باربری غرب تهران

شماره باربری غرب تهران :

02144337358

باربری غرب تهران

باربری غرب تهران بزرگترین شرکت در زمینه خدمات بسته بندی وسایل منزل و حمل اثاثیه منزل دارای ۲۰ سال سابقه فعالیت در حوزه اسباب کشی تحت برند باربری غرب تهران آماده ارائه خدمات و سرویس دهی به همشهریان عزیز در این منطقه است و بهترین خدمات باربری را در اختیار شما قرار می دهد.
خدماتی که ارائه میکنیم کاملا حرفه ای است. باربری غرب تهران با دارا بودن بهترین کارگرها برای اسباب کشی و حمل بار حرفه ای و مجرب در طول سال و هفت روز هفته بدون تعطیلی در خدمت مشتریان گرامی است و بهترین خدمات اسباب کشی را برای شما انجام می دهد.
خدمات ما بصورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی در هر محلی که مورد نظر شما باشد ارائه می شود. شرکت باربری غرب تهران آماده‌گی لازم را برای خدمت رسانی در زمینه کار اسباب کشی منزل بصورت حرفه ای و استاندارد را دارد. و همیشه و بدون وقفه پاسخگوی شما مشتریان عزیز خواهیم بود.

باربری غرب تهران

بهترین باربری غرب تهران

خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل که توسط شرکت های محدوده غرب تهران ارائه می شود اغلب این شرکت ها خود را به عنوان بهترین باربری غرب تهران می نامند در حالی که شاید بیشترشان استاندارهای بهترین باربری غرب تهران را نداشته باشند. شرکت ما بیش از ۲۰ سال است که در زمینه حمل و نقل در محدوده غرب تهران فعالیت دارد و جزو بهترین ها برای اسباب کشی منزل و بزرگترین ارائه دهنده خدمات حرفه ای اسباب کشی محسوب می شود. این شرکت از اتحادیه باربری های غرب تهران مجوز رسمی دارد و تمام قیمت های اعلام شده در زمینه کار اسباب کشی و حمل بار در محدوده غرب تهران زیر نظر اتحادیه می باشد. بهترین خدمات اسباب کشی را از ما بخواهید چرا که ما بهترین خدمات حمل و نقل اثاثیه منزل را برای تان انجام خواهیم داد.

یکی از اقداماتی که انجام شده تعویض ماشین های قدیمی با کامیون های شرکت ولوو است این ماشین ها از تازه ترین فن آوری روز بهره مند هستند و دوستدار طبیعت می باشند. اگر در زمینه اسباب کشی منزل نیاز به مشاوره دارید می توانید با همکاران ما پرسش خود را مطرح نموده و اطلاعات لازم و کافی کسب نمایید. اگر تصمیم به جابجایی گرفته اید این شرکت که بهترین باربری غرب تهران محسوب می شود آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است. در باربری ما همه موارد براساس اصول و استاندارد رعایت می شود بنابراین نباید هیچ نگرانی از بابت شرویس دهی در باربری غرب تهران داشته باشید. چرا که تمام سرویس های این شرکت بصورت کامل و صحیح انجام شده و پرنسل ما به عنوان یکی از بهترین خدمات باربری ها کارها را برایتان انجام می دهد پس باید خیالتان آسوده باشد.

باربری غرب تهران

خدمات شرکت حمل و نقل باربری غرب تهران

 1. بسته بندی وسایل منزل طبق استاندارد اروپا
 2. اثاث کشی با استفاده از ماشین های لوکس
 3. حمل بار به شهرستان و درون شهری
 4. صدور بیمه نامه و بارنامه بدون هزینه اضافه
 5. پاسخگویی و ارائه راهنمایی تلفنی
 6. قیمت های مصوب اتحادیه و متعادل
 7. در اختیار گذاشتن امکانات بسته بندی وسایل
باربری غرب تهران

ارزان بار غرب

حتما پیش آمده با شرکت هایی که برای اسباب کشی منزل و اثاث کشی محل کارتان تماس گرفته باشید و هریک از آنها هزینه های متفاوتی را برای اسباب کشی اعلام کرده باشند. و احتمالا هزینه هایی که به شما اعلام شده برای وسیله های مختلف تفاوت هایی داشته است. این درحالی است که ما در شرکت ارزان بار غرب تنها یک قیمت که آن هم بر اساس نرخنامه اتحادیه می باشد به شما قیمت اعلام می کنیم و خارج از اتحادیه چیزی اضافه نمی کنیم که موجب افزایش هزینه ها شود. بنابراین می توانید به ما اطمینان کنید و این کار را به ما بسپارید تا بصورت استاندارد و حرفه ای خدمات مورد نیازتان را به انجام برسانیم.

تمام مشتری هایی که با ارزان باربری غرب تهران تماس گرفته اند موارد زیر برایشان سوال بوده و ما تصمیم داریم تا به همه این پرسش ها پاسخ دهیم.

