باربری سهروردی | ۸۸۵۴۴۹۸۹ | اتوبار سهروردی

شماره باربری سهروردی :

02188544989
باربری سهروردی

باربری سهروردی | ۸۸۵۴۴۹۸۹ | اتوبار سهروردی

باربری سهروردی به عنوان قدیمی ترین اتوبار در منطقه سهروردی تهران یک باربری خوب برای اسباب کشی از دیدگاه مشتریان است.

بهترین باربری برای اسباب کشی در غرب تهران باید دارای ویژگی هایی مانند حسن انجام کار ، شرط امانت داری و نیز اصول صحیح حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل باشد.

باربری سهروردی
باربری سهروردی

بهترین شرکت اسباب کشی در سهروردی که از طریف مشتریان گرامی معرفی شده است اتوبار تهران است که بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در غرب تهران در سال ۱۳۹۹ معرفی شده است.

باربری و بسته بندی لوازم منزل در سهروردی

باربری سهروردی در زمینه بسته بندی لوازم منزل بهترین خدمات را مطابق با استانداردهای روز اتحادیه اروپا و زیر نظر اتحادیه باربری تهران ارائه می دهد.

همکاران ما در باربری سهروردی تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین سرویس ها در زمینه اثاث کشی و بسته بندی لوازم منزل به مشتریان عزیز ارائه می دهند.

برای بسته بندی اثاثیه منزل تان بهتر است از کارتن های مخصوص اثاث کشی استفاده نمایید ، زیرا این کارتن ها دارای چند لایه ضخیم مقوایی هستند.

و لوازم منزل تان را از آسیب های احتمالی حین حمل بار و جابجایی در امان نگه می دارند.

باربری سهروردی
باربری سهروردی

شرکت باربری خالدیان در محله سهروردی تهران با استفاده از امکانات مدرن در زمینه بسته بندی و جابجایی لوازم منازل و ادارت می تواند با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ، هزینه بسته بندی لوازم منزل تان را به حداقل برساند.

تعرفه اتوبار سهروردی و قیمت باربری در غرب تهران

تعرفه اتوبار سهروردی مطابق با نرخنامه اتحادیه باربری تهران تعیین شده و مشتریان عزیز هیچ هزینه اضافه بر این مقدار را پرداخت نخواهند کرد.

اگر می خواهید بدانید هزینه باربری در سهروردی چقدر تمام می شود باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که بسته به تعداد و حجم بارهای تان قیمت اسباب کشی در سهروردی می تواند متفاوت باشد.

باربری سهروردی

به عنوان مثال هزینه حمل یخچال و ساید بای ساید و سایر وسایل سنگین مانند لباسشویی ، خشکن ، گازهای مبله ، مبلمان و اثاثیه ای نظیر کمدهای لباس ام دی اف یا چوبی سنگین و کتابخانه های بزرگ دارای هزینه باربری جداگانه ای هستند.

که به طور شفاف طبق تعرفه اتحادیه باربری غرب تهران محاسبه و پیش از اعزام کارگرهای باربری به محل خدمت مشتریان گرامی اطلاع رسانی خواهد شد.

هزینه اثاث کشی بین شهری در باربری سهروردی

هزینه کلیه خدماتی که در زمینه اثاث کشی بین شهری در محله سهروردی تهران و اتوبار خالدیان انجام می شود.

کاملا مطابق با نرخنامه اتحادیه باربری تهران است و هیچ هزینه اضافه ای از مشتریان گرامی درخواست نخواهد شد.

به علاوه شرکت حمل و نقل خالدیان برای رفاه حال مشتریان عزیز با ارائه تخفیف های دوره ای و صدور بیمه نامه و بارنامه رایگان سعی در جلب رضایت بیشتر مشتریان خود را دارد.

باربری سهروردی

به همین منظور برای بارهایی که تا سقف تعیین شده که به اطلاع عزیزانی که قصد حمل بار بین شهری از محله سهروردی تهران را به شهرستان ها داشته باشند می رسد کاملا رایگان است.

همچنین نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای بابت صدور بیمه نامه و بارنامه برای جابجایی اثاثیه منزل به شهرستان را نخواهند داشت.

ماشین های باربری سهروردی برای اثاث کشی

شرکت اتوبار سهروردی به عنوان قدیمی ترین باربری و شرکت حمل و نقل در منطقه غرب تهران به منظور رفاه حال مشتریان و ارائه بهتر خدمات و سرویس دهی به موقع از ناوگان حمل و نقل استاندارد و بروز برای جابجایی اثایه منزل مشتریان عزیز و اسباب کشی استفاده می نماید.

