باربری گیشا

شماره باربری گیشا :

02188544989
باربری گیشا

باربری گیشا

حمل بار به شهرستان در باربری گیشا

باربری گیشا انواع جابه جایی را برای شما انجام می دهد حمل بار به شهرستان از این انواع است، که برنامه ریزی دقیق و مناسبی را برایتان انجام می دهد و اتوبار گیشا از ماشین های مخصوص بار برای مسافت طولانی استفاده می کند که همگی سر پوشیده هستند. باربری گیشا

باربری گیشا برای انتقال بار از شهرستان به تهران و بلعکس از رانندگان با تجربه و خبره ی استفاده می کند که همگی دارای سال ها تجربه ی درخشان در زمینه ی انتقال و جابه جایی می باشند، اتوبار گیشا برای خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز در شهرستان آماده است. باربری گیشا

شماره تماس باربری گیشا : ۸۸۵۴۴۹۸۹ – ۰۲۱

اتوبار گیشا | ۰۹۱۲۸۴۴۸۳۰۵ برای شما عزیزان آسایش را به ارمغان می آورد. تمامی پرسنل ما دارای تجربه ی کاری می باشند. اثاث کشی کردن نیاز به رعایت اصولی خاص می باشد که باربری گیشا با آموزش بسته بندی به پرسنل خود ، تمامی آن اصول را رعایت خواهد کرد. متخصصین در صورت نیاز بار شما را با بابل رپ،استرچ رپ و کارتن های چند لایه و ضد ضربه بسته بندی می کنند . باربری گیشا اثاثه شما را قبل از بیمه خواهد کرد. رانندگانی که در باربری گیشا مشغول به فعالیت هستند، بسیار با تجربه اند و بار شما را با کامیونت های مسقف در سلامت کامل به مقصد خواهند رساند. اگر نیاز به اسباب کشی دارید با اتوبار گیشا تماس بگیرید ،تا از خدمات باربری گیشا بهره مند شوید.

باربری گیشا و باربری جردن و سایر باربری های شرکت تهران اتوبار به صورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به شما  عزیزان هم وطن می باشد، به ما اعتماد کنید که اتوبار گیشا نامی آشنا در بین مشتریان عزیز دارد.

شماره تماس باربری گیشا : ۰۲۱۸۸۵۴۴۹۸۹ – ۰۹۱۲۸۴۴۸۳۰۵

باربری گیشا
باربری گیشا
باربری و اتوبار گیشا|۰۹۱۲۸۴۴۸۳۰۵

خدمات اثاث کشی

کلیه خدمات اثاث کشی شامل حمل بارهای سبک و سنگین در باربری گیشا زیر نظر اتحادیه حمل بار تهران انجام می شود. محله گیشای تهران یکی از مناطق شمال غربی این شهر محسوب می شود. اتوبار گیشا بیش از ۲۰ سال است که در این منطقه مشغول به فعالیت در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل برای اهالی این منطقه از تهران می باشد.

خدمات ما در زمینه اثاث کشی در باربری گیشا شامل بسته بندی لوازم منزل و قراردادن وسایل شما درون کارتن های مخصوص اسباب کشی است. بعد از اینکه تمام وسایل منزل تان را بسته بندی کردیم، با استفاده از چسب پهن درب کارتن ها را محکم می بندیم تا در زمان جابجایی و حمل و نقل دچار شکستگی نشوند.

ما تمام وسایل و اثاثینه منزل و محل کار شما را با استفاده از خاور مسقف موکت شده به هر نقطه ای تهران که مایل باشید حمل می کنیم. کار ما به عنوان یک شرکت اسباب کشی در گیشا این است تا در کمترین زمان ممکن و با امنیت کامل وسایل خانه و محل کارتان را به مقصد برسانیم.

