باربری تهران

بهترین باربری تهران

شعب شمال تهران :

02122921094 | 02122923810 | 02188890497 | 02188544989

شعب غرب تهران :

02144717664 | 02144337358 | 02144717664 | 02144717656

شماره های موبایل بابری برای تمامی مناطق تهران :

09126176806 | 09128448305
اتوبار گیشا

اتوبار گیشا در خدمت مشتریان عزیز است تا بتوانند اثاثیه خود را از این منطقه به هر کجای تهران که مدنظرشان باشد انتقال دهند. اگر منزل جدیدتان درون شهر باشد این سرویس را باربری درون شهری می گویند و طبق نرخ اتحادیه بر اساس خدمات زیر قابل محاسبه است : تعداد پرسنل و کارگرهای اعزامی […]

باربری گیشا | ۸۸۸۹۰۴۹۷ | اتوبار گیشا

اتوبار گیشا در خدمت مشتریان عزیز است تا بتوانند اثاثیه خود را از این منطقه به هر کجای تهران که مدنظرشان باشد انتقال دهند. اگر منزل جدیدتان درون شهر باشد این سرویس را باربری درون شهری می گویند و طبق نرخ اتحادیه بر اساس خدمات زیر قابل محاسبه است :

  • تعداد پرسنل و کارگرهای اعزامی به محل
  • مدت زمانی که خدمات کارگران اتوبار گیشا به پایان می رسد
  • تعداد ماشین هایی که برای اثاث کشی در اختیارتان قرار می گیرد
  • استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در صورت لزوم

اگر برای ارسال بار به شهرستان به سرویس های باربری برون شهری نیاز داشته باشید در این صورت باید بار و اثاثیه تان را بیمه کنید. زیرا بارهایی که بدون بیمه نامه باربری از شهر خارج می شوند می تواند برای شما مشکل ساز باشد. بنابراین اتوبار گیشا حتما بارهای شما را بیمه خواهد کرد. این شرکت بصورت شبانه روزی برای ارائه خدمات در زمینه جابه جایی بارها و اثاثیه منزل شما آمادگی کامل دارد به علاوه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل نیز برای مشتریان گرامی انجام می شود. وسایلی نظیر یخچال که می تواند یخچال ساده یا ساید بای ساید باشد را باید ۲۴ ساعت قبل از برق بکشید و مواد غذایی درون آن را کاملا تخلیه کرده باشید و اگر طبقات قابل باز کردن باشد می بایست طبقات درون یخچال را هم بیرون بیاورید. پرسنل شرکت کار چسب زدن یخچال را انجام داده و قسمت های مخلتف ساید بای ساید را برای بسته بندی جدا می کنند و درون پلاستیک های حباب دار و مجهز به ضربه گیر می پیجند.

باربری گیشا حمل و نقل بارهای شما را بر عهده دارد و این بار می تواند شامل تمام لوازم منزل تان باشد این وسایل شامل : یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی ، میز غذاخوری و لوازم آشپزخانه و انواع لوسترها و پرده و نیز کابینت های آشپزخانه می شود. همچنین سینمای خانگی و بوفه و مبلمان شما و فرش های تان توسط باربری گیشا قابل جابه جایی با استفاده از بهترین روش های باربری می باشد. برای اینکه کار اثاث کشی منزل تان به خوبی انجام شود بهتر است اطلاعاتی درباره مشخصات مبدا و مقصد در اختیار مشاورین و پرسنل شرکت قرار دهید. در این صورت حمل و نقل وسایل تان سریع تر و با استفاده از ماشین های مناسب انجام خواهد شد. اگر برای بسته بندی اثاثیه منزل به مشاوره نیاز دارید می توانید با باربری گیشا در تماس باشید.

باربری گیشا در منطقه غرب تهران

باربری گیشا با استفاده از کارگرهای با تجربه و با اخلاق برای بسته بندی وسایل سنگین و سبک با بهره گیری از تازه ترین روش ها طبق استاندارد کشورهای اروپایی آماده خدمت رسانی هستند. به منظور دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان اتوبار گیشا از طریق تماس تلفنی با شماره ۸۸۸۹۰۴۹۷ در ارتباط باشید تا به بهترین شکل ممکن کار حمل و نقل و باربری و چیدمان وسایل تان را در اتوبار غرب تهران با دقت و حوصله انجام دهید. تمام وسایل شما درون خاور مسقف و موکت شده قرار داده می شود و اگر حجم بارها کم باشد می توانید از وانت بار یا نیسان در اتوبار گیشا استفاده نمایید تا هزینه های تان بسیار کمتر و ارزان قیمت تر باشد. وسایل و لوازم خانه تان را درون پلاستیک های حباب دار و ضربه گیر قرار می دهیم تا مانع از هرگونه آسیب دیده گی در حین جابه جایی اثاث های تان شویم. شرکت اتوبار خالدیان یکی از قدیمی ترین باربری های تهران است که با ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه جابه جایی توانسته است در بین ساکنین مناطق غرب تهران محبوبیت بسیار بالایی را کسب نماید. اتوبار خالدیان افتخار دارد ۲ دهه در خدمت همشریان عزیز تهرانی به ویژه منطقه غرب تهران است و همیشه آماده ارائه سرویس های اتوبار و باربری طبق نرخ نامه اتحادیه بوده و از بهترین ماشین ها نظیر خاور مسقف و موکت شده و کامیون های مخصوص باربری با ظرفیت بالا استفاده می نماید.