باربری پاسداران

شماره باربری پاسداران :

02122923810
باربری پاسداران

باربری پاسداران

باربری پاسداران در زمینه اسباب کشی و حمل بار به شهرستان و همچنین اثاث کشی منزل فعالیت دارد. افراد زیادی در زمینه حمل و نقل به عنوان شرکت باربری در پاسداران فعالیت دارند ولی اغلب آنها مجوز های لازم برای اینکار را نداشته و همجنین تجربه و مهارت لازم را ندارند.

اتوبار خالدیان یکی از شرکت های باربری تهران است که از حدود ۲۰ سال پیش تا امروز در زمینه های مختلف حمل و نقل درون شهری و بین شهری فعالیت دارد. این شرکت دارای شعبات متعدد در مناطق مختلف تهران است. یکی از این شعبه های باربری شمال تهران می باشد. این شعبه چندین زیر مجموعه دارد که یکی از آنها باربری پاسداران است.

خدمات اتوبار خالدیان

شرکت حمل و نقل خالدیان در زمینه جابجایی وسایل و اسباب منزل و همچنین حمل بار به شهرستان فعالیت دارد. از جمله خدمات این شرکت اثاث کشی و اسباب کشی منازل و ادارات می باشد. تجربه بالا و مهارت کافی که در مدت ۲۰ سال فعالیت در زمینه حمل و نقل کسب کرده ایم ، این امکان را برای ما به وجود آورده است تا بتوانیم حداکثر رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

از این جهت خدمات خود را بصورت زیر دسته بندی می کنیم:

  • حمل بار به شهرستان
  • اثاث کشی و اسباب کشی منازل و ادارت
  • بسته بندی وسایل و لوازم منزل
  • سرویس دهی و حمل بار با خاور ، وانت بار و نیسان بار
  • صدور بیمه نامه و بارنامه بصورت رایگان

حمل بار به شهرستان

باربری پاسداران در زمینه حمل بار به شهرستان از مدت ها قبل فعالیت داشته و همواره در این زمینه مشغول به کار است. افرادی که با این شرکت باربری کار می کنند به ویژه آنهایی که در منطقه پاسداران ساکن هستند، به خوبی با خدمات با کیفیت این مجموعه آشنایی دارند.

حمل بار به شهرستان از تهران به تمام نقاط کشور انجام می شود. بارهایی مانند سنگ ، آجر و از این دست موارد توسط باربری تهران انجام نمی شود. ما فقط بارهایی مانند اسباب و اثاثیه منزل ، وسایل محل کار و جهیزیه را جابجا می کنیم. و وسایل و لوازم شما را به هر شهر یا شهرستانی که بخواهید حمل می کنیم.

خدمات صدور بیمه نامه و بارنامه در اتوبار خالدیان بصورت رایگان انجام می شود. این کار برای جلب رضایت بیشتر مشتریان عزیز صورت می پذیرد.

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل یکی از مهمترین کارهایی است که باید برای اسباب کشی انجام دهید. باربری پاسداران در زمینه بسته بندی وسایل منزل با استفاده از بروزترین روش ها و طبق استاندارد اروپا این خدمات را برای شما انجام می دهد.

برای بسته بندی وسایل تان باید از کارتن مخصوص اسباب کشی استفاده کنید. این کارتن ها خیلی محکم هستند و از چند لایه مقوای درجه یک ساخته شده اند. درون کارتن پلاستیک های حباب دار برای جلوگیری از شکستن وسایل تان قرار دارد. می توانید اسباب و اثاثیه تان را درن پلاستیک های حباب دار قرار داده سپس دورن کارتن بسته بندی نمایید.

شماره باربری پاسداران

شرکت اتوبار خالدیان بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته برای پاسخگویی به تماس مشتریان عزیز آمادگی دارد. این شرکت تلفن ۰۲۱۲۲۹۲۳۸۱۰ را بصورت اختصاصی به عنوان شماره باربری در پاسداران تعیین کرده و حتی در روزهای تعطیل نیز می توانید با این شماره تماس بگیرید.

هم برای مشاوره در زمینه بسته بندی وسایل منزل و هم برای ثبت سفارش حمل بار به شهرستان و سایر خدمات باربری در پاسداران می توانید از طریق این تلفن با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تلفن باربری در پاسداران :

02122923810