باربری شهرک غرب

شماره باربری شهرک غرب :

22921094
باربری شهرک غرب

باربری شهرک غرب

باربری شهرک غرب

شهرک غرب یکی از مناطق شمال تهران به حساب می آید که به منطقه سعادت آباد هم بسیار نزدیک است. شرکت باربری شهرک غرب از حدود ۲۰ سال پیش در این منطقه در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل به مشتریان خود ارائه خدمات می نماید.

اتوبار شهرک غرب با مدیریت خالدیان دارای انواع ماشین های باربری مانند خاور بار وانت بار و نیسان بار است.

همه کامیون و کامیونت هایی که کار حمل و نقل و جابجایی وسایل منزل شما را انجام می دهند دارای راننده‌های مجرب و باتجربه هستند که همگی دارای گواهینامه مرتبط با وسیله نقلیه خود می باشند. تمام راننده هایی که با شرکت باربری تهران از حدود ۲۰ سال پیش تاکنون مشغول به فعالیت هستند ملزم به استفاده از مسیریاب های اینترنتی مانند نشان و ویز بوده تا در کمترین زمان ممکن و با استفاده از کوتاه ترین مسیر کلیه وسایل و اثاث منزل شما را به مقصد برساند.

منطقه شهرک غرب آب که یکی از مناطق تحت پوشش باربری شمال تهران است اغلب در فصول پاییز و زمستان شروع به جابجایی و اسباب کشی می نمایند. از این جهت می باید خاور بار هایی که برای حمل و نقل وسایل اهالی این منطقه مورد استفاده قرار می‌گیرد مسقف و مکتب شده باشد. خوشبختانه باربری شهرک غرب دارای خاور مسقف و مکتب شده است همچنین مجهز به تو به اندازه کافی برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل شما در حین جابجایی و نقل و انتقال درون کابین خاور می باشد.

چگونه وسایل خود را بسته بندی کنیم

کلیه پرسنل ما در زمینه بسته بندی وسایل منزل دارای تجربه کافی بوده ضمن اینکه کاملا آموزشی دنتا چگونه وسایل کوچک و بزرگ را در کارتن های مخصوص اسباب کشی قرار دهند تا کار جابجایی و حمل و نقل وسایل منزل برای شما ساده تر و سریع تر انجام شود.

کارتون هایی که ما برای اسباب کشی استفاده می کنیم به صورت چند لایه بوده و بسیار محکم و مقاوم هستند علاوه بر این پس از این که وسایل و اساس شما را درون کارتون قرار دادیم به وسیله پلاستیک های حباب دار و همچنین خرده نوارهای کاغذی مانع از رسیدن آسیب و یا شکستن اثاث شما در آن کارتون میشویم بعد از اینکه کلیه لوازم شما در کارتون های مخصوص اسباب کشی درب آنها را با چسب ۵ سانتی محکم میکنیم تا در حین حمل و نقل درب کارتون ها باز نشود و وسایل شما از کارتن بیرون نیفتد.

برای بسته بندی لوازم منزل بهتر است یک روز یا دو روز قبل از جابجایی برنامه ریزی کرده باشید و ابتدا باید وسایل کوچک تر و خرده ریز ها را درون کارتون قرار داده سپس وسایل بزرگ‌تر را بسته بندی کنید.

اگر کمد یا کتابخانه ای دارید که دارای در و کشور می باشد بهتر است با استفاده از چسب پنج سانتی تمام کشورها و در هایی که ممکن است این جابجایی و اثاث کشی باز شوند را محکم کنید این کار را کارگر باربری در شهرک غرب برای شما انجام می دهد.

پایین آوردن وسایل سنگین از راه پله

کار بارداری یکی از سخت ترین و طاقت فرسا ترین کارهایی است که در هنگام اسباب کشی و جابجایی وسایل منزل می بایست توسط افراد مجرب و کارگر های آموزشی انجام شود. شرکت باربری شهرک غرب تمامی کارگر های خود را کار بسته بندی وسایل منزل و جابجایی و اثاث کشی را انجام می دهند به صورت کامل آموزش داده است تا بتوانند در سریعترین زمان ممکن کلیه اثاثیه منزل شما را از طریق راه پله ها پایین بیاورند به گونه ای که هیچ گونه آسیبی به دیوار راهرو وارد نشود.

