باربری شهرآرا

شماره باربری جنت آباد :

02144337358
باربری شهرآرا

باربری شهرآرا

شماره تماس باربری شهرآرا : 44337358 – 021

باربری و اتوبار شهرآرا با کادری مجرب و قابل اعتماد حمل و نقل و بسته بندی اثاثیه شما را به صورت حرفه ای انجام خواهد داد.

پرسنل باربری شهرآرا در بسته بندی از ابزاری استفاده خواهند کرد که کمترین آسیبی به کالای شما وارد نشود. پرسنل ما برای اسباب کشی و بسته بندی به طور حرفه ای آموزش دیده اند و در این زمینه بسیار با تجربه هستند. باربری شهرآرا دارای انواع خودروهای باربری است. ما  اثاثیه ی شما را به صورت رسمی و رایگان بیمه می کنیم و با رانندگانی مجرب، بار شما را به مقصد می رسانیم. پس اگر حوصله یا زمان اسباب کشی را ندارید با باربری شهرآرا تماس بگیرید. باربری خالدیان قیمت های بسیار معقولی دارد . با سپردن اثاث کشی به باربری شهرآرا آسایش و آرامش را برای خود فراهم کنید.

باربری شهرآرا
نیسان بار

شماره تماس باربری شهرآرا : 02188544989 – 09128448305

باربری شهرآرا | اتوبار و باربری شهرآرا

اتوبار و باربری شهرآرا تمامی خدمات لازم برای یک باربری و اسباب کشی با کیفیت را ارائه می دهد، شرکت های باربری در تهران انواع خدمات باربری را در سطح تهران و شهرستان ارائه می دهند. مهمترین بخش در باربری و اسباب کشی بخش حمل بار است. باربری شهرآرا با انواع ماشین های حمل بار در سایزهای مختلف و ظرفیت بالا خدمات VIP را به مشتریان عزیز ارائه می دهند. لازم به ذکر است که ماشین های باربری شهرآرا دارای ضربه گیر هم هستند.

مشاوره در باربری شهرآرا

باربری شهرآرا با تشکیل جلسات مشاوره تمامی سوالات و مسائل مربوط به باربری و اسباب کشی را برای شما حل و باربری آسانی را برایتان پیش بینی می کنند فقط کافی است با شماره تلفن های درج شده در سایت اتوبار شهرآرا تماس گرفته و از این جلسات بهره ببرید.

شرکت باربری تهران انواع ماشین های حمل بار مانند کامیونت و خاور مسقف موکت شده را برای جابجایی وسایل مشتریان خود در اختیارشان قرار می دهد. شرکت اتوبار تهران در منطقه شهرآرا بارهای شما را با استفاده از وانت بار و نیسان بار دارای چادر و باربند مجهز به هر منطقه ای از غرب تهران یا شمال تهران که نیاز داشته باشید حمل می کند.

در کنار خدمات باربری و حمل و نقل ، شرکت خالدیان برای افرادی که فقط به کارگر باربری نیاز داشته باشند سرویس دهی می نماید. همچنین ما کلیه وسایل منزل تان را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی قرار می دهیم تا در هنگام جابجایی و حمل و نقل وسایل خانه تان دچار آسیب نشود.

ما کلیه خدمات باربری در شهرآرا را بصورت کاملا حرفه ای و در کمترین زمان ممکن انجام می دهیم. تا رضایت مشتریان عزیز را به خوبی جلب کنیم. خدمات باربری خالدیان شامل حمل بار ، جابجایی مبلمان و جهیزیه، باربری به شهرستان و حمل اثاثیه منزل می باشد. همچنین کلیه خدمات در زمینه اسباب کشی شامل بسته بندی وسایل منزل را برای تان انجام می دهیم.

کارگرهایی که در باربری شهرآرا مشغول به کار هستند از حدود ۵ سال پیش با این مجموعه کار می کنند. ما شناخت کافی از این افراد داریم و به شما اطمینان می دهیم که کار اسباب کشی منزل تان را به خوبی و در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام دهیم.

راننده برای اسباب کشی و حمل بار

راننده هایی که با مجموعه خالدیان کار می کنند ، همگی دارای گواهی نامه معتبر بوده و به رانندگی با خاور و نیسان بار و وانت بار کاملا مسلط هستند. ما سعی می کنیم افرادی که قصد جابجایی و نقل مکان داشته باشند کوچکترین نگرانی از بابت سالم رسیدن وسایل شان به مقصد را نداشته باشند.

