باربری مینی سیتی

شماره باربری مینی سیتی :

02122923810
باربری مینی سیتی

باربری مینی سیتی

باربری مینی سیتی بهترین شرکت اسباب کشی

باربری مینی سیتی ، در شش ماهه اول سال اغلب افرادی که قصد جابجایی اثاثیه منزل شان را دارند ، دوست دارند با یک باربری خوب در مینی سیتی برای اسباب کشی کار کنند. اما چطور می توان بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل را پیدا کنیم؟

شرکت های متعددی در زمینه باربری و اسباب کشی در مینی سیتی سرویس دهی می کنند. اما واقعا کدام یک از این شرکت ها سابقه بیشتر و تجربه بالاتری دارد؟ کدام یک از این شرکت ها بهترین باربری برای اسباب کشی لوازم منزل هستند؟ کدام یک از شرکت هایی که در این منطقه فعالیت دارند سابقه طولانی تری دارند و مشتریان قبلی از آنها راضی هستند؟

بهترین شرکت اسباب کشی در تهران چه ویژگی هایی دارد

  • یک شرکت باربری خوب که در زمینه حمل و نقل فعالیت دارد می بایست از پنج سال به بالا سابقه کار داشته باشد
  • افرادی که از این شرکت خدمات اسباب کشی دریافت کرده اند از نحوه سرویس دهی رضایت دارند یا خیر؟
  • ماشین های باربری مینی سیتی که توسط این شرکت کار سرویس دهی و جابجایی اثاثیه منزل را انجام می دهند مناسب هستند یا خیر؟
  • اکنون که در دوران کرونا هستیم آیا همه کارگرهای باربری مشغول به کار اثاث کشی هستند تمام نکات بهداشتی و همچنین ادب و اخلاق حرفه ای را رعایت می کنند؟
  • بر چه اساسی هزینه اسباب کشی را تعیین و محاسبه می کنند؟ آیا قیمت هایی که به مشتریان خود اطلاع می دهند بر اساس نرخنامه اتحادیه حمل اثاثیه منزل در تهران است؟

باربری مینی سیتی و بسته بندی لوازم منزل

اگر علاوه بر باربری مینی سیتی به خدمات بسته بندی لوازم منزل نیاز دارید می بایست در زمان تماس با اتوبار مینی سیتی این موضوع را اطلاع دهید. هزینه بسته بندی لوازم منزل در واقع یک سرویس مجزا بوده و بر اساس تعداد و اندازه لوازم و وسایل منزل تان محاسبه می شود. لوازم منزل تان درون کارتن های مخصوص اسباب کشی بسته بندی می شوند. این کارتن ها دارای سه لایه و کاملا محکم هستند و پس از بسته بندی درب کارتن با چسب ۵ سانتی محکم می شود تا در حین حمل و نقل درب کارتن باز نشود.

تعرفه باربری مینی سیتی برای حمل اثاثیه منزل

کلیه خدمات و تعرفه اتوبار و باربری برای اسباب کشی مطابق با نرخنامه اتحادیه حمل اثاثیه منزل در تهران و پیش از اینکه کارگر حمل بار به محل سکونت شما اعزام شود به اطلاع تان خواهد رسید. تعرفه کرایه حمل بار به موارد زیادی وابسته است، به عنوان مثال تعداد طبقات ساختمان در مبدا و مقصد می تواند بطور مستقیم در تعیین قیمت اسباب کشی موثر باشد. اگر در این باره به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید با دفتر باربری تهران تماس بگیرید.

قیمت اسباب کشی منزل به عواملی مانند حجم و تعداد وسایل خانه تان وابسته است. گاهی افرادی که با باربری مینی سیتی تماس می گیرند تنها به یک کارگر باربری نیاز دارند که توانایی بدنی کافی برای جابجایی وسایل سنگین و بزرگ را داشته باشد. در این صورت بجز هزینه حمل بار هایی مانند یخجال و ساید بای ساید نیاز به پرداخت مبلغ بیشتری نمی باشد.