 • قیمت اثاث کشی منزل چه تفاوتی در روزهای پایانی هفته دارد؟
 • چه وسیله ای برای حمل بار مناسب تر است؟
 • خدمات باربری غرب تهران به صورت شبانه روزی انجام می دهید؟
 • هزینه کارگرها را چطور محاسبه می کنید؟
 • برای بارها بیمه نامه دارید؟
 • روزهای تعطیل اثاث کشی منزل انجام می شود؟
 • هزینه حمل بارهای سنگین چقدر است و چگونه این وسایل جابجا می شوند؟
 • برای اسباب کشی چند نفر کارگر لازم است؟
 • قیمت هر طبقه ساید بای ساید چند است؟
 • در زمان اسباب کشی بهترین روش بسته بندی چگونه است و چطور باید این کار را انجام دهیم؟

تمام پرسشهایی که توسط مشتریان عزیز مطرح شده را در بخش پرسشهای متداول پاسخ داده ایم. اگر نتوانستید جواب سوالتان را بیابید می توانید از طریق تماس تبفنی با کارشناسان شرکت باربری غرب تهران به پاسخ دست یابید و از خدمات مشاوره ای در زمینه اسباب کشی استفاده نمایید. ما در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز شرکت در محدوده غرب تهران به عنوان بهترین باربری منطقه هستیم و می توانید از خدمات باربری غرب تهران استفاده نمایید.
در لیست زیر تعدادی از مناطق غرب تهران را که این شرکت تحت پوشش قرار میدهد را مشاهده می نمایید.

نام باربریمحدوده فعالیت
باربری شهرک راه آهنمنطقه ۲۲ تهران
باربری ستارخانمنطقه ۲ تهران
باربری جنت آبادمنطقه ۵ تهران
باربری گیشامنطقه ۲ تهران
باربری پونکمنطقه ۵ تهران
باربری باغ فیضمنطقه ۵ تهران
باربری مرزدارانمنطقه ۲ تهران
باربری دهکده المپیکمنطقه ۵ تهران
باربری چیتگرمنطقه ۲۲ تهران
باربری سهروردیمنطقه ۷ تهران
باربری غرب تهران

بسته بندی وسایل منزل توسط باربری غرب تهران

بسته بندی هرچیزی به ویژه بسته بندی اثاثیه منزل به ویژه اگر مدت زمان محدود باشد بسیار اهمیت دارد. بسته بندی از اولین کارهایی است که باید پیش از اسباب کشی انجام دهید. اگر بسته بندی مشکل داشته باشد برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل به مشکل برمیخورید. بسته بندی اولین موردی است که در اثاث کشی منزل باید به آن توجه کنید. به همین خاطر شرکت باربری غرب تهران با در نظر گرفتن این شرایط خدمات بسته بندی وسایل منزل را به عنوان یکی از خدمات خود به مشتریان گرامی ارائه می دهد و تمام این کارها را کارگران ماهر و با تجربه در کمترین زمان انجام می دهند.

بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل باید توسط کارگرهای ماهر انجام شود در غیر اینصورت ممکن است در هنگام اسباب کشی به مشکل بر بخورید. جهت مشاوره در این زمینه می توانید با شرکت اتوبار خالدیان باربری تهران تماس بگیرید و در درباره اسباب کشی سوالات تان را بپرسید. البته جای نگرانی نیست چون شرکت ما خدمات بسته بندی را به مشتریانش ارائه می دهد و همه اثاثیه منزل که نیاز به وسایل بسته بندی داشته باشد برای لوازم منزل شما فرستاده می شود.
خدمات بسته بندی به وسیله ضربه گیرهای حبابدار که در اندازه های مختلف برش خورده اند ارائه می شود. و بسته بندی صورت میگیرد. برای بسته بندی نمودن وسایل منزل تان باید از کارتن های مقاوم و پنج لایه استفاده نمایید. کارتن هایی که مخصوص کار اسباب کشی باشند و کار اسباب کشی و بسته بندی را باهم انجام دهند.
همه اثاثیه منزل تان باید بسته بندی شوند و برای حمل و نقل آماده گردند. خوشبختانه در زمینه بسته بندی تجربیات خوبی داریم و این کار را سریع انجام می دهیم. تمام تلاش ما این است به عنوان بهترین شرکت برای حمل اثاثیه و بسته بندی وسایل منزل سرویس دهی نماییم.

باربری غرب تهران

حمل اثاثیه منزل در غرب تهران

اسباب کشی منزل در فصل بهار و تابستان بسیار مرسوم است و افرادی که میخواهند برای اسباب کشی و حمل اثاثیه در محدوده غرب تهران اقدام نمایند می توانند از شرکت های متعدد سرویس بگیرند. شرکت باربری غرب تهران یکی از بهترین شرکت های حمل بار است که با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه در این زمینه موفقیت بسیاری کسب کرده است. ما می توانیم بهترین خدمات تخصصی حمل بار و حمل اثاثیه منزل را برای تان ارائه کنیم. و اگر پرسشی در موضوعات مرتبط داشتید به شما پاسخ دهیم تا رضایت شما مشتریان گرامی را جلب نماییم. ما در شرکت حمل اثاثیه منزل در غرب تهران می خواهیم به ارائه دهنده بهترین خدمات در این زمینه باشیم و در تمام مراحل اسباب کشی در کنارتان باشیم و بهترین خاطره را در ذهن شما به وجود آوریم. سعی ما این است بهترین خدمات را به شما ارائه کنیم و رضایت شما را جلب نماییم.

شرکت باربری غرب تهران یکی از باتجربه ترین و قدیمی ترین ها در مناطق و محله های غرب تهران است که در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل بیش از ۲۰ سال است که به همشهریان عزیز خدمت رسانی می کند. کارگرهایی که برای حمل و نقل اعزام می شوند از میان افراد نیرومند و با تجربه انتخاب می شوند و به خوبی با کار اسباب کشی و حمل بار آشنایی کامل دارند و همراه با راننده خاور وسایل را درون کانتین ماشین می چینند. بعد از چیدن بارها درون ماشین ، راننده تمام وسایل را مرتب می کند تا علاوه بر افزایش ظرفیت فضای داخلی ماشین ، چیدمان منظم باشد و هیچ وسیله ای زیر فشار قرار نگیرد.
همه تلاش پرسنل برای این است تا وسایل شما مستریان گرامی سالم و سریع به مقصد برسند.

