باربری ولنجک

شماره باربری ولنجک :

02122921094
باربری ولنجک

باربری ولنجک

باربری ولنجک بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل و بهترین شرکت اسباب کشی در تهران است. اگر در پی یافتن یک باربری خوب برای اسباب کشی لوازم منزل تان هستید، اتوبار ولنجک در شمال تهران را به شما معرفی می کنیم. این شرکت بهترین باربری تهران برای اسباب کشی در منطقه ولنجک تهران است که در شمال شهر واقع شده است.

اتوبار خالدیان واقع در ولنجک تهران یکی از مناطق شمال شهر است که بیش از ۲۰ سال در زمینه حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل در محدوده ولنجک و زعفرانیه تهران فعالیت دارد و در مزینه اسباب کشی به اهالی این مناطق خدمت رسانی می نماید.

شرکت باربری و اتوبار ولنجک تهران

شرکت باربری و بسته لوازم منزل در ولنجک با استفاده از مدرن ترین روش های بسته بندی کلیه وسایل منزل و محل کارتان را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی قرارداده و برای جابجایی به هر نقطه از شمال تهران که نیاز داشته باشید آماده می کند.

اتوبار ولنجک با مدیریت آقای خالدیان از حدود ۲۰ سال پیش در منطقه شمال تهران در زمینه حمل بار و اثاث کشی به اهالی این منطقه خدمت رسانی می کند. و هزینه بسته بندی لوازم منزل را طبق تعرفه اتحادیه محاسبه نموده و پیش از اعزام کارگرهای اسباب کشی به محل حتما به اطلاع مشتریان عزیز می رساند.

هزینه باربری در ولنجک تهران

تعرفه اتوبار ولنجک تعرفه کرایه حمل بار در مناطق شمال تهران شامل زعفرانیه ، جردن ، آجودانیه و نیاوران بر اساس قیمت اثاث کشی منزل و اسباب کشی که طبق نرخنامه اتحادیه حمل بار و اثاثیه منزل تهران محاسبه و ابلاغ شده است از مشتریان گرامی دریافت می گردد.

هزینه حمل بار در باربری ولنجک بر اساس قیمت اعلام شده از طرف اتحادیه حمل اثاثیه منزل پیش از اعزام خاور باربری به محل به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید. بر اساس این نرخنامه هزینه حمل بار با خاور و هزینه باربری ترمینال در ولنجک تهران بسته به نوع و حجم و تعداد وسایل منزل متفاوت است.

بر همین اساس اگر تعداد وسایل به حدی باشد که نیاز به کرایه خاور برای حمل بار در ولنجک داشته باشید می بایست بجای استفاده از وانت بار و نیسان بار برای جابجایی وسایل تان از کامیونت و یا خاور های مسقف موکت شده استفاده نمایید.

نرخ کرایه حمل بار شهرستان توسط باربری ولنجک

هزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان شامل هزینه حمل اثاثیه منزل بین شهری با خاور و کامیونت های مخصوص اسباب کشی در منطقه ولنجک تهران از مناطق شمال شهر تهران مانند زعفرانیه ، آجودانیه و جردن و نیاوران است.

اگر می خواهید بدانید که هزینه حمل مبل به شهرستان چقدر است می توانید از طریق تماس با شماره ۲۲۹۲۱۰۹۴ از قیمت روز باربری در ولنجک اطلاع یابید.

همکاران ما بصورت ۲۴ ساعته نرخ کرایه نیسان بین شهری و نرخ کرایه وانت بین شهری را بر اساس حجم و تعداد وسایل و لوازم منزل تان به شما اعلام می نمایند. بنابراین نباید از نظر هزینه های اضافه و خارج از عرف هیچگونه نگرانی داشته باشید.