ماشین هایی مانند خاور ، وانت بار و نیسان بار و همچنین کامیون ها و کامیونت های مخصوص باربری در منطقه سهروردی تهران بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز در هر نقطه از استان تهران هستند.

باربری سهروردی
باربری سهروردی

بیش از درخواست نوع خودرویی که برای کار اسباب کشی نیاز دارید ابتدا باید از طریق تماس با شماره باربری و اتوبار سهروردی با کارشناسان ما در این زمینه مشورت نمایید.

چرا که بسته به حجم و تعداد لوازم منزلتان که قصد انتقال و حمل آنها را از محله سهروردی به شهرستان را دارید باید با خودرو مناسب جابجا شوند.

حمل بارهای سنگین با خاور و نیسان بار

به عنوان مثال برای بارهای بزرگ و سنگین و بطور کلی اسباب کشی منزل بهتر از خاور های مسقف موکت شده استفاده کنید زیرا حجم بسیار زیادی از اثاثیه منزل شما را درون کابین خود جای می دهند.

این موضوع باعث کاهش دفعات رفت و برگشت برای حمل بار شما در محله سهروردی به شهرستان مورد نظرتان می شود.

باربری سهروردی
باربری سهروردی

کرایه خاور و یا کرایه وانت بار و نیسان هرکدام دارای قیمت و هزینه متفاوتی هستند.

تمام هزینه های اعلام شده از طرف باربری سهروردی طبق تعرفه اتوبار غرب تهران و زیر نظر اتحادیه حمل اثاثیه منزل تهران محاسبه و به مشتریان عزیز ابلاغ می گردد.

بنابراین با خیال آسوده از قیمت مناسب کار اسباب کشی منزل تان را به ارزان بار غرب بسپارید.

حمل اثاثیه منزل در محله سهروردی

محله سهروردی یکی از مناطق غرب تهران است که به دلیل قرار گرفتن درون طرح ترافیک یکی از محله های شلوغ و پر رفت و آمد نیز محسوب می شود.

اتوبار سهروردی که از قدیمی ترنی شرکت های اتوبار و حمل و نقل در این ناحیه به حساب می آید در زمینه حمل اثاثیه منزل در این محله بسیار تجربه و مهارت دارد.

همه کارگرهایی که برای حمل بارهای شما به محل اعزام می شوند دارای مهارت کافی و نیز توانمندی جسمی بالایی هستند تا بتوانند به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن تمام لوازم منزلتان را جابجا کنند.

به همراه هر خاور و یا وانت بار و نیسان بار در محله سهروردی تهران ۵ تا ۶ نفر کارگر ماهر و آموزش دیده که دارای تجربه بسیار بالایی در امر اثاث کشی و جابجایی اثاثیه منزل هستند به منطقه سهروردی تهران و تسوط اتوبار خالدیان اعزام می شوند.

باربری سهروردی
باربری سهروردی

اکیپ کاملی که می تواند کار اسباب کشی منزل شما را در کمتر از ۲ ساعت به خوبی انجام دهد و تمام لوازم منزل و یا محل کارتان در ادارات مختلف را بور کامل و در یک بار جابجا نمایند.

جهت انجام خدمات باربری در محله سهروردی می توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۸۴۴۸۳۰۵ اتوبار خالدیان اقع در غرب تهران بصورت شبانه روی تماس بگیرید.

شماره تماس باربری خالدیان بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تلفن های شما مشتریان عزیز در منطقه سهروردی تهران است.

کارگر حمل بار و اسباب کشی محله سهروردی

گاهی پیش می آید که برای اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزلتان تنها به چند کارگر ماهر و با تجربه نیاز دارید تا علاوه بر بسته بندی لوازم منزل بتوانند با توان جسمی بالایی که دارند کلیه وسایل تان را جابجا نمایند.

در این موارد که اغلب افرادی که خودشان میخواهند با استفاده از وانت بار و نیسان بار شخصی کار حمل بار خود را انجام دهند می توانند از طریق شماره تماس باربری سهروردی با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشند تا بهترین کارگارهای محصوص اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل را به محل مشتری اعزام کنیم.

باربری سهروردی
باربری سهروردی

این کارگرهای می توانند لوازم سنگینی مانند یخچال و ساید بای ساید و همچنین کمدهای بزرگ و لباسشویی را به راحتی برای شما جابجا کنند و درون کابین خاور باربری قرار دهند.

هزینه کارگر حمل بار به ازای هر طبقه محاسبه می شود و طبق نرخنامه اتحادیه اثاث کشی منزل در غرب تهران به ازای هر طبقه ۲۰ هزار تومان تعرفه اتوبار سهروردی برای حمل و نقل لوازم منطل می باشد.

تماس با باربری سهروردی :

02188544989