اگر دنبال بهترین سرویس دهی در زمینه بسته بندی و حمل بار های تان هستید می توانید به خدمات ما اعتماد کنید. این شرکت با استفاده از روش های جدید اسباب کشی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است و در هر مرحله از کار حمل وسایل منزل در کنارتان هستیم. لوازم شما درون ماشین هایی که مجهز به پتو هستند بصورت مرتب و منظم چیده می شوند و اگر برخی وسایل تان را بسته بندی نکرده باشید می توانید از این پتوها برای بسته بندی استفاده نمایید و بارهای خود را به وسیله پتو بسته بندی کنید. حرفه ای ترین پرسنل متخصص را در زمینه بارگیری را از شرکت باربری غرب تهران بخواهید که با سابقه ترین شرکت در زمینه اسباب کشی در منطقه غرب تهران محسوب می شویم. و تلاش مان را برای ارائه بهترین خدمات خواهیم کرد.

باربری غرب تهران
اثاث کشی غرب تهران

بهترین اتوبار غرب تهران

شرکت باربری خالدیان به عنوان بهترین اتوبار غرب تهران در زمینه حمل و نقل آماده ارئه خدمات حرفه ای به مشتریان عزیز است. ما نه تنها کار اسباب کشی شما را انجام می دهیم بلکه به عنوان بهترین باربری غرب تهران چیدمان وسایل تان را نیز به عهده خواهیم گرفت و تا زمانی که کلیه کارها به درستی صورت نپذیرد در کنارتان هستیم. همه ما میدانیم که بهترین خدمات اسباب کشی با چیدمان وسایل پایان می پذیرد و باید هر چیزی درجای خود قرار بگیرد تا بتوانیم بگوییم کار به درستی انجام شده است. به همین خاطر شرکت ما بعد از اتمام کار اثاث کشی همچنان در کنارتان خواهد بود تا کلیه اثاثیه منزل تان را به بهترین شکل و همانطور که مورد پسند شما باشد برایتان درون خانه بچیند و کار چیدمان اثاثیه منزل که یکی از دسوارترین مراحل کار به حساب می آید و نیاز به تخصص دارد به وسیله پرسنل باربری و اتوبار غرب تهران به شیوه صحیح انجام شود. اما می بایست به آنها بگویید که هریک از اقلام را کجا و چگونه قرار دهند تا چیدمان اثاثیه مطابق با نظر شما باشد. پرسنل شرکت تمامی اثاثیه منزل را مطابق با سلیقه شما و در هر مکانی که شما بخواهید قرار می دهند. خدمه ای که در شرکت حمل و نقل غرب تهران به امور حمل و نقل مشغول هستند جزو افراد با تجربه و آموزش دیده هستند و به کار اثاث کشی در محدوده غرب تهران کاملا تسلط دارند و در امنیت کامل بهترین خدمات را به شما ارئه می دهند. ما آرزوی بهترین ها را برای شما مشتری عزیز داریم و تمام سعی خود را برای حفظ کیفیت و امنیت وسایل شما خواهیم داشت.

باربری غرب تهران
باربری غرب تهران به شهرستان

باربری غرب تهران به شهرستان

باربری غرب تهران به شهرستان که توسط باربری و اتوبار خالدیان از دو دهه پیش تا کنون انجام می شود آمادگی کامل دارد تا اثاثیه منزل تان را به شهرستان ها ارسال کنید و این یکی از خدماتی است که ما انجام می دهیم. همچنین سایر اموری مانند حمل و نقل که از مهمترین موارد در زمینه حمل بار به شهرستان از غرب تهران محسوب می شود را برای شما انجام خواهیم داد. ما می توانیم خدمات اثاث کشی و باربری غرب تهران به شهرستان را با استفاده از خاورهای مسقف و کوکت شده برایتان انجام دهیم بنابراین می توانید خدمات تخصصی باربری غرب تهران به شهرستان را از ما بخواهید.
همانطور که می دانید بهترین روش برای اثاث کشی منزل استفاده از خاور و نیسان برگشتی است چراکه قیمت بسیار ارزانی دارند. اگر درباره ماشین برگشتی نمی دانید باید عرض کنیم که به ماشین هایی که از همه جای ایران به تهران بار حمل می کنند ئ میخواهند به شهر مبدا بازگردند به شرکت باربری ما مراجعه کرده و هریک از راننده ها برای دریافت بار به ما درخواست می دهند و ما بارهای مربوط به هر شهرستان را برایشان ارسال می کنیم. حمل بار به شهرستان در باربری غرب تهران به تمام شهرستان های استانهای مختلف با استفاده از ماشین نیسان وانت و کامیون و خاورهای مخصوص انجام می شود و کلیه این خدمات بصورت تخصصی اجرا می گردد و همه بارها دارای بیمه نامه و بارنامه رایگان هستند.
همه خدمات مربوط به بارنامه به صورت کاملا رایگان انجام می شود به عنوان مثال برای ماشین های خاور تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال بیمه گذاری می شود و برای ماشین هایی مانند نیسان و وانت بار هم تا سقف ۲۰ میلیون ریال بازهم بصورت کاملا رایگان خدمات بیمه انجام می شود. اما اگر خودتان مایل باشید تا بیمه بارهایتان را بیشتر کنید می توانیم به هر میزان که مایل باشید با مبلغ دلخواه بیمه را صادر کنیم. بیمه باربری زیر نظر بهترین شرکت های بیمه گذار در کشور صورت گرفته و شرکت حمل و نقل غرب تهران دارای قرارداد رسمی با همه این شرکت ها می باشد.

