باربری ونک

شماره باربری ونک :

02122923810
باربری تهران

باربری ونک

باربری ونک بیش از ۲۰ سال است در زمینه اسباب کشی منزل و اثاث کشی برای ادارات فعالیت دارد. شرکت خالدیان بزرگترین باربری تهران است که مناطق مختلفی مانند ونک را پوشش می دهد. این شرکت در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل بیشترین سابقه و تجربه را در میان سایر شرکت های باربری در ونک دارد.

ما تمام وسایل شما را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی بسته بندی می کنیم و بر روی هر کارتن برای مشخص شدن وسایل درون آن برچسب زده می شود. به عنوان مثال برای کارتنی که در آن وسایلی مانند ظروف چینی و کریستال باشد عبارت “شکستنی است” نوشته می شود.

کارگرهای مخصوص اسباب کشی در باربری ونک دارای تجربه کافی و قدرت بدنی بالایی هستند. این کارگرها می توانند یک عدد یخچال یا لباسشویی را بصورت تک نفره از آپارتمان شما به طبقات پایین حمل کنند.

باربری ونک بهترین باربری در تهران

باربری ونک یکی از بزرگترین شرکت های باربری در تهران است که دارای سابقه فعالیت ۲۰ ساله می باشد. این شرکت توسط آقای خالدیان اداره می گردد و دارای جواز معتبر از اتحادیه حمل اثاثیه منزل در تهران می باشد.

ماشین های باربری ونک شامل خاور ، نیسان و وانت بار هستند. خاور بصورت مسقف و موکت شده است و همیشه چند پتوی تمیز برای پیچسدن دور وسایل شما درون کابین خاور وجود دارد تا هنگام جابجایی و اثاث کشی آسیبی به وسایل تان وارد نشود.

بهترین باربری در ونک دارای خدمات اسباب کشی بصورت شبانه روزی است. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و بصورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل رسمی مانند جمعه و ایام نوروز با شرکت اتوبار خالدیان در ارتباط باشید.

شماره باربری ونک

برای تماس ۲۴ ساعته با شماره باربری ونک می توانید از تلفن ۰۲۱۲۲۹۲۱۰۹۴ استفاده کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت سفارش حمل بار به شهرستان می توانید در هر ساعت از شبانه روز که مایل بودید با شماره تلفن اعلام شده تماس بگیرید و ماشین خاور کرایه کنید.

خدمات حمل بار از تهران به شهرستان با بارنامه و بیمه نامه رایگان انجام می شود. ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما انجام خواهیم داد.

تلفن باربری در ونک :

02122923810