باربری چیتگر | ۴۴۷۱۷۶۶۴ | اتوبار چیتگر

شماره باربری چیتگر :

02144717664
باربری چیتگر

باربری چیتگر | ۴۴۷۱۷۶۶۴ | اتوبار چیتگر

باربری چیتگر بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل

بهترین باربری برای اسباب کشی در چیتگر که بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه حمل اثاثیه منزل در غرب تهران را دارد از دیدگاه ساکنین منطقه چیتگر تهران به عنوان باربری خوب برای اسباب کشی شناخته می شود.

بهترین شرکت اسباب کشی باید بتواند با ارائه بهترین خدمات و سرویس ها به مشتریان خود ، رضایت آنها را بصورت کامل جلب نماید. همین موضوع باعث شده است تا اتوبار چیتگر یکی از بهترین شرکت های باربری در غرب تهران شناخته شود.

باربری و بسته بندی لوازم منزل در چیتگر

باربری چیتگر به عنوان شرکت حمل و نقل پیشرو در زمینه حمل بار و جابه جایی اثاثیه منزل در منطقه غرب تهران با ارائه خدمات بسته بندی لوازم منزل مشتریان عزیز را در انجام کارهای اسباب کشی کمک رسانی می کند تا با سرعت و کیفیت بالاتری نقل مکان نمایند.

به همین منظور و برای رفاه حال مشتریان عزیز در اتوبار چیتگر هزینه بسته بندی لوازم منزل با کمترین قیمت و با بالاترین کیفیت ارائه می شود. شما می توانید در صورت نیاز به دریافت خدمات بسته بندی وسایل منزل تان با کارشناسان ما در اتوبار خادیان در ارتباط باشید.

اتوبار چیتگر و جابجایی اثاث منزل

حمل اثاثیه منزل یکی از تخصصی ترین کارهایی است که می بایست برای انجام آن حتما از شرکت های حمل بار کمک بگیرید. اتوبار چیتگر با مدیریت خالدیان و سابقه ۲۰ ساله در زمینه اسباب کشی و جابجایی وسایل منزل می تواند در سریعترین زمان ممکن و با حداقل هزینه این خدمت را به مشتریان عزیز ارائه نماید.

اگر قصد حمل بار و اسباب منزل تان را دارید پیش از هر چیز باید با کارشناسان ما در مورد اسباب کشی و اقداماتی که لازم است انجام دهید تماس بگیرید. پرسنل آموزش دیده و با تجربه مجموعه ما آماده ارائه مشاوره بصورت رایگان به مشتریان عزیز هستند.

شرکت اثاث کشی در چیتگر

شرکت های بسیاری در زمینه باربری در چیتگر فعالیت دارند اما آیا همه این شرکت ها می توانند خدمات با کیفیت را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه نمایند؟ پاسخ واضح است. شما باید بررسی کنید که چند درصد از مشتریان از خدمات باربری و حمل اثاثیه منزل که توسط این شرکت ها در چیتگر انجام شده است رضایت کامل دارند؟

ما به شما اطمینان می دهیم که اتوبار چیتگر با سابقه ترین و بهترین شرکت اسباب کشی در منطقه غرب تهران است و با استفاده از پرسنل با تجربه و آموزش دیده در همه موارد از قبیل بسته بندی لوازم منزل تا جابه جایی آنها توانسته است جایگاه بسیار خوبی را در منطقه چیتگر کسب نماید و روزانه چندین سرویس اثاث کشی در چیتگر را به خوبی انجام می دهد.

اسباب کشی در شرکت باربری چیتگر

شرکت اسباب کشی چیتگر کار بسته بندی لوازم منزل و اثاث کشی را با استفاده از روش های روز دنیا و استاندارد اروپا برای مشتریان عزیز انجام میدهد. تمام لوازم منزل تان را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی قرار می دهیم. اثاثیه ای که شکستنی باشند و به مراقبت بیشتری نیاز داشته باشند درون پلاستیک های حباب دار پیچیده می شوند و سپس درون کارتن قرار داده می شوند تا در حین حمل بار در منطقه چیتگر دچار آسیب نشوند.

اتوبار چیتگر زیر نظر اتحادیه باربری غرب تهران مشغول به فعالیت است بنابراین تمام بخشنامه ها و استاندارد های این ارگان صنفی را بصورت کامل اجرا می نماید. و اگر آسیبی به وسایل شما در حین اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل تان وارد آید این شرکت پاسخگو خواهد بود و می توانید درباره جبران خسارت های احتمالی با کارشناسان ما مشورت نمایید.

