باربری پونک

شماره باربری پونک :

02144337358
باربری پونک

باربری پونک

باربری پونک واقع در منطقه غرب تهران یکی از بهترین شرکت های حمل و نقل در زمینه اثاث کشی و جابه جایی اثایه منزل است که بیشتر از ۲۰ سال است که در محله پونک تهران فعالیت دارد. اتوبار پونک زیر نظر اتحادیه باربری تهران خدمات خود را انجام می دهد و یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه اسباب کشی منزل است که سرویس های خود را با قیمت مناسب ارائه می نماید.

اثاث کشی در محله پونک

شرکت بسته بندی اثاثیه منزل در پونک

این شرکت همه کارهای مربوط به اسباب کشی را انجام می دهد. این خدمات شامل بسته بندی وسایل منزل و چیدمان مجدد آنها در منزل جدید شما مشتریان گرامی می باشد. کلیه پرسنل باربری پونک از بهترین افراد در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل هستند و کمترین زمان ممکن تمام لوازم خانه و اداره شما را در کارتن های مخصوص اسباب کشی طبق جدیدترین استاندارد های بسته بندی در اروپا و آمریکا قرار می دهند.

حمل اثاثیه منزل باربری پونک

لوازم شکستنی را می بایست درون پلاستیک های حباب دار و ضخیم بپیچید تا در زمان بارگیری در ماشین های باربری دچار آسیب نشوند. برای همین کلیه خاور هایی که در اتوبار پونک استفاده می شوند موکت کاری شده هستند و با استفاده از بالشتک های مخصوص که در لابه لای اثاثیه منزل شما چیده می شوند مانع از ضربه خوردن لوازم تان در حین جابه جایی می گردد.

باربری پونک در غرب تهران

باربری پونک در غرب تهران

باربری پونک که زیر مجموعه اتوبار غرب تهران محسوب می شود زیر نظر مدیریت این شرکت جناب آقای خالدیان اداره شده و کلیه خدمات ارائه شده طبق تعرفه و نرخ نامه اتحادیه باربری تهران صورت می گیرد.

اتوبار پونک

شخصی که به عنوان راننده به محل اسباب کشی اعزام می شود علاوه بر کار جابه جایی وسایل منزل شما وظیفه نظارت بر کار کارگرهایی که لوازم و وسایل خانه تان را درون خاور و یا وانت بار و نیسان بار قرار می دهند بر عهده دارد تا ضمن دقت در کمترین زمان ممکن کار اسباب کشی کلیه لوازم و وسایل را به پایان برسانند.

باربری غرب تهران محله پونک

اتوبار پونک خدمات حمل و نقل غرب تهران

اتوبار پونک با دارا بودن بیش از ۳۰ کارگر مجرب و کارآزموده در راستای ارائه خدمات باربری در منطقه پونک تهران برای هر سرویس ۵ نفر از پرسنل خود را به محل اعزام می کند تا کار اسباب کشی را برای مشتریان عزیز خود در هر منطقه غرب تهران که باشند انجام دهد. که از این تعداد ۱ نفر راننده و ۴ نفر کارگر مخصوص اسباب کشی هستند که همگی دارای مهارت و توان بندی کافی برای حمل و نقل و جابه جایی وسایل شما می باشند.

کارگر مخصوص باربری پونک

بسته بندی وسایل به خصوص اگر زمان محدود باشد کار چندان ساده ای نیست اما اگر افراد مجرب و آموزش دیده کار بسته بندی اثاثیه منزل را برای شما انجام دهند فقط چند ساعت برای این کار کفایت می کنند. کارگران باربری پونک تمام لوازم شما را درون کارتن های مخصوص اثاث کشی قرار می دهند. اگر برخی از وسایل تان شکستنی باشد و یا امکان آسیب رسیدن به آنها حین جابه جایی و حمل و نقل با ماشین های باربری وجود داشته باشد این وسایل درون پلاستیک های حباب دار پیچیده می شوند و پس از چسب کاری کامل درون پتوهای مخصوصی که در خاور ها یا وانت بار و نیسان بار قرار دارند محکم بسته بندی می کنند. اینکار مانع از هرگونه آسیب دیدن اثاثیه منزل تان خواهد شد.

بسته بندی وسایل منزل در باربری پونک

هزینه باربری پونک

هزینه باربری پونک واقع در منطقه غرب تهران بر اساس نرخنامه اعلام شده از طرف اتحادیه باربری تهران تعیین می شود و پیش از آنکه کارگرهای مخصوص حمل بار را به محل اعزام کنیم حتما قیمت تمام شده اسباب کشی را به شما اطلاع خواهیم داد. هیچ مبلغ اضافه ای از مشتریان عزیز بابت کار اثاث کشی منزل شان گرفته نخواهد شد و همه هزینه ها بصورت شفاف و طبق تعرفه اتحادیه اتوبار داران تهران محاسبه می شود. بنابراین مطمئن باشید کار باربری شما در منطقه پونک مناسب ترین قیمت حمل و نقل در منطقه غرب تهران خواهد بود.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری پونک

باربری پونک در ایام کرونا

بیماری کرونا در همه کسب و کارها تاثیرات منفی ای داشته است اما شرکت اتوبار خالدیان با استفاده رعایت پروتکل های بهداشتی برای شرکت های باربری تهران در محله پونک که از طرف وزارت محترم بهداشت اعلام شده است مانع از انتشار این ویروس حین انجام کار حمل و نقل و اسباب کشی منازل شما خواهد شد.