باربری غرب تهران
جابجایی بار در غرب تهران

اثاث کشی منزل در غرب تهران

بنظر شما بهترین باربری غرب تهران باید چه ویژکی هایی داشته باشد تا ساکنین استان تهران بتوانند به آن باربری اطمینان کنند؟
همانطور که میدانید حمل و نقل و اثاث کشی به عنوان کاری فنی و تخصصی محسوب می شود و شرکت های متعددی در این حوزه مشغول به کار هستند. باربری غرب تهران با ارائه بهترین خدمات در زمینه بسته بندی وسایل منزل ، حمل و نقل و جا به جایی اثاثیه در محدوده غرب تهران با بیش از دو دهه فعالیت حرفه ای در این زمینه به شهروندان منطقه غرب تهران مشغول به کار است. همه پرسنل در این باربری با تجربه و آموزش دیده هستند و نیروی کار ماهر و توانمند بصورت شبانه روزی آماده ارائه بهترین خدمات به همشریان عزیز هستند.

باربری غرب تهران
شرکت اتوبار غرب تهران

خدمات شرکت باربری تهران برای همشهریان گرامی

همانطور که می دانید هر باربری خدمات مختص به خود را دارد و به مردم ارائه می کند. اما چیزی که این باربری را نسبت به سایرین متفاوت می کند خدمات برتر آن است. در ادامه تعدادی از خدمات برتر باربری غرب تهران را مشاهده خواهید کرد :

 • بهره گیری از اصول مدرن و تازه ترین روش های اثاث کشی
 • حمل و نقل بار درون شهری با ضمانت و امنیت کامل
 • مشاور رایگان در خصوص خدمات قابل ارائه
 • حمل بار از غرب تهران به هر نقطه و شهرستان داخل کشور
 • خدمات اثاث کشی و حمل وسایل در سریع ترین زمان و حداقل مسافت
 • آمادگی کامل برای ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه
 • بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل طبق استاندارد اروپا
 • ارائه بهترین خدمات مطابق با نظر مشتری چراکه کلیه پرسنل باربری می بایست با رعایت اخلاق و شئونات با مشتری برخورد نمایند و همیشه حق با مشتری خواهد بود.
 • صدور بیمه و بارنامه رایگان و بیمه کلیه وسایل و بارهای شما
 • اعزام ماشین باربری و کارگر مطابق با خواست و نظر مشتری
 • ارائه بهترین خدمات با قیمت مصوب اتحادیه
 • امکان اجاره موقت مکان هایی مانند سوله یا انبار و کانکس برای افرادی که بصورت موقت به مکانی برای نکه داری وسایل و لوازم شان داشته باشند.
 • پایبند به اصل مشتری مداری و جلب رضایت همه مشتریان گرامی
باربری غرب تهران
شرکت بسته بندی و اسباب کشی در غرب تهران

تلفن شرکت حمل بار در غرب تهران

در برخی از فصول سال اغلب باربری ها فعالیت بیشتری دارند و این موضوع می تواند یکی از مواردی باشد که بیانگر حرفه ای بودن و تعداد مشتری های یک شرکت باشد. البته پیش تر هم اشاره شد که شرکت های متعددی در زمینه باربری و حمل و نقل فعالیت دارند به ویژه در غرب تهران تعداد این شرکت ها کم نیستند. اگر میخواهید کار اسباب کشی انجام دهید بهترین انتخاب شرکت باربری غرب تهران است چون بهترین خدمات را نسبت به سایر شرکت ها به صورت کاملا حرفه ای به مشتریان خود ارائه می نماید.
این شرکت به دلیل سابقه طولانی مدت ۲۰ ساله در این زمینه با استفاده از افراد نیرومند و با تجربه در این منطقه توانسته است بهترین خدمات را ارائه دهد و همه نیازهای مشتریان خود را به خوبی پاسخگو باشد و رضایت آنها را جلب نماید.

اصل رضایت مندی در باربری غرب تهران

اصل رضایت مندی و خشنودی مشتریان از خدمات ارائه شده مهمترین نکته در اتوبار غرب تهران است.

 • شرکت ما کلیه مراحل اسباب کشی را همانگونه که باید طبق اصول و درست انجام شود را با توجه به قدمتی که در این زمینه دارد به جهت جلب اعتماد مشتری و رضایت آنها به عده می گیرد. باربری غرب تهران بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت دارد و همه پرسنل و کارگران شرکت ما مشرف به محله های غرب تهران هستند و می توانند بدون اتلاف وقت و انتخاب کوتاه ترین مسیر کار اسباب کشی مشتریان عزیز را انجام دهند.
 • باربری غرب تهران تنها یک هدف دارد و آن ارائه بهترین خدمات و جلب اعتماد شما عزیزان است. با توجه به اینکه افرادی که برای حمل و نقل و جابه جایی وسایل به آدرس شما اعزام می شوند همگی دارای توان جسمانی و تجربه کافی هستند نیازی نیست نگران این موضوع باشید که آیا می توانند از پس وسایل سنگین و بزرگ بربیایند یا خیر. چون تمام افراد باتجربه و کارآزموده هستند.
 • چیدمان و جایجایی وسایل شما به عهده پرسنل ما بوده و مطمئن باشید که بصورت تخصصی و کاملا حرفه ای تمام وسایل تان را بسته بندی کرده و اگر نیاز باشد با استفاده از پتوهایی که برای این منظور استفاده می شوند وسایل منزلتان را صحیح و سالم به مقصد می رسانند.
 • وجه تمایز این باربری با سایرین تجربه بالا و سابقه طولانی مدت در زمینه حمل و نقل و بسته بندی وسایل با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا و نیز ماشین های مخصوص است. باربری غرب تهران در همه روزهای هفته و بدون تعطیلی و شبانه روزی به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد و اگر می خواهید کارهای تان به صورت حرفه ای و توسط افراد متخصص انجام شود بهترین انتخاب برای شما کار کردن با افراد خبره و آموزش دیده است.
باربری غرب تهران
اتحادیه باربری غرب تهران