هزینه باربری در چیتگر بزرگترین اتوبار غرب تهران

باربری چیتگر زیر نظر اتحادیه حمل اثاثیه منزل تهران فعالیت دارد و تمام قیمت ها و تعرفه های باربری اعلام شده از طرف این مجموعه طبق نرخنامه اتحادیه می باشد و هیچ مبلغ اضافه بر این مورد را از مشتریان خود مطالبه نمی کنیم.

بنابراین باید از اینکه کار حمل و نقل و اثاث کشی منزل تان را به اتوبار چیتگر می سپارید خیالتان از جهت هزینه حمل بار در این منطقه کاملا آسوده باشد.

کارشناسان ما در اتوبار خالدیان پیش از اعزام کارگر های مخصوص اسباب کشی حتما قیمت تمام شده را با توجه به تعداد طبقات و حجم و تعداد بارهایی که دارید اطلاع رسانی می کند. بنابراین هزینه اسباب کشی در چیتگر بصورت کاملا مشخص به مشتریان عزیز گفته می شود تا از جهت هزینه جابجایی وسایل و اثاثیه خود نگرانی نداشته باشند.

پارامترهایی که در تعرفه اتوبار چیتگر موثر هستند شامل نوع ماشین حمل بار است که می تواند برای کار اسباب کشی شما مناسب باشد. مثلا اگر تعداد و حجم وسایل و اثاثیه منزل تان زیاد باشد بهتر است از خاور های مسقف و موکت شده برای باربری در منطقه چیتگر استفاده نمایید و اگر تعداد و حجم وسایل و لوازم منزل تان زیاد نیست پیشنهاد می کنیم از وانت بار و نیسان بار برای حمل بار در چیتگر استفاده نمایید تا هزینه باربری شما کمتر باشد.

هزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان

هزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان در باربری چیتگر بسته به اینکه از خاور برای اسباب کشی استفاده کنید یا وانت بار و نیسان بار می تواند بسیار متفاوت باشد و در هزینه و قیمت تمام شده حمل و نقل اثاثیه منزل تان تاثیر زیادی داشته باشد.

نرخ کرایه خاور باربری در چیتگر نسبت به نرخ کرایه وانت بار و نیسان بار به مراتب بیشتر است. ولی اگر نمی توانید برای حمل بارهایتان از نیسان یا وانت تلفنی در چیتگر استفاده نمایید بهتر است که کامیونت یا خاور کرایه نمایید تا وسایل منزلتان را جابجا نمایید.

برای بارهای بین شهری گاهی استفاده از خاور باربری و گاهی نیز وانت بار یا نیسان لازم است. اگر می خواهید مقدار زیادی از اثاثیه منزل تان را به شهرستان حمل کنید و هزینه کمتری بپردازید باید از خاور و کامیونت استفاده نمایید زیرا بسیار مقرون به صرفه تر است.

کلیه ماشین های باربری چیتگر دارای بارنامه و بیمه نامه رایگان هستند و تا یک سقف استاندارد که از طرف اتحادیه حمل اثاثیه منزل تهران اعلام می شود نیازی به پرداخت هزینه بیشتری نمی باشد. اما اگر بارهای شما بیش از سقف تعیین شده باشد لازم است تا برای بیمه نامه باربری هزینه پرداخت نمایید.

کارگر اسباب کشی چیتگر

همه پرسنل به ویژه کارگرهای حمل بار در باربری چیتگر دارای دانش ، تجربه و مهارت های کافی برای حمل اثاثیه منزل و محل کار شما هستند. یک کارگر مخصوص اسباب کشی در منطقه چیتگر باید توانایی بدنی کافی به علاوه تجربه و مهارت لازم برای حمل وسایل سنگینی مانند یخچال و ساید بای ساید را داشته باشد. زیرا در اغلب خانه ها به دلیل تنگ بودن راهرو و راه پله های دو نفر کارگر بصورت همزمان نمی توانند وسایل سنگین نظیر ساید بای ساید و یخچال را جابجا نمایند.

بناربراین بهتر است برای اسباب کشی فقط یک کارگر که آموزش های لازم را دیده و تجربه و توان بدنی و نیز مهارت لازم را دارد به تنهایی باری حمل و نقل این دست وسایل اقدام نماید.

تماس با باربری چیتگر :

02144717664