باربری شمال تهران

شماره باربری شمال تهران :

02122921094
باربری شمال تهران

باربری شمال تهران

باربری شمال تهران که به عنوان قدیمی ترین شرکت حمل و نقل در مناطق شمال شهر تهران به حساب می آید بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه اثاث کشی و حمل بار دارد. اتوبار شمال تهران که تمام مناطق این ناحیه از شهر تهران را پوشش می دهد با استفاده از تجهیزات مدرن در زمینه اسباب کشی و حمل بار به شهرستان توانسته است رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب نماید.

اتوبار شمال تهران یکی از بهترین شرکت های باربری در شهر تهران است که به دلیل تجربه و سابقه طولانی مدتی که در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل داشته است می تواند به خوبی تمام وسایل و لوازم منزل شما را در هر نقطه از تهران که باشید به صورت اتوبار درون شهری و یا باربری بین شهری به شهرستان های مختلف در سراسر ایران و یا حومه تهران جابجا نماید.

باربری شمال تهران

بهترین شرکت باربری شمال تهران

اتوبار خالدیان یکی از شرکت های باربری خوب برای اسباب کشی لوازم منزل و یا اداره شماست. زیرا تمام پرسنل که کار حمل اثاثیه منزل را انجام می دهند دارای سابقه ، تجربه و همچنین مهارت کافی در این زمینه می باشند.

تمام کارگران باربری شمال تهران که کار جابجایی و انتقال اثاثیه خانه تان را برعهده دارند علاوه بر تجربه و مهارت و توانایی جسمس لازم برای حمل بارهای بزرگ و سنگین ، مقید به اخلاق حرفه ای بوده و بسیار با مشتری با اخلاق برخورد کرده و ملاحظات اخلاقی را کاملا رعایت می کنند.

اگر در انتخاب بهترین باربری برای اسباب کشی تردید دارید باید ابتدا بدانید که مشخصات بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل چیست و چطور می توانید بهترین شرکت باربری را در شمال تهران تشخیص دهید.

مشخصات بهترین باربری و اتوبار شمال تهران

در ذیل چند نمونه از مشخصات بهترین اتوبارهای شمال تهران را معرفی می کنیم تا بتوانید کار اثاث کشی تان را با خیال راحت انجام دهید.

  • یک باربری خوب در شمال تهران باید اکیپ کامل شامل راننده و ۴ نفر کارگر داشته باشد
  • شرکت اتوبار در شمال تهران باید تجهیزات و خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را ارائه نماید
  • ماشین هایی که برای حمل بار و اسباب کشی استفاده می شود خاور مسقف موکت شده یا وانت بار و نیسان بار باشد
  • پیش از اعزام نیرو به محل جهت حمل اثاثیه منزل می بایست هزینه باربری را به مشتری اعلام نماید
  • تعرفه حمل بار در شمال تهران بر اساس نرخ اتحادیه حمل اثاثیه منزل در تهران باشد
  • هیچ مبلغ اضافه ای بابت ارائه خدمات به جز تعرفه تعیین شده توسط اتحادیه از مشتری دریافت نشود

همانطور که در موارد بالا گفته شد اگر یک شرکت اتوبار ادعای بهرین شرکت باربری در شمال تهران را دارد می بایست حداقل این ۶ مورد را رعایت نماید تا علاوه بر جلب رضایت مشتری خدمات خود را طبق قوانین اتحادیه انجام داده باشد.

باربری شمال تهران و هزینه بسته بندی لوازم منزل

پیش از اینکه کار اثاث کشی انجام شود ابتدا می بایست همه لوازم منزل تان را به خوبی بسته بندی کرده باشید. خوشبختانه یکی از خدمات باربری شمال تهران ارائه خدمات بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل است. اتوبار خالدیان به عنوان بزرگترین اتوبار در شمال تهران با استفاده از جدیدترین روش های بسته بندی و حمل بار در تهران توانسته است رضایت مشتریان خود را در این زمینه جلب نماید.

