوطرف دارای بریدگی برای جای دست هستند و به راحتی قابل حمل و بارگیری در خاور ، وانت بار یا نیسان بار می باشند.

اتوبار تهران شرکت باربری

کارگرهای ماهر باربری ستارخان برای حمل کمدها و قفسه هایی که دارای کشو و طبقات هستند پیش از بسته بندی تمام طبقات را بیرون می آورند و درب کمد را با استفاده از چسب ۵ سانتی کاملا محکم می بندند. اینکار باعث می شود تا حین اسباب کشی منزل و جابجایی وسایل تان درون راهرو آسیبی به دیوار راه پله ها وارد نشود.

دو روش برای بسته بندی اثاثیه منزل وجود دارد و توسط شرکت باربری در ستارخان انجام می شود. بسته بندی استرچ رپ و بابل رپ. این دو روش از بروزترین روش های بسته بندی مطابق با استاندارد اروپا می باشند.

تماس با باربری ستارخان :

02188544989