قیمت حمل اثاثیه منزل بین شهری در باربری مینی سیتی

کرایه حمل بار با خاور و قیمت کامیون برای اسباب کشی در باربری مینی سیتی مطابق با تعرفه اتحادیه اتوبار شمال تهران مخاسبه می شود. همجنین کلیه بارهایی که در این شرکت بسته بندی و برای حمل به شهرستان آماده می شود ، دارای برگه صدور بارنامه و بیمه نامه کاملا رایگان است. اگر می خواهید درباره کرایه حمل اثاثیه منزل به شهرستان بیشتر بدانید می توانید با اتوبار تهران بصورت شبانه روزی در تماس باشید.

هزینه حمل اثاثیه منزل بین شهری در باربری مینی سیتی طبق نرخنامه اتحادیه محاسبه می شود. البته قبل از اینکه خدماتی ارائه شود قیمت را به مشتریان عزیز اطلاع خواهیم داد. بنابراین هزینه حمل بار با خاور ، کرایه حمل بار با وانت و نیسان به دلیل تفاوت در حجم باری که می توانند جابجا کنند متفاوت است. به علاوه عامل مهم دیگر در تعیین نرخ کرایه بار بین شهری فاصله شهر مبدا تا شهر مقصد است.

قیمت حمل بار با خاور ، وانت و نیسان

در صورتی که تعداد و حجم وسایل تان خیلی یاد نیست ، بهترین گزینه برای شما استفاده از وانت بار برای جابجایی اثاث منزل تان است. در این حالت نرخ کرایه وانت بار بین شهری را پرداخت می کنید و هزینه کمتری می پردازید. در حالی که کرایه نیسان بار برای جابجایی وسایل منزل کمی گران تر است.

اگر قصد دارید هزینه حمل مبل به شهرستان با قیمت پایین تری محاسبه شود بهتر از وانت بار یا نیسان بار استفاده کنید. بیشتر مشتریانی که می خواهند مبلمان خود را جابجا کنند و برای این منظور با باربری مینی سیتی تماس می گیرند، بیشتر مایل به کرایه نیسان یا وانت بار هستند. و کمتر کسی مایل به پرداخت هزینه باربری ترمینال است.

خاور اسباب کشی در باربری مینی سیتی

اگر می خواهید از خاور بار برای اسباب کشی و حمل بار در مینی سیتی استفاده کنید ، باید بدانید که این موضوع از نظر قیمت با کامیونت ها و کامیون های اسباب کشی در باربری مینی سیتی تفاوت های زیادی از نظر هزینه حمل و نقل اثاثیه منزل تان را دارد.

باربری شمال تهران کرایه بار خاور و نیسان بار که به جهت حمل بار و جابجایی وسایل بسته بندی شده در کارتن های مخصوص اسباب کشی قرار گرفته اند طبق تعرفه اتحادیه عمل می کند.

خدمات باربری مینی سیتی در شمال تهران

  • وانت بار تلفنی و اینترنتی
  • شرکت خدمات بسته بندی لوازم منزل
  • خدمات اسباب کشی منزل و باربری

شماره باربری مینی سیتی وانت تلفنی و نیسان بار

شرکت اتوبار تهران برای اهالی مناطق شمال شهر به خصوص محله مینی سیتی شماره تلفن برای تماس با باربری مینی سیتی بصورت ۲۴ ساعته اختصاص داده است. اگر نیاز به نیسان بار یا وانت تلفنی دارید می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن ۲۲۹۲۳۸۱۰ با کارشناسان ما در تماس باشید.

کارگر اسباب کشی در مینی سیتی

یک کارگر باربری در مینی سیتی می بایست دارای توانایی جسمانی لازم و همچنین تجربه کافی برای بسته بندی وسایل منزل و حمل بارهای سنگین باشد. با وجود این مشخصات می توانیم کارگر برای اسباب کشی و حمل بار در مینی سیتی را به محل شما اعزام کنیم. انتظار می رود افرادی که به عنوان کارگر حمل ساید بای ساید و یخچال به شما معرفی می شوند قادر به انجام کلیه خدمات اثاث کشی منزل باشند.

هزینه کارگر اسباب کشی با وانت بار بسیار ارزان و مقرون به صرفه است. شما می توانید بصورت شبانه روزی با اتوبار تهران جهت درخواست این سرویس تماس بگیرید.

تلفن باربری در مینی سیتی :

02122923810