بعد از اینکه برای انجام کار اسباب کشی در شمال تهران با اتوبار خالدیان تماس گرفتید ، کارشناسان ما درباره اینکه آیا برای بسته بندی لوازم منزلتان به ارائه سرویس نیاز دارید یا خیر از شما سوالاتی می پرسند. اگر شما به مشاورین ما اطلاع دهید که علاوه بر کار اثاث کشی نیاز دارید تا خدمات بسته بندی وسایل خانه هم برای تان انجام شود یک روز پیش از حمل و نقل و جایجایی وسایل تان یک اکیپ مجرب از افراد آموزش دیده که دارای مهارت کافی برای بسته بندی وسایل منزل هستند به محل اعزام می شوند.

مواردی که برای بسته بندی لوازم منزل تان نیاز دارید شامل کارتن مخصوص اسباب کشی ، چسب ۵ سانتی و کاتر است. به علاوه از کاغذ برش خورده نواری و موکت و پتو نیز برای بسته بندی بهتر اثاثیه منزلتان استفاده می شود تا در حین اسباب کشی درون بار خاور دچار آسیب یا شکستگی نشوند.

هزینه بسته بندی لوازم منزل بصورت جداگانه محاسبه و پیش از ارائه سرویس به مشتریان عزیز اطلاع رسانی می شود تا در صورت تمایل این خدمت برای آنها به بهترین شکل ممکن انجام شود.

تعرفه اتوبار شمال تهران باربری خالدیان

تعرفه کرایه حمل بار و قیمت اثاث کشی منزل در باربری شمال تهران طبق نرخنامه و قیمت اسباب کشی اعلام شده از طرف اتحادیه حمل اثاثیه منزل در تهران محاسبه و به مشتریان گرامی اطلاع رسانی می گردد. بنابراین اگر می خواهید بدانید که قیمت حمل اثاثیه بین شهری و یا قیمت کامیون برای اسباب کشی در شمال تهران چقدر است می توانید با اتوبار خالدیان تماس بگیرید تا کارشناسان ما بصورت شفاف و دقیق تعرفه و هزینه نهایی کار جابجایی وسایل منزل و محل کار و ادارات را به شما اعلام نمایند.

قیمت کرایه وانت بار قطعا نسبت به کرایه خاور و نیسان بار مقرون به صرفه تر است و هزینه کمتری دارد. اما باید ببینید که تعداد و حجم بارهای شما چقدر است. بطور مثال شما نمی توانید برای اسباب کشی یک خانواده ۴ نفره که لوازمی از قبیل یخچال ، ساید بای ساید و یا مبلمان دارند از وانت بار استفاده نمایید بنابراین می بایست از خاور و کامیونت برای باربری استفاده کنید و چون این ماشین ها حجم بسیار زیادی از لوازم منزل را در خود جای می دهند قیمت بالاتری نیز خواهند داشت.

اما اگر از نیسان بار برگشتی استفاده نمایید قیمت باربری تان بسیار کمتر خواهد شد. ضمن اینکه اتوبار شمال تهران با مدیریت خالدیان برای بارهای بین شهری و حمل بار به شهرستان بارنامه و بیمه نامه را بصورت رایگان صادر کرده و هیچ هزینه ای برای ارائه این سرویس از مشتری مطالبه نمی کند. البته اگر حجم و تعداد وسایل تان بیش از حد مجاز و عرف باشد می بایست هزینه بارنامه و بیمه نامه را طبق تعرفه و مشخصات اعلام شده از طرف اتحادیه اتوبار شمال تهران پرداخت نمایید.

هزینه حمل اثاثیه به شهرستان از شمال تهران

برای حمل اثاثیه به شهرستان از باربری شمال تهران ابتدا باید مشخصات و بارنامه خود را تکمیل نمایید تا کار بارگیری وسایل درون خاور حمل بار و یا وانت بار و نیسان بار انجام شود. بیمه نامه باربری برای بارهای کمتر از حد مشخص شده طبق نظر اتحادیه کاملا رایگان است و اگر این میزان بیش از مقدار اعلام شده از طرف اتحادیه باشد شامل هزینه جزئی می شود که باید پرداخت بفرمایید.