ارسال بار از باربری غرب تهران به شهرستان

همه می دانیم که حمل و نقل از تهران به شهرستان ها یکی از بهترین خدماتی است که یک شرکت حمل و نقل باید داشته باشد. خوشبختانه باربری غرب تهران با استفاده از بهترین پرسنل و کامیون های جادار توانسته است به خوبی این کار را انجام دهد و در این زمینه نیز خدمات خوبی به مشتریان عزیز ارائه نماید. حمل بار به شهرستان ها قطعا به نیروی متخصص و خدمات حرفه ای نیاز دارد و همه شرکت ها این قابلیت را ندارند.

باربری غرب تهران
باربری اثاثیه منزل غرب تهران

بهترین راننده های اتوبار غرب تهران

باربری غرب تهران با راننده های کامیون برون شهری مجرب و کادر آموزش دیده و ماشین های مسقف و موکت کاری شده بصورت مداوم در خدمت مشتریان عزیز است. شما می توانید بهترین قیمت و بیمه بار را با ضمانت از ما بخواهید تا در سریع ترین زمان تمام وسایل و اثاث تان را از هر کجا که باشد به شهرستان ها ارسال کنیم.

بیمه نامه ماشین های باربری معتبر و تضمین شده

حمل بار به شهرستان ها بر اساس مسافت طی شده محاسبه می شود و اگر طول مسیر زیاد باشد قطعا باید از افراد حرفه ای کمک بگیرید. باربری غرب تهران این امکان را دارد تا با ارائه خدمات صدور بیمه نامه معتبر بصورت کاملا رایگان تمام بارهای شما را تضمین نماید و برای حمل و نقل از ماشین های کامیون ، خاور ، نیسان و وانت بار بر اساس حجم بار استفاده می نماید. هدف شرکت ما از ارائه این خدمات جلب رضایت مشتریان عزیز است.

بیمه گذاری برای ماشین ها در باربری غرب تهران از نظر قیمت انواع مختلفی دارد. بطور مثال برای کامیون تا حداکثر ۲۰۰ میلیون ریال و برای وانت بار و نیسان تا حداکثر ۲۰ میلیون ریال را تحت پوشش قرار می دهد. در صورتی که به هر دلیل مایل باشید تا بیش از این مبلغ بار و وسایل تان را بیمه نمایید ، شرکت ما می تواند با مبلغ دلخواه درخواست شما را انجام دهد و بار شما را بیمه کند. خدمات بیمه گذاری از مراجع معتبر و بهترین نوع آنها ارائه می شود. باربری غرب تهران به شهرستان را با قیمت های ارزان و مناسب با بودجه خود را از ما بخواهید تا با کمترین هدر رفت زمان کار شما را انجام دهیم.

باربری غرب تهران
باربری خوب غرب تهران

مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران

باربری غرب تهران با بیش از ۲ دهه فعالیت در همه مناطق غرب تهران و با بهره گیری از بهترین پرسنل و کارگرهای نیرومند و باتجربه آماده گی کامل برای ارائه خدمات به مشتریان عزیز را در همه مناطق و حومه غرب تهران دارد. محله های تحت پوشش باربری شامل شهرک راه آهن ، ستارخان ، گیشا ، جنت آباد ، پونک ، باغ فیض ، مرزداران ، دهکده المپیک ، چیتگر و سهروردی می شود. و اغلب محله ها اطراف مانند تهرانسر ، شهرک اکباتان آ استاد معین و آزادی هم شامل مناطق حمل و نقل و اسباب کشی تحت پوشش می باشند.

هرچند که مقصد شما در هر کجای تهران که باشد فرقی برای باربری غرب تهران نخواهد داشت و ما با استفاده از پرسنل حرفه ای و کارآزموده در محل آماده خواهیم بود. البته خوبی مناطق غرب تهران این است که دسترسی خوبی از طریق بزرگراه های پهن و چند بانده دارد و این موضوع کار حمل و نقل را در این محله ها ساده تر می کند. شرکت باربری غرب تهران همیشه از کارگرها و راننده های مجرب و آموزش دیده استفاده می کند تا در کوتاه ترین زمان بتواند امر خدمت رسانی را به مشتریان عزیز خود به انجام برساند.

باربری غرب تهران
باربری شمال غرب تهران

شرکت های باربری و اتوبار چه مزیت هایی دارند؟

اسباب کشی از مهمترین مسائلی است که اغلب مستاجرین با آن در همه شهرها و شهرستان ها با آن روبرو هستند تا جایی که برای برخی از افراد این مسئله می تواند به یکی از دغدغه های فکری آنها تبدیل شود. همه میدانیم که اگر این قبیل کارها را به افراد بی تجربه و بدون مهارت بسپریم امکان دارد باعث ایجاد خسارات مالی بسیاری برایمان داشته باشد. به علاوه باید به این موضوع هم فکر کنید که ماشینی شدن امور روزمره اتلاف وقت را هرگز نمی پذیرد. پس باید با شرکت های باربری و اتوبارهایی کار کنیم که مزیت هایی نسبت به سایرین داشته باشند مانند موارد زیر:

 • بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل و ادارات طبق استاندارد اروپا
 • بهره گیری از افراد مجرب و آموزش دیده برای بسته بندی و جابه جایی
 • بکارگیری لوازم حرفه ای و تخصصی برای بسته بندی ایمن
 • بهره گیری از ماشین های سبک و سنگین جهت حمل و نقل وسایل
 • تسریع در انجام کارها با دقت بیشتر و جلوگیری از هرگونه خسارت به وسایل خانه
 • احساس آرامش و اطمینان برای مالک وسایل
 • ضمانت نامه و بیمه وسایل منازل با ایمنی کامل
 • همکاری پرسنل برای چیدمان وسایل در منزل جدید
 • کاهش زمان و صرفه جویی در هزینه های مربوطه
باربری غرب تهران
باربری ارزان غرب تهران

مقایسه باربری با اتوبار غرب تهران

معمولا اغلب مردم تفاوت اتوبار با باربری را نمی دانند و این دو را یک چیز می پندارند در حالی که اتوبار یکی از روش های باربری محسوب می شود. خوب است بدانید باربری به سه روش هوایی ، دریایی و زمینی انجام می شود و باربری زمینی را اتوبار هم می گویند. اغلب مردم به دلیل این که در نواحی شهری و شهرستان ها همیشه باربری زمینی را اتوبار شنیده اند به همین خاطر این دو مورد را یکسان می دانند اما اکنون همه می دانیم که اتوبار و باربری غرب تهرن هم معنی نیستند.

بهترین اتوبار در منطقه غرب تهران

این که هر شرکتی در زمینه حمل و نقل و اثاث کشی خود را بهترین بداند چیز عجیبی نیست اما باید توجه کنید که بهترین بودن ملاک هایی برای سنجش دارد و نمی توان فقط ادعای خوب بودن داشت. ملاک برای ما نظر مشتریان است که بهترین اتوبار باید چه مشخصاتی داشته باشد؟ آیا باربری غرب تهران با توجه به خدماتی که دارد و سرعت و دقت در امر سرویس دهی می تواند اینگونه ادعایی را مطرح نماید؟

 • شرکت ما توانایی لازم را برای حمل و نقل و چیدمان وسایل دارد و به بهترین شکل ممکن این کار را انجام می دهد. شاید اگر از مشتریان ما بپرسید بهترین خدماتی که در زمینه اسباب کشی در ذهنشان باشد امور مربوط به چیدمان وسایل در مکان درست آن باشد. شرکت باربری غرب تهران با در نظر داشتن اصول استاندارد حمل و نقل و اسباب کشی برای این منظور یک اکیپ کامل متشکل از راننده ها و کارگرهای ماهر و باتجربه را به آدرس مشتری اعزام می کند تا بتوانند از پس چیدمان وسایل به خوبی بر بیایند و همه کارها طبق سلیقه مشتری انجام شود. در این صورت چون پرسنل شرکت دقیقا مطابق با خواست مشتری کارها را انجام داده اند می توانند عنوان بهترین را از آنها دریافت کنند.
 • تمام پرسنلی که در این شرکت فعالیت دارند دست کم پنج سال با ما همکاری دارند و به دلیل تجربه بالاییکه دارند می توانند در چیدمان وسایل به مشتری ها کمک نمایند تا بدون اتلاف وقت کار را تمام کنند. باربری غرب تهران به دلیل توجه به استانداردهایی که می توانند رضایت مشتری را جلب نماید بیش از ۲۰ سال است که در غرب تهران و برای اهالی این منطقه به عنوان بهترین شرکت شناخته می شود. همه مشتریان ما تجربه و توانایی های پرسنل ما را در حین انجام کار دیده اند و با اطمینان و اعتماد کار حمل و نقل وسایل شان را به ما واگذار می کنند.
باربری غرب تهران
باربری حمل بار غرب تهران

اجاره انبار توسط باربری غرب تهران

همانطور که قبلا اشاره شد مهم ترین اصل برای باربری غرب تهران رضایت مشتریان از ماست. اجاره انبار از نمونه خدماتی است که این شرکت به بهترین شکل برای مشتریان خود ارائه می دهد و اگر به اجاره موقت مکانی برای وسایلتان هستید این موضوع کمک خوبی برایتان خواهد بود. گاهی پیش می آید که برخی از مشتریان ما به دلایلی نیاز دارند تا یک مکان امن را برای نگهداری وسایل شان به عنوان انبار اجاره نمایند. باربری غرب تهران این امکان را به وجود می آورد. اجاره انبار مزیت هایی دارد که شرکت ما این امکان را در اختیارتان قرار می دهد:

 • امنیت وسایل تان را ضمانت می کنیم
 • تمام وسایل شما در برابر عوامل محیط مانند آتش سوزی و سیل بیمه می شوند
 • قابلیت اجاره از ۲۴ ساعت تا ۱۲ ماه با توجه به نظر مشتری
 • انبارها به راحتی قابل دسترس هستند
 • اجاره بهای انبار متناسب با بودجه شما
 • تمامی انبارها این امکان را دارند که در اختیار افراد حقیقی و یا حقوقی مانند شرکت ها و ادارات قرار بگیرند.
باربری غرب تهران
خدمات باربری در غرب تهران

بسته بندی وسایل منزل توسط باربری غرب تهران

همانطور که می دانید با اهمیت ترین بخش اسباب کشی طرز بسته بندی وسایل است زیرا این کار نیاز به حوصله و تخصص دارد تا بسته بندی به شکل درست انجام شود و وسایل آشیب نبینند. باربری غرب تهران با بهره گیری از بروز ترین لوازم بسته بندی و با استفاده از افراد با تجربه و آموزش دیده در زمینه بسته بندی وسایل منزل این قول را به مشتریان خود می دهد که هیچ گونه آسیب و یا مشکلی در این کار به وجود نیاید و پرسنل شرکت ما تمام این خدمات را رایگان برایتان انجام خواهند داد.