اثاث کشی منزل در دوران کرونا

همه کارگرها و راننده دارای ماسک و شیلدهای محافظ هستند و از دستکش های مخصوص استفاده می کنند ضمن اینکه همراه هر یک از پرسنل که به محل اعزام شده اند تا کار اثاث کشی و بسته بندی وسایل منزل شما را انجام دهند یک بطری الکل و ژل ضدعفونی کننده وجود دارد تا هر چند وقت یکبار از این مواد ضدعفونی کننده استفاده کنند تا ویروس کرونا را منتقل نکرده باشند.

هرچند این مجموعه از سلامت کامل پرسنل خود اطمینان دارد و هم برای محافظت از مشتریان عزیز و هم محافظت از پرسنل خود تمام اقدامات لازم بهداشتی را به بهترین شکل ممکن در شرکت اتوبار پونک انجام می دهد.

نکات مهم برای باربری در دوران کرونا

با این وجود برای پیشگری و مراقبت بیشتر در حین اسباب کشی منزل خود می بایست نکات زیر را به دقت اجرا نمایید:

  1. تمام پنجره ها و راه های تهویه هوا را باز نگه دارید
  2. از دمپایی برای ورود و خروج به واحد استفاده نمایید
  3. حتما ژل ضدعفونی کننده و الکل همراه داشته باشید
  4. بدون دستکش به وسایل منزل دست نزنید
  5. حتما فاصله مطمئن حدود ۲ متر را از یکدیگر رعایت نمایید
  6. حتما از ماسک های مخصوص و با کیفیت طبی استفاده نمایید
  7. از ایجاد مانع برای عبور و مرور کارگران باربری پونک و سایر ساکنین ساختمان جلوگیری کنید
  8. سعی کنید در حین اسباب کشی راهرو ها را خلوت نگه دارید
  9. پس از اتمام کار اثاث کشی حتما وسایل و دستگیره های درب ورودی منزل قبلی و منزل جدید خود را ضد عفونی نمایید

خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در پونک

شرکت باربری تهران در همه مناطق غرب تهران به ویژه محله پونک و باغ فیض خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد. همشهریان عزیزی که قصد جابجایی اثاثیه منزل خود را در این منطقه دارند می توانند بصورت شبانه روزی با ما در ارتباط باشند.

خدمات ما شامل حمل بار با انواع خاور و نیسان بار و وانت بار می باشد. ما کلیه وسایل منزل شما را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی بسته بندی می کنیم. بعد کلیه لوازم خانه تان را پس از اینکه کار بسته بندی تمام شد درون خاور بار می زنیم.

شما می توانید با خیال راحت کلیه خدمات حمل و نقل و اثاث کشی منزل تان را به ما بسپارید و از این بابت مطمئن باشید که راننده های کامیون های اسباب کشی به اندازه ای در کار خود حرفه ای هستند که نمی گذارند هیچ آسیبی به لوازم خانه شما وارد شود.

کلیه پرسنل این شرکت با تجربه هستند و کاملا آموزش دیده اند. می توانند بدون مشکل تمام لوازم خانه و آشپزخانه و مبلمان شما را جابجا کنند. اگر می خواهید بارهای سبک را حمل کنید بهتر است از وانت بار کرایه ای استفاده کنید تا هزینه اثاث کشی در تهران برای شما کمتر باشد.

ما هم خاور مسقف موکت شده و هم نیسان بار برای جابجایی و اسباب کشی در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. کلیه هزینه های حمل و نقل بر اساس نرخنامه اتحادیه باربری تهران محاسبه می شود. خیالتان از جهت هزینه ها راحت باشد. هیچ مبلغ اضافه ای از شما بایت کار اثاث کشی گرفته نمی شود.

درصورت نیاز می توانید درخواست فاکتور بدهید. همکاران ما در اولین فرصت فاکتور و هزینه خدمات ارائه شده در زمینه جابجایی ، اسباب کشی و حمل مبلمان را در منطقه پونک و باغ فیض به شما تقدیم می کنند.

رعایت پروتکل های بهداشتی حین اسباب کشی

متاسفانه با شیوع بیماری کرونا کمی کار اتوبارهای غرب تهران مشکل شده است. اما خوشبختانه اتوبار خالدیان با رعایت همه پروتکل های بهداشتی حین اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل این اطمینان را به شما مشتریان عزیز می دهد که هیچگونه مشکلی برای تان ایجاد نخواهد شد.

کلیه پرسنل ما اعم از کارگر حمل بار و همچنین راننده موظف به استفاده از ماسک هستند. از طرفی همراه هر یک از کارگر های باربری یک عدد اسپری الکل ۷۰% وجود دارد تا هر چند وقت یکبار و پیش از دست زدن به وسایل منزل تان دستهای خود را ضد عفونی کنند تا ناقل بیماری نباشند.

کلیه پرسنل آموزش دیده اند تا در بهترین شرایط بتوانند ضمن رعایت اصول و نکات بهداشتی در حین اسباب کشی و جابجایی لوازم منزل با سرعت بالا کار حمل و نقل را تمام کنند. در صورتی که مشاهده نمودید هر یک پرسنل که برای انجام کار اثاث کشی به منزل شما آمده اند از ماسک یا دستکش و الکل برای ضد عفونی دستهایشان استفاده نکردند، حتما به ایشان تذکر دهید.

بخاطر سختی کار اثاث کشی ممکن است بصورت غیر ارادی کارگرهای حمل بار یا راننده های وانت بار و نیسان بار و خاور ماسک خود را بردارند یا استفاده از الکل را فراموش کنند. اگر شما متوجه این موضوع شدید سریعا به ایشان تذکر های لازم را بدهید.

تلفن باربری در پونک :

02144337358