نرخ کرایه باربری بین شهری بسته به اینکه چه نوع باری دارید و به چه مقصد و شهرستانی حمل می شود متفاوت است. اگر می خواهید بارهای تان را از شمال تهران به شهرستان حمل کنید باید مشخص شود که شهرستان مقصد کجاست و چه فاصله ای از اتوبار شمال تهران دارد. به عنوان مثال هزینه حمل بار با خاور که شامل همه وسایل منزل مانند یخچال و کمد می شود با هزینه حمل مبل به شهرستان که فقط یک قلم کالا است متفاوت بوده و قیمت بالاتری دارد.

بنابراین اگر قصد جابجایی اثاثیه منزل تان را دارید ابتدا باید مشخص شود وسایل منزل شما بهتر است توسط خاور حمل شود یا استفاده از وانت بار و نیسان بار برای شما مقرون به صرفه تر است.

خاور اسباب کشی که در اتوبار خالدیان استفاده می شود مسقف و موکت شده است و مانند سایر کامیون و کامیونت هایی که برای حمل و نقل و جابجایی اثاث منزل بین شهری و درون شهری استفاده می شوند مخصوص کار اسباب کشی هستند و همه راننده هایی که با مجموعه ما کار می کنند دارای گواهینامه معتبر و مرتبط هستند تا جابجایی وسایل شما به خوبی انجام شود.

شماره تماس باربری شمال تهران

برای تماس با اتوبار شمال تهران کافی است تا از شماره تماس باربری شبانه روزی ۲۲۹۲۱۰۹۴ در هر ساعت از شبانه روز که مایل بودید تماس بگیرید. مطمئن باشید کارشناسان ما بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تماس شما عزیزان و ارائه مشاوره و سرویس دهی در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل هستند.

شماره نیسان بار و وانت بار تلفنی ما ۲۲۹۲۱۰۹۴ می باشد که بصورت شبانه روزی برای ارائه خدمات به مناطق شمال تهران آمادگی دارد و بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان است.

کارگر اسباب کشی شمال تهران

یکی از مهمترین مواردی که برای اتوبار شمال تهران بسیار اهمیت دارد کارگر باربری است که علاوه بر داشتن توانایی جسمی کافی برای حمل و جابجایی بارهای شما عزیزان دارای اخلاق و برخورد مناسب با مشتریان باشد. بنابراین ما به تمام کارگرهای که سالهاست با این مجموعه کار می کنند آموزش های لازم را ارائه داده ایم و این افراد بسیار محترم و قابل اعتماد هستند و کار اثاث کشی شما را به خوبی انجام می دهند.

به عنوان مثال کارگر حمل ساید بای ساید بصورت حرفه ای آموزش دیده است تا بتواند بصورت یکنفره یخچال و ساید بای ساید مشتریان عزیز را بدون آسیب رساندن به دیوار راهرو و راه پله ها حمل کرده و درون خاور مسقف و موکت شده که برای جابجایی اثاثیه منزل تان آماده شده است قرار دهد.

همه پرسنل و کارگر جهت اسباب کشی در شمال تهران به نکات ایمنی حین کار مسلط هستند و شعار اول ایمنی بعد کار را به خوبی اجرا می کنند. هزینه کارگر اسباب کشی بصورت مجزا محاسبه شده و به ازای هر طبقه ۲۰ هزار تومان است. اگر فقط وانت بار با کارگر می خواهید فقط کافی است تا با مشاورین ما در اتوبار شمال تهران در ارتباط باشید.

شرکت اسباب کشی خالدیان با ۲۰ سال سابقه باربری در شمال تهران آماده ارائه بهترین خدمات و سرویس دهی عالی به مشتریان عزیز می باشد.

تماس با باربری شمال تهران :

02122921094