باربری نوبنیاد

شماره باربری نوبنیاد :

02122921094
باربری نوبنیاد

باربری نوبنیاد

باربری نوبنیاد یکی از بهترین شرکت های باربری در نوبنیاد تهران است. این شرکت از حدود ۲۰ سال پیش تا کنون در زمینه اثاث کشی ، اسباب کشی ، حمل بار به شهرستان و حمل جهیزیه و کلیه خدمات جابجایی مشغول به فعالیت می باشد.

باربری نوبنیاد به عنوان زیر مجموعه باربری تهران دارای سابقه بلند مدت در زمینه حمل و نقل در شمال تهران است. این شرکت دارای انواع ماشین های حمل بار مانند کامیون ، کامیونت ، خاور مسقف و موکت شده ، وانت بار و نیسان بار می باشد.

خدمات باربری نوبنیاد در تهران

شرکت باربری خالدیان شعبه نوبنیاد در زمینه های مختلف به صورت زیر به مشتریان عزیز خدمت رسانی می کند:

  • حمل بار به شهرستان
  • حمل جهیزیه
  • صدور بارنامه و بیمه نامه بصورت رایگان
  • اثاث کشی و اسباب کشی در شمال تهران
  • بسته بندی وسایل منزل

کلیه خدمات با هزینه های منصفانه و ارزان قیمت زیر نظر اتحادیه حمل اثاثیه منزل در تهران انجام می شود. بر همین اساس هیچگونه نگرانی از پرداخت هزینه های اضافی و پیش بینی نشده نخواهید داشت.

اغلب مشتریان از خدمات و سرویس های ارائه شده در اتوبار خالدیان رضایت کامل دارند.

بسته بندی لوازم منزل

برای اینکه کار اثاث کشی منزل شما به خوبی و در کمترین زمان ممکن انجام شود باید لوازم و وسایل خود را پیش از تماس با شماره باربری نوبنیاد بسته بندی کرده باشید. بسته بندی وسایل منزل کار چندان سختی نیست فقط باید با اصول استاندارد و حرفه ای در این زمینه آشنا باشید.

به عنوان مثال اولین کار برای حمل اثاثیه منزل این است که وسایل خود را دورن کارتن مخصوص اسباب کشی قرار دهید. این کارتن ها دارای چند لایه و کاملا محکم و ضخیم هستند. در اطراف کارتن مخصوص باربری محل هایی برای قرار گرفتن دست تعبیه شده است.

کارگرهای مخصوص باربری در نوبنیاد به دلیل مهارت ، تجربه و سرعت عملی که دارند می توانند در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل کار بسته بندی اثاث منزل شما را انجام دهند.

بارگیری درون خاور

بعد از اینکه کارتن های حاوی لوازم و وسایل تان را آماده کردید ، نوبت به چیدن و بارگیری آنها درون کابین خاور می باشد. خاورهایی که در باربری نوبنیاد استفاده می شوند همگی بصورت مسقف بوده و موکت شده می باشند. همچنین اگر می خواهید بجای استفاده از خاور بارهای خود را با وانت بار یا نیسان حمل کنید، شرکت خالدیان این امکان را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

ابتدا باید وسایل سنگین تر را درون خاور قرار دهید. این وسایل می توانند شامل یخچال ، ساید بای ساید ، کمدهای لباس ، لباسشویی و سایر اثاثیه منزل باشند. سپس می توانید لوازم خورده ریز مانند کارتن ها و بسته های کوچک را درون خاور یا نیسان بار قرار دهید.

کارگر باربری در نوبنیاد

کارگرهایی که مخصوص اثاث کشی و حمل بار هستند دارای تجربه و مهارت کافی در زمینه اسباب کشی و جابجایی وسایل منزل می باشند. هر کارگر باربری در نوبنیاد می تواند به راحتی یک لباسشویی یا یخچال را در هربار جابجایی از طبقات بالایی ساختمان تا نزدیک خاور و نیسان بار حمل کند.

قدرت بدنی و داشتن دانش و مهارت لازم از مهمترین مواردی هستند که باید هر یک از افرادی که به عنوان کارگر حمل بار در باربری نوبنیاد مشغول به فعالیت هستند، داشته باشند.

شماره باربری نوبنیاد

شرکت اتوبار خالدیان با داشتن سابقه ۲۰ ساله در زمینه اثاث کشی و حمل بار به شهرستان در مناطق مختلف تهران به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری در نوبنیاد شناخته می شود. این شرکت بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تماس مشتریان عزیز می باشد.

شماره باربری نوبنیاد ۰۲۱۲۲۹۲۱۰۹۴ است. این شماره تلفن بصورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل رسمی مانند جمعه و ایام نوروز آماده پاسخگویی به تماس شما عزیزان می باشد.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در خصوص اسباب کشی و اثاث کشی می توانید با این مجموعه در ارتباط باشید.

تلفن باربری نوبنیاد :

02122921094