اگر وسایل شما تعداد و اندازه کوچکی دارند و در واقع جزو بارهای سبک به حساب می آیند می بایست با استفاده از وانت بار یا نیسان بار کلیه اثاثیه منزل تان را جابجا کنید. در غیر اینصورت برای بارهای سنگین بهتر است از خاور مسقف استفاده نمایید.

هزینه و قیمت باربری در گیشا

کلیه خدمات ارائه شده در زمینه اثاث کشی و حمل بار توسط باربری در گیشا زیر نظر اتحادیه حمل اثاثیه منزل در تهران صورت می پذیرد. ما هیچ قیمت اضافه ای به شما علام نمی کنیم. تمام هزینه ها بر اساس نرخنامه اتحادیه محاسبه شده و بعد از اتمام کار اسباب کشی و رساندن وسایل تان به مقصد این هزینه دریافت می شود.

همواره هدف ما به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های حمل و نقل در محله گیشای تهران جلب رضایت مشتریان عزیز بوده است. خدمات اتوبار گیشا به عنوان یک شرکت باربری که از حدود ۲۰ سال پیش تا کنون در این منطقه فعالیت می کند شامل بسته بندی وسایل منزل ، حمل بار به شهرستان ، حمل جهزیه و در اختیار قرار دادن کارگر باربری با وانت بار و نیسان بار است.

برای بارهای بزرگ یا اسباب کشی یک واحد مسکونی بصورت کامل بهتر است از خاور بار استفاده نمایید. زیرا کابین این ماشین ها دارای طرفیت بالایی است و حجم بسیار زیادی از وسایل را می توانید درون خاور قرار دهید.

جابجایی بارهای شما برای شهرستان طبق تعرفه اتخادیه باربری تهران محاسبه می شود. همچنین خدماتی مانند صدوربیمه نامه و بارنامه نیز برای شما انجام خواهد شد.

نحوه اثاث کشی و بسته بندی وسایل منزل

برای اینکه در حین جابجایی و بارگیری به وسایل تان آسیبی وارد نشود بهتر است کلیه لوازم منزل تان را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی قرار دهید. یکی از خدمات باربری گیشا در واقع بسته بندی وسایل منزل به شکل استاندارد می باشد.

ما تمام لوازم خانه تان را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی که بسیار محکم و ضخیم هستند قرار می دهیم. سپس از پلاستیک های حباب دار برای جلوگیری از ایجاد ضربه به لوازم دورن کارتن استفاده می کنیم. برای لوازم شکستنی مانند چینی و شیشه و ظروف کریستال که در برابر ضربه بسیار حساسیت بیشتری دارند از خرده های کاغذ و نوارهای کاغذی برش خورده استفاده می کنیم.

اتوبار گیشا بصورت ۲۴ ساعته بدون تعطیلی آماده پاسخگویی به تماس مشتریان عزیز می باشد. برای اینکه خدمات حمل بار و اثاث کشی شما به خوبی انجام شود باید این کار را به افراد با تجربه بسپارید. شرکت خالدیان بیش از ۲۰ سال است که در محله گیشای تهران در زمینه حمل بار و اسباب کشی فعالیت دارد و کلیه خدمات خود را بصورت کاملا حرفه ای به مشتریان عزیز ارائه می کند.

اتوبار گیشا در خدمت مشتریان عزیز است تا بتوانند اثاثیه خود را از این منطقه به هر کجای تهران که مدنظرشان باشد انتقال دهند. اگر منزل جدیدتان درون شهر باشد این سرویس را باربری درون شهری می گویند و طبق نرخ اتحادیه بر اساس خدمات زیر قابل محاسبه است :

  • تعداد پرسنل و کارگرهای اعزامی به محل
  • مدت زمانی که خدمات کارگران اتوبار گیشا به پایان می رسد
  • تعداد ماشین هایی که برای اثاث کشی در اختیارتان قرار می گیرد
  • استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در صورت لزوم