باربری غرب تهران برای بسته بندی وسایل شما از ضربه گیرهای حباب دار و جعبه های مقوایی محکم چند لایه استفاده می نماید. در این صورت تقریبا هیچگونه خسارتی به وسایل تان وارد نمی شود و از ایجاد ضربات به بسته ها جلوگیری می کند.

خدمات بسته بندی باربری غرب تهران

به این دلیل که امر بسته بندی در اسباب کشی از مهم ترین مراحل کار است این شرکت بهترین و باتجربه ترین افراد خود را به صورت یک گروه چند نفره که مجهز به لوازم پیشرفته و بروز در این زمینه هستند به محل اعزام تا مطابق با نظر شما همه وسایلی که نیاز به سته بندی دارند را درون کارتن های مخصوص قرار دهند و با دسته بندی هریک از بسته کار بازگشایی و چیدمان مجدد را ساده تر می کنند. خدمات بسته بندی باربری غرب تهران در ادامه ذکر شده است:

 • بسته بندی لوازم منزل که دارای اندازه های بزرگ هستند مثل یخچال و فریزر در بسته های مقاوم در برابر ضربه
 • بسته بندی مبلمان در پوشش های پلاستیکی حباب دار
 • بسته بندی کلیه لوازم و ظروف آشپزخانه در جعبه های کارتنی ضخیم و محکم دارای برچسب مشخصات
 • بسته بندی ادوات موسیقی و انواع ساز در بسته های حباب دار و ضد ضربه
 • حمل و نقل گیاهان آپارتمانی در کاورهای مخصوص
 • بسته بندی لوازم اداری مانند فایل ها و پوشه ها توسط شرکت در کارتن های اختصاصی
 • بکارگیری روزنامه و پتو و خرده کاغذ برای جلوگیری از آسیب به لوازم شکستنی
باربری غرب تهران
قیمت باربری در غرب تهران

بزرگترین و بهترین باربری غرب تهران

همانطور که می دانید این روزها بسیاری از شرکت هایی که در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی به مشتریان خود خدمات ارائه می کنند اما اینکه کدام شرکت بهترین باربری را به شما ارائه می کند سوال بسیار مهمی است. برای اینکه بدانید در هر حرفه ای بهترین سرویس ها را چه کسانی ارائه می دهند می بایست به این نکته توجه کنید که افرادی که قبلا از این مشاغل سرویس دریافته کرده اند رضایت دارند یا خیر؟ پس پیش از اینکه کار اثاث کشی منزل تان را به یک شرکت بسپارید بهتر است درباره آن کمی تحقیق و پرس و جو کنید. خوشبختانه شرکت اتوبار خالدیان طی این سالها با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه جابجایی وسایل از دید مشتریان به عنوان بهترین شرکت باربری شناخته شده است.

باربری غرب تهران
اتوبار و باربری سمت غرب تهران

ارزان بار غرب

قیمت باربری یکی از با اهمیت ترین مواردی است که افرادی که قصد دریافت خدمات از شرکت های حمل و نقل دارند پس از بسته بندی وسایل به آن فکر می کنند. همانطور که می دانید برخی از شرکت ها که سابقه چندانی ندارند اغلب قیمت های نامتعارفی برای ارائه خدمات به مشتریان خود می دهند و حتی به ازای حمل وسایل هزینه جداگانه ای اعلام می کنند! که این موضوع رضایت مشتری را در پی نخواهد داشت و باعث صلب اعتماد آنها می شود. اما تمام هزینه ها و قیمت باربری غرب تهران مطابق با تعرفه اتحادیه است و هیچ یک از مشتریان عزیز ملزم به پرداخت هزینه های بیشتر نیستند. همچنین پیش از شروع کار قیمت و هزینه تمام شده برای خدماتی که به شما ارائه می شود اطلاع رسانی می گردد.

سوالات متداول درباره باربری غرب تهران

بیشترین سوالاتی که مشتریان عزیز در هنگام تماس با شرکت های باربری می پرسند مربوط به قیمت خدمات و هزینه سرویس ها است که در ادامه نمونه هایی از این پرسش ها را که از شرکت ما می پرسند را برایتان لیست کرده ایم:

 • هزینه حمل و نقل نسبت به تعداد طبقات ساختمان چه تفاوتی دارد؟
 • هزینه کارگرهایی که به محل اعزام می شوند چقدر است؟
 • بیمه وسایل و بار را چطور حساب می کنید؟
 • آیا قیمت خدمات شرکت در روزهای تعطیل با روزهای عادی متفاوت است و تغییر فصل تاثیری در هزینه ها دارد؟
 • آیا شرکت کار بسته بندی وسایل را انجام می دهد یا باید مشتری خودش این کار بکند؟
 • آیا کارگرها وظیفه چیدمان مجدد وسایل را در مقصد به عهده دارند؟
 • چه ماشین هایی را برای حمل و نقل وسایل بکار می گیرید؟
 • از چه ابزارهایی برای بسته بندی وسایل استفاده می کنید؟
 • اگر در روزهای پرکار و یا روزهای تعطیل با شرکت تماس بگیریم قیمت ها متفاوت خواهد بود؟

اگر این سوالات در میان پرسشهای شما نباشد می توانید از طریق تماس با شماره شرکت باربری غرب تهران از کارشناسان مربوطه بپرسید و همچنین در بخش دیدگاه های وبسایت شرکت پرسش تان را مطرح نمایید. البته ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تماس های شما هستیم که می توانید از طریق شماره تلفن های شرکت با ما در ارتباط باشید.

