باربری شهرک راه آهن | اتوبار شهرک راه آهن | ۰۲۱۴۴۷۱۷۶۵۶

شماره باربری شهرک راه آهن :

02144717656
باربری شهرک راه آهن

باربری شهرک راه آهن | اتوبار شهرک راه آهن | ۰۲۱۴۴۷۱۷۶۵۶

شهرک راه آهن یکی از محله های غرب تهران است. خدمات باربری و حمل اثاثیه منزل یکی از خدمات مهمی است که به دلیل افزایش جمعیت در این شهرک احتیاج بوده و خدمات اثاث کشی منزل می بایست در دسترس باشد. اسباب و لوازم منزل باید طوری بسته بندی شوند که در زمان حمل با کامیون های باربری و حین جابجایی تحت فشار قرار نگرفته و چیدمان وسایل سریع و آسان باشد. باربری تهران تمام این خدمات را بصورت حرفه ای ارائه می دهد.

خدمات باربری شهرک راه آهن

باربری در هر شهر به منظور ارائه خدمات حمل و نقل و جابجایی بار ساکنین آن منطقه به فعالیت می کنند. به همین خاطر است که اکثر شرکت های باربری تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان خود می کنند. اتوبار شهرک راه آهن واقع در باربری غرب تهران با مدیریت خالدیان در جهت افزایش کیفیت و جلب رضایت مشتریان خود خدمات زیر را ارائه می دهد :

۱ – خدمات مشاوره ای ما پاسخگوی نیازهای شما درباره اثاث کشی منزل خواهد بود. اتوبار شهرک راه آهن با بهره گیری از افراد با تجربه و آموزش دیده سعی در ارائه مشاوره به شما عزیزان است. برای دریافت این خدمات نیاز به پرداخت هیچ مبلغی ندارید و می توانید تمام سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

حمل بار در شهرک راه آهن تهران

۲ – بسته بندی اسباب و لوازم منزل با هر وزن و اندازه ای که باشند و هر ارزش مالی که داشته باشند اعم از وسایل گران قیمت و لوکس و یا لوازم شکستنی اصولی انجام می شود. بنابراین هیچ علتی برای اضطراب و استرس ناشی از تخریب وسایلتان نخواهید داشت. چرا که بهترین کارتن ها که بسیار محکم و ضخیم هستند برای بسته بندی لوازم و جابجایی آنها در اسباب کشی استفاده می شود.

۳ – اثاثیه منزل تان را باید طوری درون کارتون ها قرار دهید که در هنگام جابجایی و حمل دچار آسیب نشوند. همچنین بیش از حد فضا را تنگ نکنند تا ضمن استفاده بهینه از بار کامیون وسایل تان سالم به مقصد برسند.

۴ – بهترین ماشین ها به منظور باربری و حمل اثاثیه منزل شما در اتوبار خالدیان آماده سرویس دهی هستند. کامیون هایی که قابلیت جابجایی انواع یخچال ها ، تلویزیون های کوچک و بزرگ و حتی اقلام سنگینی مانند گاوصندوق را دارند. تمام خاورها مسقف و موکت شده هستند و کامیون های باربری و وانت بار ها و نیسان بار هایی که برای اثاث کشی منزل شما استفاده می شود دارای باربند و کاملا مجهز هستند.

باربری غرب تهران

خط ۱۰۲۱۴۴۷۱۷۶۶۴
خط ۲۰۲۱۴۴۳۳۷۳۵۸
خط ۳۰۲۱۴۴۷۱۷۶۶۴
خط ۴۰۲۱۴۴۷۱۷۶۵۶

اتوبار خالدیان بزرگترین باربری تهران با سابقه ۲۰ ساله دارای شعب مختلف در استان تهران به ویژه غرب تهران شامل شهرک راه آهنشهرک گلستان – دهکده المپیک – تهرانسر – اکباتان – پونک و باغ فیض است. و بصورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی در زمینه حمل بار و اثاثیه منزل به مشتریان عزیز می باشد.

محله های تحت پوشش باربری شهرک راه آهن

اتوبار خالدیان افتخار دارد که در همه محله های شهرک گلستان و راه آهن به شرح زیر امکان ارائه سرویس شبانه روزی می باشد.

باربری و اتوبار میدان ساحل

بلوار امیرکبیر – بلوار کاج و گلها – بلوار هاشم زاده و اقاقیا – خیابان های بنفشه شمالی و جنوبی – یاس – سرو – قائم و کلیه محله های اطراف شهرک.

باربری و اتوبار بلوار گلها

شهرک راه آهن که شهرک گلستان هم نامیده می شود به دلیل داشتن گلها و گیاهانی چون درخت انار و هوای مطبوع در منطقه غرب تهران یکی از زیباترین محله های منطقه ۲۲ تهران است.

تلفن تماس باربری شهرک راه آهن اتوبار خالدیان

یکی از زیبایی های شهرک استفاده از درختان توت و کاج و بید مجنون در پارک های این منطقه از تهران است که بسیار محیط مفرحی را ایجاد نموده است.

در تمام این دوران اهالی این محل ما را با نام باربری در شهرک راه آهن یا باربری راه آهن می شناخته اند و همیشه از سرویس های ما استفاده نموده اند.

باربری شهرک راه آهن

قیمت باربری در شهرک راه آهن

قیمت خدمات باربری در شهرک راه آهن اتوبار خالدیان مطابق با نرخ اتحادیه بوده و شما هیچ مبلغ اضافه ای بابت سرویس های ما پرداخت نخواهید کرد. همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت ها با باربری تماس بگیرید.

سرویس اتوبار خالدیانقیمت سرویس های اتوبار خالدیان در شهرک گلستان
بسته بندی اثاثیه منزلهزینه بسته بندی بصورت جداگانه محاسبه شده و به ازای هر ساعت زمان برای بسته بندی وسایل منزل می بایست مبلغ ۲۰ تا ۴۰ هزار تومان به پرسنل پرداخت بفرمایید.
دستمزد کارگر باربریاتوبار خالدیان برای هر نفر کارگر ماهر که در کار حمل و بسته بندی لوازم کمک می کند به میزان ۴۵ تا ۵۵ هزار تومان در نظر دارد که براساس تعداد طبقات برای ساختمان های مختلف میزان هزینه متفاوت است.
ماشین های باربری کامیون و وانتهزینه کرایه ماشین باربری بسته به اینکه در کدام منطقه باشید متغیر است بنابراین بهتر است با شرکت اتوبار خالدیان تماس بگیرید.

شماره باربری خالدیان و اتوبار در شهرک راه آهن

برای ایجاد تماس با باربری و اتوبار خالدیان در غرب تهران لطفا بر روی شماره ۰۲۱۴۴۷۱۷۶۵۶ کلیک کنید..

تماس با باربری در شهرک راه آهن :

02144717656