شاید اگر خودتان بخواهید از طبقات ساختمان به پایین بیاورید حتماً به چند نفر از اعضای خانواده تان نیاز دارید تا به شما کمک کنند تا بتوانید فقط یک لباسشویی را به زحمت و در مدت زمان بسیار طولانی درون خاور قرار دهید. در حالیکه کارگر های باربری که در اتوبار شهرک غرب مشغول به کار هستند به صورت یک نفره یک لباسشویی بزرگ را می توانند به راحتی و با سرعت بالا به پایین منتقل کرده و درون خاور قرار دهند کارگرها این کار را به خاطر داشتن تجربه و توانایی جسمی بالایی که دارند و همچنین مهارت‌هایی که در مدتی که در شرکت باربری شهرک غرب کس کردند انجام می دهند.

ما توصیه می‌کنیم اگر توانایی جسمانی کافی را ندارید و یا تجربه و مهارت لازم را در زمینه جابجایی و حمل و نقل وسایل سنگین ندارید بهتر است با شماره باربری شهرک غرب به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعت تماس بگیرید.

کارگر باربری در شهرک غرب

کلیه خدمه و پرسنل ما که شامل کارگر سرکارگر و راننده می باشد زمانی که به منزل شما برای کار اثاث کشی اعزام می شوند به صورت یک اکیپ یا گروه پنج نفره می باشند این ۵ نفر شامل یک نفر راننده و ۴ نفر کارگر باربری میباشند اولین کاری که برای جابجایی اثاث منزل شما باید انجام شود برنامه ریزی برای قرار دادن وسایل منزلتان درون کابین خاور میباشد تا بتوان از حداکثر فضای کابین برای قرار دادن و چیدمان وسایل درون آن استفاده کرد این کار بر عهده راننده خاور میباشد.

با فرض اینکه وسایل به خوبی بسته بندی شده باشند کارگران باربری ابتدا می بایست وسایل بزرگتر و سنگین تر را به پایین ساختمان منتقل کنند و در درون خاور بار گیری نمایند. به عنوان مثال اول باید یخچال ساید بای ساید را پایین ببرند سپس لباسشویی و کمدهای بزرگ به پایین منتقل می‌شوند.

اگر وسایلی که به صورت متعارف در همه منازل وجود ندارد را داشته باشید هزینه حمل و نقل این وسایل به صورت جداگانه محاسبه می شود به عنوان مثال پیانو بوفه کمدهای تزیینی یخچال و فریزر بیش از یکی و یا فرگاز و خشک کن به صورت جداگانه محاسبه می گردد زیرا این لوازم به صورت معمول در همه خانه ها وجود نداشته و مطابق با نرخ نامه اتحادیه باربری تهران قیمت حمل و نقل این وسایل به شما اعلام خواهد شد.

گروهی از افراد هستند که به یک اکیپ کامل نیاز نداشته و به جای استفاده از خاور برای باربری ترجیح می‌دهند از کارگر با وانت بار استفاده کنند در این حالت ما برای شما ۱ وانت بار به همراه ۲ کارگر اعزام می کنیم تا کار اسباب کشی در منطقه شهرک غرب را برای شما انجام دهند در این صورت قطعا هزینه شما بسیار کمتر خواهد بود ولی باید توجه داشته باشید که ظرفیت وانت بار نسبت به نیسان بار و کامیون های بزرگ مخصوص اسباب کشی هستند کوچک تر است پس بنابراین اگر تعداد وسایل شما زیاد است بهتر از نیسان بار و یا یک خاور و کامیون استفاده کنید.

قیمت اثاث کشی و حمل بار در شهرک غرب

قیمت حمل بار در شهرک غرب که یکی از بزرگترین شرکت های اتوبار در شمال تهران می باشد بر اساس نرخ نامه اتحادیه باربری تهران محاسبه می شود بنابراین می ‌توانید به راحتی جدیدترین قیمت حمل بار را در باربری شهرک غرب از طریق تماس با اتحادیه بپرسید.

بر اساس این برنامه به ازای هر طبقه ۲۰ هزار تومان دستمزد کارگر حمل بار می باشد.

اتوبان شهرک غرب در زمینه حمل بار به شهرستان نیز فعالیت دارد و کلیه اثاث و وسایل منزل شما را همراه با صدور بارنامه و بیمه نامه رایگان از تهران به هر شهرستانی که مورد نظرتان باشد جابجا می کند.

تماس با باربری در شهرک غرب :

22921094