باربری غرب تهران
باربری منطقه شمال و غرب تهران

قوانین و مقررات در باربری غرب تهران

طبق گفته هایی که بارها تکرار شده در باربری غرب تهران تمام قوانین و مقررات زیر نظر اتحادیه باربری تهران بصورت کامل اجرا می شود و این اتحادیه بر تمام کارها و خدمات ارائه شده نظارت کامل دارد.

 • کلیه تعرفه ها و قیمت های اعلام شده با توجه به نرخنامه رسمی اتحادیه به مشتریان عزیز اطلاع رسانی می شود.
 • روش های حمل بار مطابق با استاندارد اتحادیه اروپا انجام می شود.
 • اگر در حین جابجایی به وسایل شما آسیب یا خسارتی وارد شود عهده دار این موضوع خواهیم بود.
 • با شرایط ویژه کرونا تمامی موارد و نکات بهداشتی حین ارائه خدمات کاملا رعایت خواهد شد.
 • اصل برخورد مودبانه و مشتری مداری توسط همه کارکنان شرکت مراعات می شود.

در شرکت باربری غرب تهران هیچ حقی از مشتریان ضایع نشده و همه چیز بر اساس قوانین و مقررات روشن و مشخص است و این شرکت بهترین سرویس ها را به شما ارائه می کند.

باربری غرب تهران
تلفن باربری غرب تهران

شماره باربری غرب تهران

اکنون که به خوبی درباره حمل و نقل اثاثیه و جابه جایی بار در باربری غرب تهران اطلاعات کاملی را بدست آورده اید اگر بخواهید از خدمات باربری شرکت ما استفاده نمایید می توانید از طریق تماس با شماره های اعلام شده با کارشناسان باربری غرب تهران تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای ما در مورد سرویس های مورد نیازتان کسب اطلاع نمایید.

شماره باربری غرب تهران

 • ۰۲۱۴۴۷۱۷۶۶۴ شعب غرب تهران دفتر شماره ۱
 • ۰۲۱۴۴۳۳۷۳۵۸ شعب غرب تهرن دفتر شماره ۲
 • ۰۲۱۴۴۷۱۷۶۶۴ دفتر شماره ۳ تهران شعبه غرب
 • ۰۲۱۴۴۷۱۷۶۵۶ دفتر شماره ۴ تهران شعبه غرب
 • ۰۹۱۲۶۱۷۶۸۰۶ تماس ۲۴ ساعته مناطق غرب
 • ۰۹۱۲۸۴۴۸۳۰۵ تماس شبانه روزی محله های غرب

برای اینکه از خدمات و سرویس ها استفاده کنید فقط کافیست با این شماره ها تماس بگیرید. همچنین تمام تلفن های تماس برای کلیه مناطق شمال و غرب در وب سایت موجود است و می توانید از آنها استفاده نمایید.

شماره باربری غرب تهران و ساعات پاسخگویی چگونه است؟

شماره تلفن باربری غرب تهران ۴۴۳۳۷۳۵۸ به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان است تا بتوانید با باربری غرب تهران تماس داشته باشید و از سرویس ها و مشاوران با تجربه باربری و باربری غرب تهران با مدیریت خالدیان استفاده نمایید.

من میخواهم از تهران به شهرستان اسباب کشی کنم، باربری شما انجام می دهد؟

بله انجام می دهیم. افرادی که می خواهند کار حمل بار و اثاث کشی به شهرستان را انجام دهند می توانند با شرکت تماس بگیرند و با توجه به مشاوره های حرفه ای در زمینه حمل بار به شهرستان از همه نقاط باربری غرب تهران اقدام نمایند.

آیا در بسته بندی وسایل کمک می کنید؟

بله ، شرکت باربری غرب تهران به دلیل سابقه ۲۰ ساله در زمینه بسته بندی و اسباب کشی منزل بهترین خدمات بسته بندی را طبق استاندارد اتحادیه اروپا برایتان انجام می دهد. برای اطلاع از هزینه ها و قیمت بسته بندی با شماره تلفن باربری غرب تهران ۴۴۳۳۷۳۵۸ در تماس باشید.

اثاث کشی منزل با وانت بار و نیسان را چطور انجام می دهید؟

اگر حجم بارهای تان زیاد نباشد می توانید از نیسان یا وانت بار شرکت بجای خاور برای حمل بار در باربری غرب تهران استفاده نمایید.

اگر فقط به کارگر برای جابجایی نیاز داشته باشیم و ماشین خاور نخواهیم این کار ممکن است؟

چنانچه بخواهید برای اثاث کشی و حمل بارها یا جابجایی وسایل تان فقط از کارگرهای شرکت باربری غرب تهران استفاده نمایید می توانید بصورت ۲۴ ساعته با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن کارگرهای نیرومند و با تجربه را برای حمل بارهای تان اعزام شوند.

اگر برای بسته بندی به لوازمی مانند کارتن های محکم و ضربه گیر حبابی و یا سلفون احتیاج داشته باشیم برای بسته بندی وسایل می توانیم سفارش دهیم؟

چنانچه به وسایل بسته بندی احتیاج دارید می توانید برای سفارش لوازم بسته بندی با شرکت باربری غرب تهران تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت کنید.

تماس با باربری غرب تهران :

02144337358