باربری شهرآرا به مدت ۲۰ سال است که در منطقه غرب تهران مشغول فعالیت می باشد. ما بصورت شبانه روزی کارهای مربوط به اسباب کشی و حمل و نقل وسایل خانه و محل کار شما را به خوبی انجام می دهیم. کلیه قیمت هایی که برای جابجایی و هزینه اثاث کشی منزل از شما دریافت می شود بر اساس نرخنامه اتحادیه باربری تهران است و هیچگونه هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نخواهد شد.

برای اینکه کار اسباب کشی و حمل و نقل وسایل شما سریعتر انجام شود بهتر است کلیه لوازم خود را از پیش بسته بندی کرده باشید. تا زمانی که کارگرهای باربری شهرآرا برای انجام کارهای جابجایی وسایل به محل اعزام می شوند در کمترین زمان ممکن بتوانند کلیه وسایل شما را درون خاور بارگیری نموده و بچینند.

بارهای شما باید دارای بسته بندی محکم باشد. بنابراین بهتر است تمام لوازم خانه و آشپزخانه تان را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی قرار دهید و با چسب ۵ سانتیمتری محکم درب کارتن ها را ببندید. اگر می توانید از پلاستیک حباب دار استفاده کنید خیلی بهتر است. زیرا وسایل شکستنی مانند ظروف چینی و شیشه ای در اثر ضرباتی که ممکن است حین حمل بار با خاور به وسایل شما وارد شود موجب شکستگی آنها گردد.

اتوبار خالدیان برای حمل بارهای سنگین پیشنهاد می دهد که مشتریان گرامی از خاور یا نیسان بار استفاده نمایند. اگر بارهای شما سبک است می توانید از وانت بار استفاده کنید که قیمت ارزان تری دارد. ما کلیه خدمات خود را بر اساس نرخنامه اعلام شده از طرف اتحادیه حمل اثاث منزل در تهران دریافت خواهیم کرد.

شما می توانید به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل مانند جمعه یا تعطیلات رسمی ، هر ساعتی که مایل باشید با شماره ۸۸۵۴۴۹۸۹ تماس بگیرید. همکاران ما بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

برای حمل مبلمان با وانت بار بهتر است که تمام مبلهای خود را درون یک پارچه ضخیم ، محکم ببندید. البته همکاران ما به همراه جند کارگر با استفاده از پلاستیک های مخصوص بسته بندی مبلمان حتما این کار را برای شما انجام می دهند تا در زمان کوتاه تری کار جابجایی و اثاث کشی منزل تان انجام شود.

ما می توانیم لوازم شما را طبق استاندارد اروپا بسته بندی کنیم. با استفاده از پلاستیک های حباب دار می توانیم لوازم شکستنی را کاملا پوشش دهیم تا در حین حمل و نقل دچار آسیب نشوند. در صورتی که به وسایل شما آسیبی وارد شود ما این خسارت را برای تان جبران خواهیم کرد.

هرچند در مدت ۲۰ سالی که در منطقه شهرآرا مشغول به کار اسباب کشی در شهرآرا هستیم، خوشبختانه هیچگونه مشکلی برای لوازم و اثاثیه مشتریان عزیزمان پیش نیامده است. و همیشه کلیه لوازم منزل شان را سالم به مقصد رسانده ایم.

وقتی می خواهیم لوازم خانه شما را درون خاور مسقف بارگیری کنیم ابتدا باید درون کابین خاور را تمیز کرده باشیم. سپس کف خاور کاملا تخلیه شده و لوازم بزرگ و سنگین مانند یخچال و ساید بای ساید و کمدهای بزرگ درون خاور قرار داده می شود. بعد از اینکه تقریبا نیمی از کابین خاور با وسایل بزرگ پر شد ، نوبت به چیدن وسایل سبک و کوچکتر درون کابین می رسد.

لوازمی مانند تلویزیون ال سی دی و لباسشویی شامل لوازم سبک هستند. که باید جلوی درب کابین خاور چیده شوند. تا در زمانی که می خواهیم مجدد وسایل منزل تان را در مقصد پیاده کنیم ، باید از وسایل سبک شروع نماییم.

خدمات اتوبار خالدیان شامل حمل بار به شهرستان از تهران به سایر شهرهای ایران می باشد. کلیه خدمات ما باربری شهرآرا صدوربارنامه و بیمه نامه بصورت رایگان انجام می شود. این تخفیف ویژه بارهای سبک است و اگر بارهای سنگین دارید می بایست طبق تعرفه اتحادیه حمل بار تهران هزینه های مربوطه را پرداخت نمایید.

تماس با باربری جنت آباد :

02144337358