هزینه اتوبار ولنجک شامل هزینه اسباب کشی و هزینه باربری اثاث منزل می باشد.که بر این اساس نرخ کرایه باربری بین شهری با نرخ اسباب کشی و کرایه خاور برای جابجایی وسایل و لوازم منزل درون شهر متفاوت بوده و برمبنای تعرفه اعلام شده از طرف اتحادیه باربری ولنجک تعیین می گردد.

کرایه حمل بار با خاور و کرایه حمل بار با نیسان از کرایه حمل بار با وانت بسیار بیشتر است. بنابراین اگر تعداد وسایل تان زیاد نیست پیشنهاد می دهیم از وانت بار برای جابجایی و حمل و نقل لوازم و اثاثیه منزل تان در سطح شهر تهران استفاده نمایید.

مناطق شمال تهران شامل زعفرانیه ، ولنجک ، آجودانیه ، جردن و نیاوران تحت پوشش باربری خالدیان می باشد و این شرکت بصورت ۲۴ ساعته آماده سرویس دهی به مشتریان عزیز خواهد بود.

جابجایی اثاث منزل و حمل بار ولنجک

جابجایی اثاث و وسایل منزل در ولنجک تهران که یکی از مناطق تحت پوشش باربری شمال تهران محسوب می شود بر اساس قیمت اعلام شده از طرف اتحادیه حمل بار و اثاثیه منزل تهران محاسبه و به مشتریان گرامی اطلاع رسانی می گردد.

حمل اسباب منزل و حمل بار اسباب کشی از خدماتی است که شرکت باربری خالدیان از ۲۰ سال پیش تا کنون در جهت ارائه بهترین سرویس به منطقه ولنجک تهران سرویس دهی می نماید.

حمل بار با خاور به شهرستان و حمل بار با نیسان و وانت در ولنجک به صورت شبانه روزی انجام می شود. همچنین حمل بار و اثاثیه منزل و حمل بسته به شهرستان از دیگر خدمات اتوبار ولنجک تهران است.

ماشین های باربری شمال تهران

ماشین های باربری ولنجک تهران شامل خاور اسباب کشی ، کامیون اسباب کشی ، کامیونت باربری و نیسان حمل بار و وانت بار تلفنی می باشد. وانت برای حمل بارهای کوچک مانند حمل مبل مورد استفاده قرار می گیرد.

کرایه وانت بار برای شهرستان از کرایه بار خاور ارزان تر است. زیرا خاور حمل بار برای اسباب کشی های منازل بزرگ استفاده می شود و اگر تعداد و حجم لوازم منزل تان کم باشد بهتر است از کامیونت باربری ولنجک استفاده نمایید تا هزینه کمتری بپردازید.

خدمات باربری ، بسته بندی و اسباب کشی منزل در ولنجک تهران جزو خدمات حمل بار در اتوبار شمال تهران است و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست باربری با وانت بار یا وانت بار تلفنی را از طریق شماره باربری ولنجک ۰۲۱۲۲۹۲۱۰۹۴ به کارشناسان ما اطلاع دهید.

شماره تماس باربری و اتوبار ولنجک

شرکت اثاث کشی و اسباب کشی ولنجک با مدیریت آقای خالدیان واقع در اتوبار شمال تهران بصورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی با شماره تلفن باربری ۰۲۱۲۲۹۲۱۰۹۴ آماده پاسخگویی به درخواست حمل و نقل مشتریان گرامی می باشد.

در صورت نیاز به شماره وانت تلفنی می توانید با شرکت بسته بندی لوازم منزل خالدیان در ولنجک تماس بگیرید.

همچنین اگر تنها به یک کارگر اسباب کشی یا کارگر باربر برای اسباب کشی و حمل بار نیاز دارید می توانید با پرداخت هزینه کارگر حمل ساید بای ساید و یخچال کار حمل اثاثیه منزل تان را به راحتی انجام دهید و یا می توانید برای درخواست وانت بار با کارگر از طریق شماره تلفن ۰۲۱۲۲۹۲۱۰۹۴ با باربری خالدیان در ارتباط باشید.

تماس با باربری ولنجک :

02122921094