اگر برای ارسال بار به شهرستان به سرویس های باربری برون شهری نیاز داشته باشید در این صورت باید بار و اثاثیه تان را بیمه کنید. زیرا بارهایی که بدون بیمه نامه باربری از شهر خارج می شوند می تواند برای شما مشکل ساز باشد. بنابراین اتوبار گیشا حتما بارهای شما را بیمه خواهد کرد. این شرکت بصورت شبانه روزی برای ارائه خدمات در زمینه جابه جایی بارها و اثاثیه منزل شما آمادگی کامل دارد به علاوه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل نیز برای مشتریان گرامی انجام می شود. وسایلی نظیر یخچال که می تواند یخچال ساده یا ساید بای ساید باشد را باید ۲۴ ساعت قبل از برق بکشید و مواد غذایی درون آن را کاملا تخلیه کرده باشید و اگر طبقات قابل باز کردن باشد می بایست طبقات درون یخچال را هم بیرون بیاورید. پرسنل شرکت کار چسب زدن یخچال را انجام داده و قسمت های مخلتف ساید بای ساید را برای بسته بندی جدا می کنند و درون پلاستیک های حباب دار و مجهز به ضربه گیر می پیجند.

باربری گیشا حمل و نقل بارهای شما را بر عهده دارد و این بار می تواند شامل تمام لوازم منزل تان باشد این وسایل شامل : یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی ، میز غذاخوری و لوازم آشپزخانه و انواع لوسترها و پرده و نیز کابینت های آشپزخانه می شود. همچنین سینمای خانگی و بوفه و مبلمان شما و فرش های تان توسط باربری گیشا قابل جابه جایی با استفاده از بهترین روش های باربری می باشد. برای اینکه کار اثاث کشی منزل تان به خوبی انجام شود بهتر است اطلاعاتی درباره مشخصات مبدا و مقصد در اختیار مشاورین و پرسنل شرکت قرار دهید. در این صورت حمل و نقل وسایل تان سریع تر و با استفاده از ماشین های مناسب انجام خواهد شد. اگر برای بسته بندی اثاثیه منزل به مشاوره نیاز دارید می توانید با باربری گیشا در تماس باشید.

باربری گیشا در منطقه غرب تهران

باربری گیشا با استفاده از کارگرهای با تجربه و با اخلاق برای بسته بندی وسایل سنگین و سبک با بهره گیری از تازه ترین روش ها طبق استاندارد کشورهای اروپایی آماده خدمت رسانی هستند. به منظور دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان اتوبار گیشا از طریق تماس تلفنی با شماره ۸۸۸۹۰۴۹۷ در ارتباط باشید تا به بهترین شکل ممکن کار حمل و نقل و باربری و چیدمان وسایل تان را در اتوبار غرب تهران با دقت و حوصله انجام دهید. تمام وسایل شما درون خاور مسقف و موکت شده قرار داده می شود و اگر حجم بارها کم باشد می توانید از وانت بار یا نیسان در اتوبار گیشا استفاده نمایید تا هزینه های تان بسیار کمتر و ارزان قیمت تر باشد. وسایل و لوازم خانه تان را درون پلاستیک های حباب دار و ضربه گیر قرار می دهیم تا مانع از هرگونه آسیب دیده گی در حین جابه جایی اثاث های تان شویم. شرکت اتوبار خالدیان یکی از قدیمی ترین باربری های تهران است که با ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه جابه جایی توانسته است در بین ساکنین مناطق غرب تهران محبوبیت بسیار بالایی را کسب نماید. اتوبار خالدیان افتخار دارد ۲ دهه در خدمت همشریان عزیز تهرانی به ویژه منطقه غرب تهران است و همیشه آماده ارائه سرویس های اتوبار و باربری طبق نرخ نامه اتحادیه بوده و از بهترین ماشین ها نظیر خاور مسقف و موکت شده و کامیون های مخصوص باربری با ظرفیت بالا استفاده می نماید.

تماس با باربری در گیشا :

02188544989